כשאלה שאלתית ביותר

m0sh3

New member
כפית סוכר = 5 גרם ,

ב100 גרם סוכר יש 387 קלוריות. לכן בכפית יש 387*5/100 = 19.35 קלוריות.

רומיקה

New member
במאה גרם יש 396 ק"ל.

ובכפית סוכר כפי שמדדתי יש 30 ק"ל. כשאומרים שבכפית סוכר יש 20 ק"ל מתכוונים לכפית שטוחה ככל הנראה- ואף אחד לא שם כפית שטוחה, הרוב שמים כפית עם בטנית, לכן ברוב הכפיות סוכר יש כ-30 ק"ל .

m0sh3

New member
אין 99 גרם פחמימות ל100 גרם בסוכר..

עד כמה שידוע לי. כשמדברים על "בטניות" זה מסתבך , כי יש כפיות חטובות , כפיות בחודש ראשון , כפיות בחודש תשיעי וכו'

רומיקה

New member
מי דיבר על פחמימות בכלל?

ומי ציין את המספר 99? במאה גרם סוכר לבן יש 396 ק"ל וזו עובדה מוגמרת. בכפית סוכר ממוצעת יש 30 ק"ל.

m0sh3

New member
קוראים לזה מתמטיקה ..

99 גרם פחמימות כפול 4 קלוריות לגרם זה 396 קלוריות. על מה הכעס?

m0sh3

New member
בדקתי במחשבון אחר ,

שם כתוב 396. באתר של כללית כתוב 387. אין צורך לרגוז.

רומיקה

New member
וגם על הסוכר הלבן שאצלי בבית על

המדף רשום אחורנית 396 ק"ל למאה גרם מוצר.

newKiticat

New member
אלוהים אדירים...

בן אדם חייב לשאול את עצמו... זה עד כדי כך משנה קלוריה לכאן או קלוריה לשם???

הכל תלוי בכמה כפיות זה מסתכם יומית.

אם אדם שותה כוס נסקפה (לדוגמא) עם 2 כפיות סוכר, והוא שותה 10 כוסות כאלה ביום, ההפרש יכול להגיע להרבה קלוריות. ואגב, 10 כוסות נסקפה אולי נשמע הרבה, אבל אני עצמי (בעברי ה'לחלוטין-לא-מודע-לבריאות') שתיתי "בשקט" 10 כוסות משקה חם ביום: תה עם סוכר וחלב, תה עם סוכר ונענע, תה עם סוכר ולימון, קפה עם סוכר וחלב, נסקפה עם סוכר וחלב, קקאו עם סוכר וחלב, וכולי. מה שכן נורא, זה הודעה שראיתי פעם באחד הפורומים ולא יוצאת לי מהראש. מישהי שאלה שם כמה קלוריות יש בכדור אקמול! זה ממש נשמע רע!!!!

newKiticat

New member
מרבית האנשים

לא צורכים כמויות כל כך גדולות של סוכר... ולמרות שאני אישית לא בעד ממתיקים- אני עדיין חושבת שאם שותים 10 כוסות, אולי כדאי לשקול ממתיקים- לפחות חלק מהזמן....

....

רק שתדעו שסוכר מקפיץ את ההשמנה ב-70% הדיאטקינית שלי אמרה לי שעדיף לי כבר לא לשתות בכלל.. שזה גם לא בריא .כמובן שמותר פעם או פעמים בשבוע אבל לא יותר מדי ואני מדברת לכוס תה וכל זה...

למעלה