כשאתם נוסעים

דקל נור*

Well-known member
לחופשה משפחתית, בארץ או בחו"ל, האם אתם מתנתקים מהלא חוקי או ששומרים על קשר,מעדכנים, תמונות וכו?
בפעם האחרונה שנסעתי, לפני הקורונה, היה איתי ממש נוסע סמוי בטלפון. בראייה לאחור, אני חושבת שהגזמתי. לא חושבת שאחזור על כך.

Gu987

Well-known member
לחופשה משפחתית, בארץ או בחו"ל, האם אתם מתנתקים מהלא חוקי או ששומרים על קשר,מעדכנים, תמונות וכו?
בפעם האחרונה שנסעתי, לפני הקורונה, היה איתי ממש נוסע סמוי בטלפון. בראייה לאחור, אני חושבת שהגזמתי. לא חושבת שאחזור על כך.

"לכל מלח יש אישה בכל נמל"
מה שנמצא בנמל הבית נשאר שם...
אפשר ווטסאפ אחד ביום כדי להשאיר את הגחלת...

מאוהב ברעיון

Well-known member
וואלה, החזרת אותי לפחות 10 שנים לאחור, זוכר שכן הייתי בקשר כלשהו, ככה בקטנה.
כולם יחד כל הזמן, לא פשוט.

alongrin100

Well-known member
הכל במידת האפשר.
וזה יכול לנוע על הספקטרום בין קשר אינטנסיבי לנתק מוחלט.
צמידות יתר לבני הזוג החוקיים יכולה בהחלט להפריע, ומה לעשות הם תמיד יהיו במקום ראשון.

Ellis Murphy

Well-known member
בפעם האחרונה שהייתי בחו"ל שהגיע אלי ללא התראה ועוד הייתה לי לאברית אני לא יכולתי כל כך לתקשר איתה כי היו מלא פגישות.
היא נכנסה לקריזה וזה היה אחד המסמרים האחרונים בארון הקבורה של הקשר שלנו.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בפעם האחרונה שהייתי בחו"ל שהגיע אלי ללא התראה ועוד הייתה לי לאברית אני לא יכולתי כל כך לתקשר איתה כי היו מלא פגישות.
מסכימה איתך לגמרי.

אישון34

Well-known member
תמיד אפשרי בין פגישות להכניס משהו.

היא כעסה שהבינה שהיא אל כזאת חשובה.

אישוניאיש.
לא חשוב.

doriangray011

Well-known member
יצא לנו פעם להיות בחו״ל במקביל בארצות שונות. היינו בקשר רציף כל פעם שיכולנו והייתי אומר כמעט כמו בארץ. הטיול שלה לא היה מוצלח במיוחד (בעל עצבני) והיא חיפשה את הקשר. אצלי דווקא היה מעולה ועם זאת היה נחמד לקבל תמונות ותיאורים ולשלוח בזמן אמת.
למעשה ברמת הטכנולוגיה הנוכחית לא אמור להיות כל קושי לתקשר למעט הפרטיות.

דקל נור*

Well-known member
יצא לנו פעם להיות בחו״ל במקביל בארצות שונות. היינו בקשר רציף כל פעם שיכולנו והייתי אומר כמעט כמו בארץ. הטיול שלה לא היה מוצלח במיוחד (בעל עצבני) והיא חיפשה את הקשר. אצלי דווקא היה מעולה ועם זאת היה נחמד לקבל תמונות ותיאורים ולשלוח בזמן אמת.
למעשה ברמת הטכנולוגיה הנוכחית לא אמור להיות כל קושי לתקשר למעט הפרטיות.
טכנית אין בעיה אבל זה חוטא למטרת הנופש המשפחתי. להתרכז רק בהם לשם שינוי ולא לחלק האזנה.

in bal1

Well-known member
היתה לנו חופשה עם חברים בירושלים, לפני שנה בערך.ועדין המשכנו להתכתב.

שי12346

Well-known member
אני שמרתי על קשר ושלחתי תמונות
לא בטוח שאחזור על זה שוב
זה סיכון מיותר
עושים שיחה ללפני בכדי לתאם ציפיות
וכך יהיה בטוח לכולם

in bal1

Well-known member
לפני זמן מה הייתי בחו'ל. איש מבני מישפחתי לא רצה להצטרף.מה זה נהנתי עם המאהב.

למעלה