כרית הנקה מחו"ל. תראו איזה דבר מהמם.

מיימיי5

New member
כרית הנקה מחו"ל. תראו איזה דבר מהמם.

מאחר ואני ממש רועדת מעניין ההנקה (מה שבטוח שאעשה את המקסימום, מקסימום, מקסימום כדי להניק), אחותי המקסימה מניו יורק שלחה לי את הלינק הזה וזה נראה לי משהו ממש, ממש נוח שיכול אולי להקל בעניין ההנקה. בעצם אחותי קיבלה את הלינק הזה מחברה שטוענת שהכרית הזאת פשוט עזרה לה להניק, אז, הנה, שיתפתי אתכן - מי מכן הרוצה להעניק ויכולה אולי לדאוג שיביאו לה את זה מחו"ל. שיהיה יום טוב. http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=4217869

מיימיי5

New member
להעניק=להניק כמובן.

למרות שזה גם סוג של הענקה, הא?

מיימיי5

New member
הצילומים בארבע מאמי.

ועוד מעט יוצאת לספר לפנפן קצת (למרות שאוהבת אותי יותר עם אסוף, אבל יאללה, נעשה כמה תמונות עם פזור). עד עכשיו רק גילחתי את מפשעותי ורגלי המיוערות, חחחח. שעה לקח לי מול הכיור, סיפור מהתחת!

sefia

New member
חחח.. קבעתי תור לפדיקור למחר

כי אני לא מגיעה לכפות הרגלים ע"מ לקצוץ ציפרניים ולסדר שם.........

איזה כיף לך...

מלא זמן לא עשיתי פדיקור (בחורף אני לא עושה) ומסתפקת במילוי לציפורניים פעם בשלושה שבועות. בכלל כל הפעולות של גילוח וכו' נהיו קשות ביותר. אתמול גילחתי רגליים והרגשתי כמו איזה פיל שמתקפל ולא מצליח להגיע...

sefia

New member
היה פינוק אמיתי

בחורף גם אני בדר"כ לא עושה (גרביים ומגפיים..) בקיץ אני מכורה לזה.. אבל כמוך, משימות ההתייפיפות כגון: הורדת שיער לסוגיה, וגיזום הציפורניים ברגלים הפכה למשימה קשה, כשאני מתכופפת (אפילו לשים מגפיים) הם לוחצים לי על הסרעפת וקשה לי לנשום לפני הלידה אני מתכוונת להתאשפז אצל הקוסמטיקאית שלי לטיפול 10,000 מלא כי הבא אחריו נראה לי ייקח לא מעט זמן

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אכן משימות כאלו נהיו ממש אתגר!! גם לי כבר מאוד קשה לשים גרביים ומגפיים! אני מודה שכשבעלי בבית אני נעזרת בו למשימה הזו. לפני הלידה גם אני מתכוונת לעשות טיפול מלא הכולל: ציפורניים, פדיקור, שערות... ולבקר את הספר שלי לתספורת וגוונים חדשים (אם ארגיש שאני מסוגלת לשבת שם שעתיים!). אני אבל נורא נהנית שבשבועות האחרונים אני לגמרי לגמרי נראית בהריון! וכבר לא צריכה להגיד לאנשים... כשאמרתי לרופא שהייתי אצלו בבדיקה אני בהריון (קרדיולוג) הוא אמר: אני רואה, אני התמוגגתי
אז למרות הקושי בגלח"צ, הכבדות, הקושי לישון ולסיים ארוחה בלי להרגיש
אני נהנית להיות בהריון! ועדיין לפעמים אני מתקשה להאמין שאני באמת אוטוטו שם.... אני עוד זוכרת את הטיפולים ואת החודשים הקשים של הווסת של הרפתה ובאה כל חודש! אני כבר אמצע חמישי ומחכה לרגע שאפסיק לעבוד לגמרי! (למרות שכספית אני לא ממש יכולה להרשות לעצמי) ולא אראה את מקום העבודה עד אחרי החגים שנה הבאה!!!!

sefia

New member
הי מתוקה

אני כל כך מבינה על מה את מדברת! גם אני שמחה מאוד בהריון הזה על כל מכאוביו.... אומרים לי שאני זורחת ונראה לי שזה בעיקר מההרגשה שלי בפנים כי החצ'קונים והפיגמנטציה גם "זורחים" על הפנים שלי ... וזה מדהים איך מתייחסים אליך שונה בכל מקום.. אתמול עשיתי סיבוב בשוק הכרמל... גם המוכרים וגם סתם אנשים שעמדו לידי בתור פתאום הרעיפו עלי המון תשומת לב. מישהו אחד אפילו הראה לי אפליקציה באייפון שנקראת Baby Buzz (נשבעת לך יש לו את זה...והוא פתח את האייפון להראות לי) וזה אמור לשלוח לי מסר יומי מהתינוק.. משהו כזה.. שטות מצחיקה הוא אמר לי לחפש את זה באינטרנט..
אני נוצרת כל רגע והזמן באמת עף.. פתאום אני מרגישה את זה גם אני באמצע חמישי. את מתכוונת לעזוב לגמרי את העבודה? או לצאת לשמירה? בשמירה תקבלי כסף.. לא שווה לך להתפטר לפני הלידה.. יש לך תנאים מעולים להתפטר עד 90 יום אחרי הלידה.. נשיקות והמשיכי להנות - עבדנו קשה בשביל זה...

לא מתכוונת להתפטר

התכוונתי כמובן לצאת לשמירה וחופשת לידה. אחרי חופשת הלידה אני אשקול את צעדיי. ואת צודקת, אנשים באמת נותנים כבוד לנשים בהריון, וזה כיף! (מלבד רופא טחורים אחד
) אנחנו הרווחנו את היחס הזה באושר בין אם ההריון מטיפולים ובין אם זה בגלל שזה תאומים ואנחנו מיוחדות יותר
העניין הוא, שזה כיף עכשיו. כולם אמרו לי שבשליש השני מרגישים כמו בירח דבש כי עדיין לא כואב מידי או קשה מידי, אבל מה יהיה בשליש השלישי??? נהיה פילות רציניות?? כמה עלית במשקל עד כה? אני עליתי 7 ק"ג עד עכשיו ומאוד מאוד מקווה שהמשקל לא יצבור תאוצה בחודשים הקרובים, אני לא רוצה לעבור את ה-15 ק"ג, גם ככה יש לי 5 אקסטרה מהטיפולים שאצטרך להוריד אח"כ.

sefia

New member
עליתי כמוך

בין 6-7 לק"ג - תלוי מי מודד ומתי...
והרוב כמובן מאז שהחל השליש השני. אני גם תוהה היכן זה ייגמר..... משתדלת לאכול בריא אבל מרשה לעצמי גם פינוקים (פיתחתי תאווה לעוגות שוקולד חמות..וחולה על "דובונים" של הילדים הקטנים) מה נהיה בסוף עם רופא הטחורים? מצאת מישהו אחר דרך הכללית? גם אני צריכה ללכת ואם יש לך המלצה - אשמח לשמוע..

זפרנית

New member
חחח גם לי נהיה

קטע עם הדובונים של הילדים, טעים הדרעק הזה.. כל פעם אני נתקעת על משהו וטוחנת אותו עד כדי מיאוס. בשבועות האחרונים יש לי קטע עם הקורנפלקס תרנגולת זה של פעם, לכי תביני מה יש בו שאני מכרסמת אותו כל יום..

גם לי

בזמן האחרון יש חשק מטורף לשוקולד. לפני ההריון בקושי נגעתי בשוקולדים, אני בנאדם של חמוצים... כל מה שחמוץ, מלוח וחריף... ועכשיו כבר 3 שבועות שאני חושקת כל יום באיזה ממתק שוקולד או משהו דומה. אז גם אני מנסה לאכול בריא, אבל השוקולדים דופקים לי את האיזון. עדיין לא ניגשתי לרופא לטחורים, כי הכאב קצת פחת אז הרשתי לעצמי לקבוע בצורה מתונה יותר לרופא יותר מקצועי, אני עוד מחפשת אחד...

מיימיי5

New member
ברור שאי אפשר לישון עליה.

מי צריך לישון איתה? יש לי את כריתי (שגם כן עוזרת כמו כוסות רוח למת, אבל שויין). אצלי רק גב חדש יעזור. לא אוהבת את הממיסטה.

BABYBOOM10

New member
לגבי ההנקה ביחד

זה נראה לי אוטופי מדי ששניהם יאכלו בסינכרון מוחלט, וחוץ מזה כדי להניק שניים ביחד את חייבת להיות עם עוד מישהו- אחרת איך תשימי את שניהם עלייך... לא? את חייבת הרי לתמוך בכל ילד עם כל יד

f i s t o o k

New member
אפשר להצליח גם לבד

את מניחה תאום על הספה/מיטה, חוסמת אותו כם כרית,מתיישבת עם תאום שני. מסדרת ביד אחת את הכרית הנקה ומניחה עליה את התאום שבידיך, ומרימה לכרית את התאום הראשון. זה בהתחלה נראה מסובך אבל קצת תרגול, ממרומי 5 חודשים והנקה מלאה, לפעמים ביחד לפעמים לבד שיהיה בהצלחה!

זפרנית

New member
היי פיסטוק

ובאיזו כרית הנקה את משתמשת? ומרוצה ממנה? אני בדיוק חושבת על לקנות אחת שתתאים להנקה..

למעלה