:/ כשבסטטיסטיקה רשום "file..."

ע ל ו מ ה

New member
לא, רק שההגעה היתה מאינדקס

ששמור למישהו על המחשב שלו, בקובץ. לפני כמה שבועות היה איזה שמוליק שמיפה הרבה מאד בלוגים למחשב האישי שלו (לצורך איזה מחקר), אולי זה אותו אחד?
 

ע ל ו מ ה

New member
המ... לא בדיוק זוכרת...

בכל אופן משהו תמים ולא מזיק. שניה, אחפש את המסר מאורי שהסביר את זה. הנה: שהוא עורך בדיקה של פופולריות של מילים שונות בטקסטים שונים. עקב כך הוא אכן מוריד את הטקסטים למחשב, אך הוא לא מתכוון לעשות בהם שימוש מעבר לבדיקת הפופולריות של המילים.
 
הו.../images/Emo4.gif

גם אליי הוא נכנס היום, בהחלט מוזר. לפחות עכשיו אנחנו יודעם מהי הסיבה.. ד"א, הוא לא היה צריך לשאול -אותנו- לפני המחקר הזה? הממ.
 

ע ל ו מ ה

New member
הוא עושה מחקר על מידע שחשוף ברשת

ברגע שחשפנו את המידע, הסכמנו שמי שרוצה יעשה בו שימוש. אפילו זכויות יוצרים במקרה שמישהו יפרסם את זה כיצירתו, לא ברור שנצליח להשיג. יכולת גם לשאול אם מקובל עלינו שגוגל יאנדקס אותנו - כי גם אחרי שנמחק את בלוגנו מהרשת, תוכנו ישאר נגיש במטמון של גוגל. או ששרית פרקול תקרא את בלוגינו ותסכם אותם. מחקרים מהסוג הזה הם רווחים ונעשים הרבה. לפעמים הם נעשים לצורך חקר השפה העברית (וגם זה בד"כ לצורך שיפור מנועי חיפוש בעברית או שירותים אחרים שהם לטובתנו), ולפעמים הם לצורך חקר בלוגים. יש אינדקסים מיוחדים לבלוגים (למשל blogDex) ובעזרתם אפשר ללמוד המון על העולם - למשל עושים בהם trend mining ומגלים מה ה-trends האחרונים - בסרטים, בחדשות, וכו'. בקיצור, לא, לא צריך לבקש רשות.
 

ע ל ו מ ה

New member
אורי דיבר איתו בטלפון

לפני כמה שבועות, בסבב המחקר הקודם. לדעתי אין מה לדאוג.
 
שמוליק הזה נכנס ל

59 רשומות אצלי...
שלא ישכפל לי את החיים,מה זה!!! חחחח
 
למעלה