כשהוא רציני הוא יתנהג ההיפך

answer110

New member
כשהוא רציני הוא יתנהג ההיפך

יש לי תיאוריה חדשה, שמנוגדת לכל מה שהאמנתי בו עד עכשיו (ושהיה מובל יותר על רגש).
אם בחור יתנהג בהתאם למה שהתנהגו כמו הגברים שיצאתי איתם עד כה, אז כנראה שהוא לא רציני מספיק.

אם הוא יבטיח לי שהוא רציני - הוא לא רציני (אני אף פעם לא הבטחתי שאני רצינית, פשוט הייתי וזהו).
אם הוא יהיה מלא כריזמה, אני אצפה שהוא ימצא את הכריזמה שבי ושלא יצפה לחיזוקים ממני.
אם הוא יתן לי מחמאות הן יצטרכו להיות מבוססות אישיות ולא מבוססות חיצוניות (ולא משנה כמה הוא צודק).
אם הוא ירצה לבלות איתי אז המיקום לא ישנה לו.
אם הוא ירצה לבלות איתי הוא לא יעלם (מי שיעלם לא בשבילי ולא רציני על פי הגדרותיי, גם אם רבנו, גם אם פגענו, גם אם יש ריחוק פיזי).
אם משהו מפריע לי יהיה אכפת לו.
לא יהיו סצנות קנאה.

אתם מוזמנים להוסיף ולהאיר את עיניי.

HH husa

New member
אם הוא אוכל ביצה שהוטלה בליל ירח מלא

עם מזלג בעל שיניים לא זוגיות ולובש חולצה עם שרוולים קצרים אז זה אומר שהוא רציני..

עוד ?

Mידאס

New member

Mידאס

New member
בגיל 33 עוד עוסקים במחשק הניחושים?

ורוקמים תאוריות?

מציע לך להתקדם.

answer110

New member
אולי במקום להשתמש

במשפט הידוע של הלא רציניים "את ילדה קטנה" , שדרך אגב, אם אני אשמע אותו ממישהו, זה די ברור שהוא יעוף במהירויות שהוא לא חווה עדיין (סעיף נוסף לרשימה),

תציע משהו פרקטי.

Mידאס

New member
משהו פרקטי

להפסיק לחפש סימנים אצל בחורים ולהפסיק להמציא תאוריות.

יש לך משהו לשאול את הבנאדם? תשאלי? חוששת שהוא לא ב"קטע רציני"? תבהירי לו שאת לא מחפשת להעביר את הזמן.

לשבת בבית ולרקום תאוריות ועסוק בניחושים לא יקדמו אותך לשום מקום.

מספיק פרקטי?

answer110

New member
האמת שכן

רק שנראה לי שאתה מבלבל בין תיאוריות לפנטזיות.

אני לא יושבת בבית ורוקמת פנטזיות - זה בזבוז של זמן.
אבל תיאוריות כן, כי אני מתבססת על העבר שלי ויש פה מענה משותף מובהק. ברור שצריך להיות שינוי.

ברור שאין סימנים שהם 100 אחוז, ואני לא מתכוונת לעסוק בניחושים, אבל בשביל זה יש פורום וגם פה לדבר איתו עם הבנאדם.

רגע,

אז באיזו עברית משתמשים בצירוף: "מחשק הניחושים?"

בעברית תקינה או בעברית תקנית?

answer110

New member
אין לי בעיה עם שוביניזם יש לי בעיה עם

בחורים שמפחדים ממני או ממחוייבות. בקיצר מפליירים ילדותיים שגם אחרי גיל 30 עוד מזיי@%&* את המוח

HH husa

New member
אם בחור רציני הולך לפי תאוריה כמו

שלך , יש תאוריה עבור בחורות רציניות ? (שתקיף את כל הרציניות בלי חלילה להוציא
אחת).

או שהכונה היא סך הכל מה שלפי נסיונך מתאים לך ? (למשל תמיד שנאת מחמאות על חיצוניות וסוף סוך מצאת שזה מה שמפאריע לך תמיד בבחורים)

צלשלספק

New member
גם אני התחבטתי בזמנו בתיאוריות...

וניתחתי אותן לפרטי פרטים וכתבתי חלק בפורום. האמיני לי, אין לזה סוף, להתעסקויות המיותרות (בעיני) באופי ובהרגלים של אדם אחר שצרפנו לחיינו, לא משנה אם זה חבר או בת זוג. כל אדם שתפגשי ישלים אותך באופן אחר, פשוט תלכי עם הקול הפנימי שאומר לך, האם זה מתאים או שלא האם זה ימשיך או שלא - וגם בו בקול הפנימי אל תתעסקי יותר מדי, תזרמי (אני מניח שאת מתעבת את המילה הזו
) ואו שזה יעבוד או שלא.

בהצלחה.

למעלה