כרטיסיית סטודנט

מצב
הנושא נעול.
כרטיסיית סטודנט

כרטיסיית סטודנט
למה בני נוער מתחת לגיל 18 זוכים להנחה משמעותית(50 ש"ח!!) בשימוש בקווי "דן" ואת הסטודנטים מקפחים? אם יש כרטיסיית נוער וכרטיסיית חייל (בצדק)וגם כרטיסיה לגיל הזהב למה שלא תיהיה כרטיסיית סטודנט? קואופרטיב "דן" לא מעודד השכלה גבוהה? הרי ציבור הסטודנטים רוב רובו תפרן ונתקל בקשיי כלכלה רבים בנוסף לשכר הלימוד שהולך ומרקיע שחקים.מה לגבי התחשבות קלה במגזר שפוקד באופן יומיומי את ספסל האוטובוס בשל אי יכולתו לממן רכב פרטי נוסף על כל הוצאותיו?

איליה.

New member
אני מסכים.

כרטיסיית סטודנט
למה בני נוער מתחת לגיל 18 זוכים להנחה משמעותית(50 ש"ח!!) בשימוש בקווי "דן" ואת הסטודנטים מקפחים? אם יש כרטיסיית נוער וכרטיסיית חייל (בצדק)וגם כרטיסיה לגיל הזהב למה שלא תיהיה כרטיסיית סטודנט? קואופרטיב "דן" לא מעודד השכלה גבוהה? הרי ציבור הסטודנטים רוב רובו תפרן ונתקל בקשיי כלכלה רבים בנוסף לשכר הלימוד שהולך ומרקיע שחקים.מה לגבי התחשבות קלה במגזר שפוקד באופן יומיומי את ספסל האוטובוס בשל אי יכולתו לממן רכב פרטי נוסף על כל הוצאותיו?
אני מסכים.
הסטודנטים צריכים להיות בין אלה שזכאים יותר מכל להנחה בתחבורה ציבורית.

../images/Emo45.gifמסכים בהחלט

אני מסכים.
הסטודנטים צריכים להיות בין אלה שזכאים יותר מכל להנחה בתחבורה ציבורית.
מסכים בהחלט
אבל לפני הוצאת כרטיסיה רצוי שתונהג בכלל הנחה לסטודנטים בקווים עירוניים. כמו כן תבוטל לאלתר הנסיעה חינם לבני משפחות של עובדי ´אגד´ ולקיבוצניקים!

oren*

New member
מדוע לבטל נסיעות חינם לבני משפחה של

מסכים בהחלט
אבל לפני הוצאת כרטיסיה רצוי שתונהג בכלל הנחה לסטודנטים בקווים עירוניים. כמו כן תבוטל לאלתר הנסיעה חינם לבני משפחות של עובדי ´אגד´ ולקיבוצניקים!
מדוע לבטל נסיעות חינם לבני משפחה של
עובדי אגד? הם לא חיים בפחד תמידי? הם לא מנשקים את אבא שלהם בבוקר בידיעה שזו יכולה להיות הפעם האחרונה שיראו אותו? בחייך, מה זו נסיעה חינם באוטובוס, סתם ניקוב בכרטיסיה או חתיכת נייר שמודפס עליה מחיר, אף אחד לא מפסיד מזה (לעומת עובדי חברת חשמל). קצת פרופורציות.

nitsansh

New member
מה יש לך מקיבוצניקים?

מסכים בהחלט
מה יש לך מקיבוצניקים?
מה פתאום הם נוסעים חינם?? מאיפה הידיעה המסולפת הזו?

תגובות

מה יש לך מקיבוצניקים?
מה פתאום הם נוסעים חינם?? מאיפה הידיעה המסולפת הזו?
תגובות
1) אני מסכים שצריך לאפשר נסיעה חינם לחברי אגד ולנהגים, אבל לא לבני משפחתם. זה מזמן הפך להיות עסק של סידור תעודות לקרובים רחוקים ולחברים, כך שאנשים רבים בהחלט נהנים מכך, ובעצם שאר הנוסעים משלמים בשבילם, או לחילופין נמנעים שיפורים בשירות (כי ההכנסות של אגד יורדות). לעניין הסיכון: אולי צריך לשקול לשלם לנהגים תוספת סיכון (או תוספת פר נסיעה בשטחים) אבל זה לא תירוץ לנסיעה חינם לבני משפחתם. 2) כנ"ל לגבי בני קיבוצים, שלפחות בקווים בינעירוניים נוסעים חינם, בהצגת תעודה מתאימה. (ואני אישית ראיתי). אין לי דבר נגד אנשי הקיבוצים, אבל במקרה הזה אין שום צידוק (פרט לטענות הקשורות בסטוריה) לנסיעה חינם.

seffic

New member
מסכים בהחלט

תגובות
1) אני מסכים שצריך לאפשר נסיעה חינם לחברי אגד ולנהגים, אבל לא לבני משפחתם. זה מזמן הפך להיות עסק של סידור תעודות לקרובים רחוקים ולחברים, כך שאנשים רבים בהחלט נהנים מכך, ובעצם שאר הנוסעים משלמים בשבילם, או לחילופין נמנעים שיפורים בשירות (כי ההכנסות של אגד יורדות). לעניין הסיכון: אולי צריך לשקול לשלם לנהגים תוספת סיכון (או תוספת פר נסיעה בשטחים) אבל זה לא תירוץ לנסיעה חינם לבני משפחתם. 2) כנ"ל לגבי בני קיבוצים, שלפחות בקווים בינעירוניים נוסעים חינם, בהצגת תעודה מתאימה. (ואני אישית ראיתי). אין לי דבר נגד אנשי הקיבוצים, אבל במקרה הזה אין שום צידוק (פרט לטענות הקשורות בסטוריה) לנסיעה חינם.
מסכים בהחלט
במיוחד בעידן של תחרות, אגד ודן צריכים להתייעל ולהתנער מכל המאפיינים של קואופרטיב. זאת כדי להציע שירות טוב יותר במחיר הנמוך ביותר לצרכן.

Carl Freeborne

New member
אבל דן לא קואפרטיב

מסכים בהחלט
במיוחד בעידן של תחרות, אגד ודן צריכים להתייעל ולהתנער מכל המאפיינים של קואופרטיב. זאת כדי להציע שירות טוב יותר במחיר הנמוך ביותר לצרכן.
אבל דן לא קואפרטיב
מה יש לך נגד דן שצריך להתנער מתדמית של קואפרטיב? הוא עשה את זה לפני שנה כבר וכבר כמעט שנה הוא לא קואפרטיב... ואחרי שכל החברים בדן יפרשו מתפקידם בעתיד כבר לא יהיו בו חברים. וכבר אין הנהלת חברים נבחרת, יש דירקטוריון קבוע עם מנכ"ל...

nitsansh

New member
זה לא חינם!

תגובות
זה לא חינם!
את התעודות לנסיעה חופשית הקיבוצים קונים מאגד. זה כמו שתגיד שמי שקונה חופשי חודשי נוסע חינם...

מצב
הנושא נעול.
למעלה