כשאני כועסת עליה

• פותח הנושא droli
  • פורסם בתאריך

droli

New member
כשאני כועסת עליה ../images/Emo5.gif

(על הגדולה) ואני מרביצה בה את תורתי, היא תמיד מנדנדת בראש, בזלזול. מגלגלת עיניים למעלה, מעקמת את הפה וכאלה. וזה מטריף אותי
אני שגדלתי בבית שהייתי חייבת להישיר לאבא מבט בעיניים קשה לי עם זה. יודעים על מה אני מדברת? איך זה אצלכם?

ספיישיל

New member
מוכר ומובן.

בד"כ אני די מבינה למה זה בא להם לילדים.אני לא מצדיקה זילזול. אך זאת תגובה שמפגינה שאנחנו קרציות שחוזרים שוב ושוב על אותם דברים ידועים עבור הילדים שחשוב לנו. לפעמים אנחנו מגזימים בל"טחון" אותם. תאמיני לי, היא יודעת לדקלם בדיוק מה חשוב לך כאמא. היום אני בת 36. עד היום המשפחה שלנו יודעת לצחוק על מה אבא היה אומר על זה? או מה אמא תגיד? אני מוצאת את עצמי חשה באותם התנהגויות "סבל" של הורי כאמא והורה היום.רק שהיום,אני מבינה מה הציק להם והטריד אותם. כמו לנדנד לנו שוב ושוב לגבי דברים. שפעם צחקנו עליהם. היום אני מנדנדת עליהם, ו"סובלת" כמוהם בנידנוד.אך מרגישה ומבינה מה הם הרגישו. אולי תשני את דרך הבאת הדברים לילדתך.זה נישמע הרבה יותר טוב ובונה יותר.

קייצית

New member
כן הם חצופים אין ספק

אותי החוצפה של הבן שלי לפעמים משעשעת, הייתי נבהלת ממש אם הוא היה עומד דום ומיישיר אלי מבט כשאני מרביצה בו את תורתי. זה בטח יתנקם בי מתישהו...

ella1302

New member
גם אצלי זה אותוו דבר

אני מאוד משתדלת לא להתיחס לתנועות הזילזול(לא תמיד מצליחה). מילא התנועות האלא כשאני פוצחת ב"הרבצת תורה", האמצעית שלי ברגע שאומרים לה לא או את לא הולכת או לא עושה את זה, היא נעמדת מולי תוקעת בי מבט זועם ואומרת :"אני כן ,אין לך זכות להגיד לי מה לעשות!!!!!!!!!!!" וברגע שאני מתעקשת על משהו היא מיד הולכת לחדר תוך כדי טריקת דלת. קשה -קשה.

ברגע שהיא אומרת לך שאין לך זכות,

תאמרי לה שהיא ברגע זה איבדה גם גן את זכויותיה בבית והיא יכולה לפרסם מודעה למציאת הורים חלופיים. אם את לא קובעת לה, שתלך לגור ברחוב. כל עוד היא תחת קורת הגג שלך, את קובעת בכל הדברים המהותיים. נקודה.

ella1302

New member
זה בערך מה שאני אומרת לה

חוץ מהקטע של לגור ברחוב. והיא יודעת טוב מואד שאני זו שקובעת, לכן היא טורקת דלתות כי זה הדבר היחיד שהיא יכולה לעשות.

דורית 11

New member
טורקת דלתות ../images/Emo5.gif?

הדבר שהכי מרגיז אותי זה טריקת דלתות, זה פשוט משגע אותי. בפעמים היחידות שזה קרה אצלנו (תוך כדי משחק והשתוללות, אצלי הם עדיין קטנים מכדי לטרוק דלת כמחאה) הבהרתי שזה משהו שלא עושים אצלנו בבית.

דורית 11

New member
דלתות הכי פשוטות שיש

הרעש של הטריקה משגע אותי, אני לא חסה על הדלת.

טוב, אני מתאר לעצמי שעכשיו זה לא

יקרה. יפה הקטלוג של בולטהאופ הנמצא לצד המחשב מצד שמאל ליד המדפסת?

דורית 11

New member
באמת רציתי לשאול אותך

אבל זה לא כל כך מתאים לשרשור הזה- שווה לצבוע דלתות? הן יוצאות יפה אחרי צביעה?

לצבוע? בצבע? זה יוצא מאולץ. עדיף

לכה טובה וקצת כהה לכיסוי פגמים ולגרום לדלת לזהור ביוקרה.

דורית 11

New member
תודה, לכך התכוונתי

לא רציתי לשנות את צבע הדלת, רק לתת לה מראה קצת יותר חדש.

חני ב

New member
את מדברת כמובן על הבית החדש?

ולמה כל דבר שואלים אותו? מילא במחשבים אבל בדלתות?

כי דעתו נחשבת אמת מידע לכל אמת

אנושית. משם אפשר ללכת הלאה. להתווכח איתו, לא להסכים או כן. אדיש להשאר אי אפשר. יש לו מין משוכנעות פנימית שהוא יודע הכל וזה אכן נכון.

למעלה