כרסתן ארץ ישראלי מצוי

Ellis Murphy

Well-known member
איפה כל הכוסיות בחוף הים? פתאום כולן מסתובבות עם כרסים אדירים.
מילא איזו בטן קטנה פה ושם, קצת ציצי נפול אבל כאלה דברים?
זה מה שהקורונה עשתה לכן בנות?

אבח"י

Well-known member
בשיחה עם בנות השבט המורחב שלי התברר לי שהיות גדולה הוא ה"טרנד" המוביל כיום, והן לובשות את מיטב בגדי הים החושפניים.
איפה כל הרזות והמעוצבות למשעי א-לה-אינסטגרם?
אולי בברכות פרטיות? אולי בחופים פרטיים?

Ellis Murphy

Well-known member
בשיחה עם בנות השבט המורחב שלי התברר לי שהיות גדולה הוא ה"טרנד" המוביל כיום, והן לובשות את מיטב בגדי הים החושפניים.
איפה כל הרזות והמעוצבות למשעי א-לה-אינסטגרם?
אולי בברכות פרטיות? אולי בחופים פרטיים?
לא יודע, אבל ראבבאק... עם כרס כזאת צריך לחייב אותן להתקין פגוש ומצלמת רוורס...

אבח"י

Well-known member
לי זה לא מפריע.
מפריע לי חוסר טעם, מפריע לי ה- דווקא, לבוש לא הולם מבנה גוף - ואינני מבקש להסתיר כרס או ירכיים עבות עם קפלי בשר, אלא להתאים הלבוש, כך שיראו מושכים יותר. וישנם גברים רבים שאוהבים שפעת בשר.
יש שיר של ביאליק, שלטעמי רק מכירי שירתו ממש מכירים אותו, הוא נקרא: "העיניים הרעבות". שני בתיו הראשונים אומרים כך:

הָעֵינַיִם הָרְעֵבוֹת הָאֵלֶּה שֶׁכָּכָה תִּתְבַּעְנָה,
הַשְּׂפָתַיִם הַצְּמֵאוֹת הָאֵלֶּה הַשֹּׁאֲלוֹת: נַשְּׁקֵנוּ!
הָעֳפָרִים הָעֹרְגִים הָאֵלֶּה הַקּוֹרְאִים: תָּפְשֵׂנוּ!
חֲמוּדוֹתַיִךְ הַצְּפוּנוֹת שֶׁשָּׂבְעָה כִשְׁאוֹל לֹא-תֵדַעְנָה;

כָּל-עֲתֶרֶת הַגְּוִיָּה הַזֹּאת, שִׁפְעַת חֶמְדָּה מְלֵאָה,
כָּל-הַשְּׁאֵר הַלָּזֶה, כָּל-הַבְּשָׂרִים הָאֵלֶּה שֶׁכָּכָה
הִלְעִיטוּנִי מִמְּקוֹר תַּעֲנוּגִים, מִמַּעְיַן הַבְּרָכָה –
לוּ יָדַעתְּ, יָפָתִי, מַה-קָּצָה בָּם נַפְשִׁי הַשְּׂבֵעָה.
הדגשים שלי כמובן. אחר כך הוא מילל על אובדן תומתו, הזיין הזה ביאליק, שלו חי כיום היה חבר כבוד אצלנו בפורום.

Ellis Murphy

Well-known member
לי זה לא מפריע.
מפריע לי חוסר טעם, מפריע לי ה- דווקא, לבוש לא הולם מבנה גוף - ואינני מבקש להסתיר כרס או ירכיים עבות עם קפלי בשר, אלא להתאים הלבוש, כך שיראו מושכים יותר. וישנם גברים רבים שאוהבים שפעת בשר.
יש שיר של ביאליק, שלטעמי רק מכירי שירתו ממש מכירים אותו, הוא נקרא: "העיניים הרעבות". שני בתיו הראשונים אומרים כך:

הדגשים שלי כמובן. אחר כך הוא מילל על אובדן תומתו, הזיין הזה ביאליק, שלו חי כיום היה חבר כבוד אצלנו בפורום.

או ותר נכון - בטינדר.
מעניין מה גרם לשלמה המלך לקרוא לשדיים "עופרים"...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא יודע, אבל ראבבאק... עם כרס כזאת צריך לחייב אותן להתקין פגוש ומצלמת רוורס...
על איזה גילאים אתה מתייחס?24,28,42,19 מה?,ושלא תטעה,ישנן בהחלט נשים שצורם לי בעין החוסר מודעות והצורה שבהן הן מתלבשות/נראות אבל יש נשים שזה לא מפריע להן,לי כן

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אמממ סליחה,אתה בגילך המופלג עדיין מחפש כוסיות שאבין???אומנם אני לא כוסית
אבל לחלוטין הייתי וגם היום..שדיי לא נופלים ואין לי כרס אבל אני בהחלט מסכימה שיש הרבה נשים שלא מודעות לצורה שהן מתלבשות/נראות ו/או מה מתאים ופורפורציונלי.

Ellis Murphy

Well-known member
אמממ סליחה,אתה בגילך המופלג עדיין מחפש כוסיות שאבין???אומנם אני לא כוסית

אבל לחלוטין הייתי וגם היום..שדיי לא נופלים ואין לי כרס אבל אני בהחלט מסכימה שיש הרבה נשים שלא מודעות לצורה שהן מתלבשות/נראות ו/או מה מתאים ופורפורציונלי.
בגילי המופלג אני לפעמים רואה גברים אחרים שהרבה יותר צעירים ממני אבל נראים כמו שסבא שלי היה נראה לו היה בחיים. אז אני בהחלט לא נראה כמו בן 20 אבל גם לא "מופלג" :)
וגם מהנשים שלי אני לא מחייב שיהיו "צעירות ובלי קמטים" אבל סקסיות - כן גם לא במידה XXL...

Mo432020

Well-known member
ממש אין בעיייה עם גודל הכרס, שתהייה סקסית, שתרגיש חופשייה עם הגוף שלה ושתדע לזוז כמו שצריך, אני מסודר
עדיף לי על בארבית פריג׳דית
😎

Yakir4179

Well-known member
אין לי בעיה עם כרס וירכיים אוהב נשים אמיתיות נשים כמו השכנה ממול, לעומת כוסיות אינסטגרם ופייסבוק!
אישה עם כרס קטנה וביקיני וחושפת את עצמה בחוף הים בעיניי זה אחלה והיא מושכת אותי יותר מאחת שמתביישת!

אלו שלא מתלבשות נכון שמים לב וזה לא משמח לראות את זה

טכנולוג

Active member
לא יודע על מה אתה מדבר :) בפייס כולן חטובות, כולן סקסיות בטירוף :) אגב גם רוב הגברים פשוט כל היום בחדר כושר :) הפוטושופ עובד נהדר:LOL::ROFLMAO::cool:

למעלה