כרוניקה של סט......סיפור בהמשכים...

timatibo

New member
כרוניקה של סט......סיפור בהמשכים...

היום ירדתי לעיר וקניתי בין השאר גם חרוזים שקופים לצמידים. עשיתי צמיד אחד בשילוב זהב...(ומראש מתנצלת על הצילומים-עם פלאש זה גרוע, ובלי פלאש עוד יותר...
)

timatibo

New member
ואז כל כך התלהבתי מהחרוזים השקופים

הקטנים העגולים ששמתי ב"מתנדנד" של הצמיד, שהתפלק לי זוג עגילים...מהר לפני שיגמרו לי החרוזים האלה על משהו אחר...

timatibo

New member
ואז, כמתבקש וכמצופה...עשיתי שרשרת..

וגם עגילים...התלהבתי מהשקופים האלה ...

timatibo

New member
והנחתי את הכל ביחד....והחלטתי...

שהסט הזה הולך אליי למגירה.....שלי!

sharonit3

New member
הממממ........לה לא למגירה שלי../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מ...........ק................ס...............י............ם ומאוד לטעמי.... שרון

timatibo

New member
וזה משהו נחמד...סט סגלגל-בורגונדי

משום מה היה לי נדמה שיש לי קריסטלים לשיבוץ בגוון מסויים...אכן היו לי, אך לא במידה הנכונה....והתכשיט היה כבר מוכן.....יכולתי לשבץ משהו אחר, אבל היה לי בראש משהו, ועצבן אותי שלא בדקתי קודם...ושלא ייצא איך שדימיינתי אותו בגלל זה....או אז נחלץ בעלולי יקירי לעזרתי...והציע שאולי אשתמש בחרוזי קריסטלים במקום אבני שיבוץ...כי לדעתו הגודל יתאים..."וואלה רעיון!" אמרתי, "אבל מה יהיה עם החורים של החרוזים????" "שום בעיה!" עונה הוא לי...."נדביק שם פינים עם כיפה....אי-6000 יש-אל תתיאש..."...הבהרתי לו שזה יצרוך זמן שלא מתחשק להשקיע בתכשיט הזה....וזה יעצבן אותי ואני אקלל הרבה...."אז אני אעשה את זה..." הוא ענה...ואכן....עינכם הרואות....עמד במילה......

nona11

New member
איזה שיתוף פעולה בינך לבעלול ../images/Emo140.gif

מדהים. הסט הזה משגע. יש לי שורה ארוכה מאוד של גרנטים ועוד לא עשיתי איתם כלום. כשאחזור לתפקוד מלא, אכין לי כבר משהו. זוהי אבן שאני מאוד אוהבת. וכל מה שהכנת מהשקופים, חבל"ז. לא פלא שהשארת לך את הסט האחרון. שבת נפלאה והמון אהבה. אוהבת אתכם

timatibo

New member
וזה מעוד זווית...וזהו...קישקשתי

מספיק להיום...שבת שלום ויצירתי לכוווווולם!

cv

New member
זווית מצויינת!! ושרשרת נהדרת!

הצבע הזה - מחמם את ה

timatibo

New member
גם אני אוהבת את הצבע הזה...יש לי

עוד הרבהההההה חרוזים דומים לו...

הציירת

New member
פשוט משגע כמו תמיד! גמני הייתי שמה

את זה במגירה שלי... דרך אגב את כל העבודות שלך הייתי שמה במגירה שלי