כשאתה נכשל במשימה אתה מתחיל להאשים את ? רק לא עצמך.

תן להם את יפו, נראה לך שבזה זה יגמר?
עושים הסכם סופי - מה אתה חושב שזה שוק?

גם אני לא נותן שום יפו,רק בדימיון שלך - אם כ"כ רוצים יכולים לגור ביפו - אבל שוב בגלל שהנדלן

שם כ"כ יקר(לא כמו שהיה שהם עזבו) הם במציאות לא יחזרו לשם לעולם.

נתתי מקרה היפוטתי שגם אם מבחינה מעשית היו רוצים לחזור לשם ואנחנו היינו מסכימים זה היה אפשרי.

בכל מקרה זכות השיבה זה לא עם ריבית דריבית אתה יכול להירגע עם הדימיון המזרחי.

זה לא כל הצאצאים שנולדו מאז - זה מספר מועט יחסית של אנשים כמו שהיה אז בא"י.

אף אחד לא יתן לך שום הסכם סופי. אתה מרמה רק את עצמך.
ומה אז?
שוב תתקפלו ותיתנו כמעט הכל תמורת כלום,
ובסבב האלימות הבא תתנו עוד.

הרי אין לכם שום טריק אחר
גם אם לא נותנים הסכם סופי זה לא משנה.

להם יש מדינה כמו כל המדינות - הם עקשנים ובעיה שלהם

אבל הפעם יקבלו על הראש בכל הכוח כי הם כבר לא המסכנים.

מלחמה פרופר לא איש גדול שקושר את הידיים שלו שהוא נלחם עם ילד.

והמצב שלהם בינלאומית יהיה עוד יותר גרוע מעכשיו.

ai27

Well-known member
גם אם לא נותנים הסכם סופי זה לא משנה.
אתה מציע לתת לאוייב שלי נשק בשפע תמורת כלום.
זה לא משנה לל כלום,
רק אם אתה רוצה שהוא ינצח

להם יש מדינה כמו כל המדינות - הם עקשנים ובעיה שלהם
אבל הפעם יקבלו על הראש בכל הכוח כי הם כבר לא המסכנים.
זה מה שאמרתם בפעמים הקודמות.
וזה לא קורה.
אז מה יגיד המטורף?
צריך לתת יותר...

אתה מציע לתת לאוייב שלי נשק בשפע תמורת כלום.
זה לא משנה לל כלום,
רק אם אתה רוצה שהוא ינצח

זה מה שאמרתם בפעמים הקודמות.
וזה לא קורה.
אז מה יגיד המטורף?
צריך לתת יותר...
זה לא נקרה לתת - זכות בסיסית של בן אדם בעידן המודרני שתהיה לו מדינה - אסלית,אוריגינל,על מלא.

זה שלהם אז למה להתחכם?

הסיבה היחידה למשוך זמן זה לנגוס עוד באדמות ביהודה ושומרון(סיבה מצוינת לאנשים שאין להם כסף ומוכנים לקחת סיכון אבל מה עם כל השאר?)

כמובן שיש סיבות אחרות אבל הן לא לטובת העם היהודי.

לגבי הסיכון הייתי אומר שמתחנו את החבל לקצה - ההפרעה לסדר הטוב במדינה הגיעה לרמה בלתי נסבלת.

קודם רק הדרומיים חטפו,אח"כ רק הצפוניים חטפו שמלכתחילה הם אזורי עימות אז אנשים שהלכו לגור שם ידעו את הסיכון.

אבל עכשיו עם הטילים וכל המדינה משותקת - די מספיק עם הפנטזיה הימנית המטורפת.

אין מה לעשות הם יקנו את כל הנשק שהם רוצים ואנחנו נגיב בהתאם.

ai27

Well-known member
זה לא נקרה לתת - זכות בסיסית של בן אדם בעידן המודרני שתהיה לו מדינה - אסלית,אוריגינל,על מלא.
אין שום זכות כזאת ל"מדינה אסלית על מלא"
הדרישה לתת לעריצויות הטרוריסטיות שכבר 30 שנה רק מבטלות זכויות נשק וכח
תגרום להנצחת המצב שאין לתושבי העריצויות זכויות.ולכן יותר תעמולה סבל שיעבוד ואלימות.

זה שלהם אז למה להתחכם?
זה לא שלהם ואין להם אפילו שאיפה כזו.
השאיפה היחידה מתבטאת בנסיון לנגוס בטריטוריה שלך.
כי על יפו לוד וירושלים עדיין לא ויתרת
לכן אתה גם מנסה לעקר אותנו ומפיץ שקרים ללא סוף.

אבל עכשיו עם הטילים וכל המדינה משותקת - די מספיק עם הפנטזיה הימנית המטורפת.
אין מה לעשות הם יקנו את כל הנשק שהם רוצים ואנחנו נגיב בהתאם.
מפחיד אותך שהפעם המחבלים מכוונים גם עליך?
כראה פשוט לא נתת להם מספיק....
ככה קריון אמר?
ומחר הוא יגיד לתת להם פצצות אטום ותגיד גם את זה

איימו עליך אז פשוט תתן למחבלים עוד נשק?
עוד טריטוריות, מהן קל יותר לשגר וגם הנשק זול בהרבה
רק מטורף יטען שזה יעזור.
אז כנראה שפשוט החלטתם לסייע למחבלים

הדרישה לתת לעריצויות הטרוריסטיות שכבר 30 שנה רק מבטלות זכויות נשק וכח
תגרום להנצחת המצב שאין לתושבי העריצויות זכויות.ולכן יותר תעמולה סבל שיעבוד ואלימות.
לא הבנתי בכלל מה התכוונת.

הרי בשביל שהם יהרגו יהודים צריך לוחמים ערבים נכון? הרובוטים לא יהרגו את כל היהודים בשבילם.

וללוחמים הערבים נותנים נשק אז איך "מבטלות זכויות נשק".

זה לא שלהם ואין להם אפילו שאיפה כזו
הם כבר גרים שם? כן

אתה לא מגרש אותם משם? כן

אתה לא מתכנן להרוג את כולם? כן

אתה לא מתכנן לספח אותם? כן

אז יש להם כבר מדינה בפועל - המתחיל במצווה אומרים לו גמור.

אתה מתכוון שהשאיפות של ההנהגה החתרנית שלהם מתנקזות כאילו בלוד,ירושלים וכד'

אבל אם זה אין לנו מה לעשות זה קנוניה - סתם נאחזים בעבר בשביל לשגע אותנו.

המקסימום שאנחנו יכולים לעשות זה לשפר את מצב האזרח הממוצע שם ואפילו בלי לתת שקל - רק ע"י נתינת עצמאות מלאה.

ומחר הוא יגיד לתת להם פצצות אטום ותגיד גם את זה
קריון אמר שצריך לפרק את כל הנשק האטומי בעולם

כרגע לאיראן יש נשק אטומי ולנו יש ויאלה לעבודה...

איימו עליך אז פשוט תתן למחבלים עוד נשק?
עוד טריטוריות, מהן קל יותר לשגר וגם הנשק זול בהרבה
רק מטורף יטען שזה יעזור.
אז כנראה שפשוט החלטתם לסייע למחבלים
לגבי עזה למשל אין עוד טריטוריה - זה אולי תקף בגדה.

לגבי איימו עלי - בוא נגיד שהבנתי את הרמז ולא נשארתי עקשן

נתתי לכם לשחק בקקה של ההתנחלויות לבנות ארמונות בחול של הגדה

ויאלה ילדים נגמר הים חוזרים הביתה.

קבצים מצורפים

• 12119097_1672487586304880_4795932103360379477_n.jpg
    12119097_1672487586304880_4795932103360379477_n.jpg
    KB 117.6 · צפיות: 0
  • המקור שלי הוא ביבי.jpg
    המקור שלי הוא ביבי.jpg
    KB 79.5 · צפיות: 0
אולי לשמאל הקיצוני אבל זכות השיבה בימין זה משהו שלעולם לא יתקיים.
ב 48 הם ברחו? ברחו.
כן ברור,אבל בכל זאת אתה יודע אם רוצים לעשות הסדר ולסגור את כל הפינות אז מנסים ככל האפשר

לטפל גם בפצעים מהעבר.

כמו שהנאצים שילמו פיצויים ליהודים ועדיין משלמים למרות שהשואה נגמרה לפני עשרות שנים רבות.

ORIZACKEN

Well-known member
זה בולשיט, לערבים לא צריך להיות תירוץ בשביל לפגוע ביהודים פעם זה בן גביר פעם זה שער שכם פעם זה שייח ג'רח פעם זה יום ירושלים, לנשום הם מרשים לנו בכלל.

זה המפכל הכי גרוע שהיה אי פעם.
לא להאמין.
יהודים מתקשרים לעיתונאים ובוכים להם בטלפון . יש בחוץ בוזזים שמעלים באש מכוניות ומנסים לחדור לבתים ואין משטרה.
אין לנו הגנה אנחנו מפחדים על החיים שלנו.
ואז בנצי גופשטיין מגיע ללוד עם מאות מתנדבים מיהודה ושומרון להסתובב ברחובות ולשמור בחוץ על היהודים והרכוש שלהם ואותם מאשימים בליבוי האש.
המשטרה נכשלה במילוי תפקידה ומאשימה בליבוי היצרים יהודים שבאים לשמור ולהגן על רכוש וחיי יהודים בגלל אזלת ידה של המשטרה.
אם זה לא מחזה קפקאי אז אני לא יודע איך להגדיר את הטמטום הזה.
חלמלנד אמרתי?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא להאמין.
יהודים מתקשרים לעיתונאים ובוכים להם בטלפון . יש בחוץ בוזזים שמעלים באש מכוניות ומנסים לחדור לבתים ואין משטרה.
אין לנו הגנה אנחנו מפחדים על החיים שלנו.
ואז בנצי גופשטיין מגיע ללוד עם מאות מתנדבים מיהודה ושומרון להסתובב ברחובות ולשמור בחוץ על היהודים והרכוש שלהם ואותם מאשימים בליבוי האש.
המשטרה נכשלה במילוי תפקידה ומאשימה בליבוי היצרים יהודים שבאים לשמור ולהגן על רכוש וחיי יהודים בגלל אזלת ידה של המשטרה.
אם זה לא מחזה קפקאי אז אני לא יודע איך להגדיר את הטמטום הזה.
חלמלנד אמרתי?
בוא ונגיד ככה...
עבדתי אצל חבר כששיפץ את ביתו.
חלק ניכר מהעובדים שהועסקו שם היו ערבים.
מדי יום עבדתי איתם, אכלתי ושתיתי עמם ושוחחנו לא מעט.
ובקיצור, חשתי שהפכנו להיות חברים.

למסיבת חנוכת הבית, חברי הזמין את כל מי שעמל בביתו.
הגעתי עם אשתי שתחיה, וסביב שולחן אחד, ישבו מספר "בני דודים" - חלקם באו עם נשותיהם וחלקם הגיעו בגפם.
נותרו שם 2 מקומות והתיישבנו.
אמרתי לאשתי: "תכירי. אלה היו חבריי במהלך ימי העבודה שבהם עמלתי כאן".
כולם בירכו אותנו לשלום, אבל תוך 2 דקות, הם "היגרו" לשולחן אחר שעדיין נותר ריק.
ברור שבמהלך הזמן, הגיעו אנשים אחרים (יהודים) שהסבו עמנו ולא נותרנו בבדידותנו המבישה.
אבל בכל הזדמנות שרק נוצרת, אשתי טורחת שוב ושוב לבייש אותי באוזניי מכריי שטרם שמעו את הסיפור:
"משה רצה לשבת עם 'חבריו' הערבים, אבל הם עשו לו ביצפר. מהר מאד, כולם קמו כאחד, והותירו אותו יחד עמי בבדידות מזהרת סביב שולחן ריק".
אז כן. מזמן כבר נוכחתי, ש"חברים חברים", אבל הכל בעירבון מוגבל. כשמגיע רגע האמת, הם כבר יביאו אותך לרגע מביך וינקמו.

ועוד סיפור?
לפני מלחמת ששת, כולם ידעו שסיר הלחץ רותח ובקרוב תפרוץ מלחמה. זה לא היה סוד והעובדה שהמלחמה עומדת לפרוץ הייתה ידועה לכל.
ערבים מהישוב הסמוך לאזור מגוריי (אנשים שבד"כ עבדו אצלנו בכל עבודה מזדמנת והכירו היטב את הבתים שלנו מחוץ ומפנים), עברו ברחובות ודיברו ביניהם:
"הבית הזה יהיה שלי. את זה אתה תקבל".
אז למזלנו, המלחמה הזו נגמרה בניצחון מובהק, ושכנינו נותרו בכפרם ובבתיהם משכבר בימים. איש מהם לא ירש בית בטבעון, והם נאלצו להמשיך ולשרת אותנו בתשלום הוגן כבעבר. אז הם "נרגעו" והמשיכו לשחק אותה כחברינו הנאמנים גם בהמשך, אבל.... מי שזכר את סיפורי הטרום מלחמה, יודע היטב עם מי יש לו פה עסק.
אז איני מתפלא: אם וכאשר יגיע חלילה רגע של חולשה, גם הם יתפרצו פנימה כאל דלת פתוחה.

ולמרות זאת, איני יכול להצדיק את הקריאה של המחבלים היהודים:
"תגיעו. תביאו כלי משחית עמכם ותתכוננו לתקוף ולהילחם. ומי שפוחד? שלא יבוא".
כי כשהאדמה רועדת, אין שום צורך להרעידה עוד יותר.

בוא ונגיד ככה...
עבדתי אצל חבר כששיפץ את ביתו.
חלק ניכר מהעובדים שהועסקו שם היו ערבים.
מדי יום עבדתי איתם, אכלתי ושתיתי עמם ושוחחנו לא מעט.
ובקיצור, חשתי שהפכנו להיות חברים.

למסיבת חנוכת הבית, חברי הזמין את כל מי שעמל בביתו.
הגעתי עם אשתי שתחיה, וסביב שולחן אחד, ישבו מספר "בני דודים" - חלקם באו עם נשותיהם וחלקם הגיעו בגפם.
נותרו שם 2 מקומות והתיישבנו.
אמרתי לאשתי: "תכירי. אלה היו חבריי במהלך ימי העבודה שבהם עמלתי כאן".
כולם בירכו אותנו לשלום, אבל תוך 2 דקות, הם "היגרו" לשולחן אחר שעדיין נותר ריק.
ברור שבמהלך הזמן, הגיעו אנשים אחרים (יהודים) שהסבו עמנו ולא נותרנו בבדידותנו המבישה.
אבל בכל הזדמנות שרק נוצרת, אשתי טורחת שוב ושוב לבייש אותי באוזניי מכריי שטרם שמעו את הסיפור:
"משה רצה לשבת עם 'חבריו' הערבים, אבל הם עשו לו ביצפר. מהר מאד, כולם קמו כאחד, והותירו אותו יחד עמי בבדידות מזהרת סביב שולחן ריק".
אז כן. מזמן כבר נוכחתי, ש"חברים חברים", אבל הכל בעירבון מוגבל. כשמגיע רגע האמת, הם כבר יביאו אותך לרגע מביך וינקמו.

ועוד סיפור?
לפני מלחמת ששת, כולם ידעו שסיר הלחץ רותח ובקרוב תפרוץ מלחמה. זה לא היה סוד והעובדה שהמלחמה עומדת לפרוץ הייתה ידועה לכל.
ערבים מהישוב הסמוך לאזור מגוריי (אנשים שבד"כ עבדו אצלנו בכל עבודה מזדמנת והכירו היטב את הבתים שלנו מחוץ ומפנים), עברו ברחובות ודיברו ביניהם:
"הבית הזה יהיה שלי. את זה אתה תקבל".
אז למזלנו, המלחמה הזו נגמרה בניצחון מובהק, ושכנינו נותרו בכפרם ובבתיהם משכבר בימים. איש מהם לא ירש בית בטבעון, והם נאלצו להמשיך ולשרת אותנו בתשלום הוגן כבעבר. אז הם "נרגעו" והמשיכו לשחק אותה כחברינו הנאמנים גם בהמשך, אבל.... מי שזכר את סיפורי הטרום מלחמה, יודע היטב עם מי יש לו פה עסק.
אז איני מתפלא: אם וכאשר יגיע חלילה רגע של חולשה, גם הם יתפרצו פנימה כאל דלת פתוחה.

ולמרות זאת, איני יכול להצדיק את הקריאה של המחבלים היהודים:
כי כשהאדמה רועדת, אין שום צורך להרעידה עוד יותר.
"ולמרות זאת, איני יכול להצדיק את הקריאה של המחבלים היהודים:
כי כשהאדמה רועדת, אין שום צורך להרעידה עוד יותר."
טעות לכנות את היהודים "מחבלים" הם לא מחבלים. אני לא מצדיק יהודי שמבצע לינ'צ בערבי וכמובן גם לא אצדיק יהודי שזורק בקבוק תבערה לעבר בית של לא מעורבים רק בגלל שהם מוסלמים.
אבל התגובה של היהודים באה בעקבות הפרעות שהתחילו הערבים לבצע עוד לפני שבועות מספר בשמעון הצדיק נגד יהודים על בסיס יומי קבוע.
מכות, סטירות , שוד ואבנים על יהודים המתגוררים במקום.
חרף הפניות למשטרה המשטרה לא מגיעה להשליט סדר ולטפל בבעיה אז יהודים טובים מארגון להב"ה הגיעו לשכונה כדי להגן על היהודים במקום.
לאלה אני לא קורה מחבלים יהודים.

בשכונות המעורבות בלוד וברמלה ובחיפה ובירושלים ובעכו תגיד לי אתה מתי שמעת או קראת ידיעה שיהודים תקפו את שכניהם הערבים רק בגלל שהם ערבים ורק בגלל שיום ירושלים מתקרב והלהט הרצחני עולה ?
מעולם לא תקפו יהודים ערבים מוסלמים ר בגלל שהם ערבים מוסלמים.
זה בטל בשישים לעומת ערבי מוסלמי שיוצא מוסת מהמסגד והולך לפגוע ביהודי ברמה כזו או אחרת.
או לשרוף בית כנסת בשכונה שלך בית כנסת של השכנים שלך שאתה חי איתם יום יום ואין לך סכסוך שכנים איתם רק בגלל שזה בית תפילה של יהודים.
במדינת ישראל חיים ומתגוררים יהודים שמאמינים בעין תחת עין ושן תחת שן.
במדינת ישראל חיים ומתגוררים יהודים שמאמינים שצריך לגבות מחיר מפורעים על רקע לאומני כזה שיצור הרתעה כזו שבפעם הבאה שלהט הרצח שלהם מתעורר בעקבות ההסתות הם יזכרו במחיר שהם שילמו.
על גל בית כנסת צריך לשרוף לא מסגד אחד אלא עשרה מסגדים.
על כל יהודי מוכה בבית חולים צריכים לשכב 100 מוסלמים מוכים בבית החולים.
הבנת?
אולי לא הבנת. כי אתה מאמין במשהו אחר לגמרי. אתה מאמין בחוקי העקו"ם עובדי הקמיעות והאלילים הנוצרים חוקי המערב שלצערי חלמלנד אימצה לעצמה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
"ולמרות זאת, איני יכול להצדיק את הקריאה של המחבלים היהודים:
כי כשהאדמה רועדת, אין שום צורך להרעידה עוד יותר."
טעות לכנות את היהודים "מחבלים" הם לא מחבלים. אני לא מצדיק יהודי שמבצע לינ'צ בערבי וכמובן גם לא אצדיק יהודי שזורק בקבוק תבערה לעבר בית של לא מעורבים רק בגלל שהם מוסלמים.
אבל התגובה של היהודים באה בעקבות הפרעות שהתחילו הערבים לבצע עוד לפני שבועות מספר בשמעון הצדיק נגד יהודים על בסיס יומי קבוע.
מכות, סטירות , שוד ואבנים על יהודים המתגוררים במקום.
חרף הפניות למשטרה המשטרה לא מגיעה להשליט סדר ולטפל בבעיה אז יהודים טובים מארגון להב"ה הגיעו לשכונה כדי להגן על היהודים במקום.
לאלה אני לא קורה מחבלים יהודים.

בשכונות המעורבות בלוד וברמלה ובחיפה ובירושלים ובעכו תגיד לי אתה מתי שמעת או קראת ידיעה שיהודים תקפו את שכניהם הערבים רק בגלל שהם ערבים ורק בגלל שיום ירושלים מתקרב והלהט הרצחני עולה ?
מעולם לא תקפו יהודים ערבים מוסלמים ר בגלל שהם ערבים מוסלמים.
זה בטל בשישים לעומת ערבי מוסלמי שיוצא מוסת מהמסגד והולך לפגוע ביהודי ברמה כזו או אחרת.
או לשרוף בית כנסת בשכונה שלך בית כנסת של השכנים שלך שאתה חי איתם יום יום ואין לך סכסוך שכנים איתם רק בגלל שזה בית תפילה של יהודים.
במדינת ישראל חיים ומתגוררים יהודים שמאמינים בעין תחת עין ושן תחת שן.
במדינת ישראל חיים ומתגוררים יהודים שמאמינים שצריך לגבות מחיר מפורעים על רקע לאומני כזה שיצור הרתעה כזו שבפעם הבאה שלהט הרצח שלהם מתעורר בעקבות ההסתות הם יזכרו במחיר שהם שילמו.
על גל בית כנסת צריך לשרוף לא מסגד אחד אלא עשרה מסגדים.
על כל יהודי מוכה בבית חולים צריכים לשכב 100 מוסלמים מוכים בבית החולים.
הבנת?
אולי לא הבנת. כי אתה מאמין במשהו אחר לגמרי. אתה מאמין בחוקי העקו"ם עובדי הקמיעות והאלילים הנוצרים חוקי המערב שלצערי חלמלנד אימצה לעצמה.
מה זה עקו"ם? עובדי קוכבים ומזלות?

למעלה