כרטיסי-אשראי באוטובוסים ובמוניות

olli3

New member
מנהל
מטבע וירטואלי שמשמש בעיקר לרשת השחורה.

משמש בעיקר בעבור דברים שאינם חוקיים אם כי לא רק. ברשת השחורה יש רוצחים שכירים שמציעים את שירותיהם, יש סמים, יש קניבאלים והמטבע שאיתו משלמים הוא ביטקויין.

|x| המטבע משמש להרבה דברים

משמש בעיקר בעבור דברים שאינם חוקיים אם כי לא רק. ברשת השחורה יש רוצחים שכירים שמציעים את שירותיהם, יש סמים, יש קניבאלים והמטבע שאיתו משלמים הוא ביטקויין.
הרשויות בארצות הברית נלחמות בו, לכן הן מדגישות שהוא משמש גם ברשת האפלה. אבל זה בהחלט לא השימוש העיקרי בו.

olli3

New member
מנהל
אני לא יודע מה ארה"ב פירסמה.

הרשויות בארצות הברית נלחמות בו, לכן הן מדגישות שהוא משמש גם ברשת האפלה. אבל זה בהחלט לא השימוש העיקרי בו.
אני רק מכיר את המטבע כאמצעי הסחר העיקרי ואולי היחיד ברשת השחורה. אני לא יודע מה עומד מאחורי הקמתה, שיערתי שמכיוון שלא נתקלתי במטבע הזה אף פעם באף אתר מכירות, כנראה שהוא משמש בעיקר לרשת השחורה.

אז פקח את עיניי, למה הוא עוד משמש?

הינה לדוגמא עסקים בארץ

אני רק מכיר את המטבע כאמצעי הסחר העיקרי ואולי היחיד ברשת השחורה. אני לא יודע מה עומד מאחורי הקמתה, שיערתי שמכיוון שלא נתקלתי במטבע הזה אף פעם באף אתר מכירות, כנראה שהוא משמש בעיקר לרשת השחורה.

אז פקח את עיניי, למה הוא עוד משמש?
הינה לדוגמא עסקים בארץ
http://wiki.bitcoin.org.il/index.php/רשימת_עסקים_המקבלים_ביטקוין_בארץ

olli3

New member
מנהל
ומה היה בהתחלה? בתחילת השימוש בביטקיון?

לשם מה הוא הומצא בעצם?

ברשימה שנתת לי אין כמויות של עסקים ישראלים. מאתרים שונים בעולם גם לא נתקלתי בשימוש בביטקויין.

העסקה הראשונה שבוצעה בביטקוין

לשם מה הוא הומצא בעצם?

ברשימה שנתת לי אין כמויות של עסקים ישראלים. מאתרים שונים בעולם גם לא נתקלתי בשימוש בביטקויין.
הייתה קניה ל שתי פיצות תמורת 10 אלף ביטקוין (בזמנו היו שווים 50 דולר)

הביטקוין הומצא כתחליף למערכת מטבע הקיימת. שמתבססת על בנקים ומדינות.

נכון היום הביטקוין עדיין לא נפוץ, אבל לאט לאט הוא נכנס יותר לשוק.

olli3

New member
מנהל
הבנתי. תודה.

הבנתי. תודה.

25306yosef

New member
מה היתרון של הביטקוין?

מה היתרון של הביטקוין?
האם אדם השומר חוק יכול בכלל להפיק תועלת מהביטקוין ?

ברשותי כרטיס אשראי בינלאומי המכובד על ידי כל בתי העסק בעולם המכבדים את עצמם, מדוע ולמה אני צריך את הביטקוין ?

אני מבין שהביטקוין הוא למעשה כסף מזומן דיגיטלי שניתן לעשות בו שימוש וללא כל פיקוח של רשויות החוק ושלטונות המס (כמו כסף מזומן רגיל), אבל למה בכלל אני צריך את זה ?

הגיוני אולי שבתי העסק יעדיפו את הביטקוין על מנת לחסוך בעמלות של חברות כרטיסי האשראי, אבל למה אני כצרכן צריך את הביטקוין ?

ועוד שאלה אחרונה לסיום:

האם בכלל הביטקוין חוקי במדינת ישראל ומוסדר בחוק ? להערכתי לא.

מערכת ההפעלה שאתה משתמש בה במחשב

מה היתרון של הביטקוין?
האם אדם השומר חוק יכול בכלל להפיק תועלת מהביטקוין ?

ברשותי כרטיס אשראי בינלאומי המכובד על ידי כל בתי העסק בעולם המכבדים את עצמם, מדוע ולמה אני צריך את הביטקוין ?

אני מבין שהביטקוין הוא למעשה כסף מזומן דיגיטלי שניתן לעשות בו שימוש וללא כל פיקוח של רשויות החוק ושלטונות המס (כמו כסף מזומן רגיל), אבל למה בכלל אני צריך את זה ?

הגיוני אולי שבתי העסק יעדיפו את הביטקוין על מנת לחסוך בעמלות של חברות כרטיסי האשראי, אבל למה אני כצרכן צריך את הביטקוין ?

ועוד שאלה אחרונה לסיום:

האם בכלל הביטקוין חוקי במדינת ישראל ומוסדר בחוק ? להערכתי לא.
מוסדרת בחוק?

25306yosef

New member
למיטב ידיעתי היא לא מוסדרת בחוק,

מוסדרת בחוק?
אבל השימוש בה הוא חוקי.

לעומת זאת בביטקוין מתבצעות עיסקאות רבות ללא כל פיקוח של שלטונות המס כמו בכסף המזומן הרגיל...

בכרטיסי האשראי יש פיקוח על כל התנועות להבדיל מהביטקוין והכסף המזומן, ולכן גורמים עבריניים נמנעים מלהשתמש בהם ומעדיפים את הכסף המזומן ואת הביטקוין.

אז לא ענית לי, מה היתרון בביטקוין ?

אם השימוש בה חוקי, למה שהשימוש בביטקוין לא?

אבל השימוש בה הוא חוקי.

לעומת זאת בביטקוין מתבצעות עיסקאות רבות ללא כל פיקוח של שלטונות המס כמו בכסף המזומן הרגיל...

בכרטיסי האשראי יש פיקוח על כל התנועות להבדיל מהביטקוין והכסף המזומן, ולכן גורמים עבריניים נמנעים מלהשתמש בהם ומעדיפים את הכסף המזומן ואת הביטקוין.

אז לא ענית לי, מה היתרון בביטקוין ?
אם השימוש בה חוקי, למה שהשימוש בביטקוין לא?
היתרון בביטקוין הוא קודם כל שאין צורך לשלם עמלות לבנק, ואני יכול לשמור את הכסף שלי אצלי בביטחה.

אלון 58

New member
לא שמעתי על זה...,

לא שמעתי על זה...,
על הבּוּרוּת.

למעלה