כרגע קבלתי טלפון מאבא שלי

puma61

New member
כרגע קבלתי טלפון מאבא שלי

חוקרי משטרה הפתיעו את ההורים שלי בבית. ופשוט ניסו להשכנע את ההורים להגיש נגדי תלונה במשטרה. וזאת בעקבות תיק של הטרדה ואיומים שכתבתי עליו כאן בפורום. האבא המבוגר רצה שהם ילכו ואמר להם שלפני החג זה לא מתאים. הם שאלו אותו האם אחרי החג הוא יהיה מוכן להגיש נגדי תלונה והוא אמר להם בחיים לא. האם יכול להיות שבגלל תיק שאין לתביעה מספיק הוכחות של סיכסוך בין בני זוג שמעולם לא הגיע לאלימות. ינהלו כזאת חקירה וינסו ללכת ולעבות את החקירה ולערב את ההורים שלי. יכול להיות שבגלל שכתבתי על התיק כאן בפורום התובע מנסה להפליל אותי ובכל מחיר. כיצד אני יכול להתגונן מפני תופעה כזו? אלון רחמים 022013460

puma61

New member
צרפתי כאן את מספר תעודת הזהות שלי

כדי שלא יהיו אי הבנות במי מדובר. אלון רחמים ת"ז 022013460 054-7643477

puma61

New member
אני רוצה למקד את השאלה

האם מותר למשטרה לנסות לשדל זוג זקנים להגיש תלונה במשטרה. פשוט לשכנע אותם להגיש תלונה. בלי שאף אחד הזמין אותם אף אחד לא התלונן (עד כמה שידוע לי) אם זו לא רדיפה אז מה זה רדיפה. למה אני צריך להיות נרדף במדינה שלי על ידי התביעה שהתסבכה בתיק שהיא לא יודעת איך לצאת ממנו. לאיזו כתובת אני יכול להגיש תלונה על התנהלות שכזו? אלון רחמים

תשובה

תסביר לי בבקשה מה קרה? באיזה שעה הגיעו? למה? בגין איזו חקירה? אתה מדבר על חקירה בתיק שכבר תלוי ועומד לדיון בבית משפט? מדוע הגיעו דווקא עתה? האם היה "משהו" חדש שיכול לגרום לכך?

puma61

New member
אני יודע שזה לא תלונה ישירה

מכיון שהם היו צריכים להגיע לאחותי תחילה כדי לאתר את ההורים שלי. מכך אני למד שזו יוזמה של התובע שמנסה לבסס נגדי תביעה ולצייר אותי כאדם אלים שמאיים וסוחט אנשים. ולא בוחל בלשלוח שוטרים להורים זקנים וממש ללחוץ עליהם להגיש נגדי תלונה. וזאת עוד בערב החג. אני יאחז בכל האמצעים הלגיטימיים והחוקיים שעומדים לרשותי ואני פשוט לא יוותר. אין מצב שאני אשלים עם רדיפה שכזו. אלון רחמים

puma61

New member
אין שום הליך חדש

גם הייחסים שלי עם הגרושה היום טובים אנחנו מסתדרים מצויין אין לה שום עניין בתלונה שהגישה בזמנו. ובכלל לא רוצה להגיע לדיון בבית המשפט ואכן לא הגיעה. אבל התובע משום מה נאחז בתיק הזה בכל מחיר. גם הסנגוריה הציבורית הציעה לו לסגור את התיק פעמיים ופעמיים הוא סרב. אלון רחמים

תשובה

השלמת חקירה בתיק תלוי ועומד צריכה להיעשות בידיעת הסניגור שלך ואין מדובר בדבר של מה בכך. קשה לי להעריך מ"כאן" מה קרה/קורה וכיצד להגיב לכך. אני מאמין שוערך-הדין שלך יידע מה נכון לעשות. חג-שמח.

puma61

New member
מכוון שאני מייצג את עצמי בתיק הזה

האם אני רשאי לברר אם מדובר בהשלמת חקירה או משהו אחר? אין לי שום כוונה לשכור עורך דין שייצג אותי. אבל אני מוכן לשכור עורך דין לצורך יעוץ. ברגע שהתברר לי שהנאשם הוא לא צד לדיון וכולם מדברים עליו מבלי שיש לו זכות להגיב. החלטתי שאני מייצג את עצמי. אבל להתייעץ אני תמיד מוכן.

תשובה

אם אני מבין נכון יש לך טענות כנגד התובע הספציפי אז אולי זה הזמן לשקול פנייה למי שאחראי עליו תוך אזכור ודרישה למידע בגין המהלך דנן?

עד פה

New member
עדכון

התקשרתי בערב שבו הקצין המשטרה ביקר אצל ההורים שלי למשטרה אמרו לי להתקשר בבוקר. אחרי משמרת לילה ללא שינה התקשרתי שוב למשטרת אריאל אמרו לי שלא ימסרו פרטים בטלפון ושאני מוזמן להגיע. עליתי על הקטנוע ונסעתי מת"א לאריאל. היפנו אותי לקצין שאחראי על כל מרחב שי. אחלא בן אדם ואחלה איש חוק. אנשים כאלה מחזירים לך אתה האמון במערכות החוק. הוא שואל אותי מה הבעיה? אמרתי לו שאתמול בערב פקדו שני שוטרים את בית הורי ולחצו עליהם להגיש נגדי תלונה שמשטרה. ההורים אומרים שהם שאלו את השוטרים מספר פעמים לכבוד הם באו. והתשובה תמיד הייתה שמדובר על מעקב שיגרתי בתיק שלי ושזו בעבודה שלהם. הקצין אישר את הדברים ואמרשהוא זה שביקר בבית הורי למרות שבאופן יום יומי הוא לא נוהג לעשות זאת אבל התיק הזה משך את תשומת ליבו מכיוון שיש כאן כביכול עניין של ניצול זקנים. הוא גם ציין שהתיק לא מטופל מזה שבוע מאז הדיווח. שאלתי אותו מה קרה שנפתחה חקירה שכן לא ידוע לי על תלונה או על ארוע חריג שקרה. הוא אמר שמדובר על מידע שהגיע למשטרה וחייב אותם לחקור. ניהלתי חקירה משלי כדי לברר מהיכן המידע הזה הגיע והמסקנה שלי שזה לא בא מהסביבה הקרובה כלומר אחים או שכנים. אני יודע שהאמא של הילדים שלי בתקופה ההיא אהבה לספר לכל העולם שאני חי על חשבון ההורים. ולכן עולה אצלי החשד שהתובע הוא זה זה שיזם את המהלך הזה בגלל הסתבכות בתיק של התלונה על ההתטרדות ואיומים. אני מאמין שהוא המקור לדבר הזה. מכל מקום למי שלא יודע החיים שלי די הרוסים ולא מהיום. וההורים שהם בעלי אמצעים עוזרים לי וגם לאחי לא נכנס כרגעלסיפור המלא אם כי אני חושב שאני יפרסם אותו בקרוב. מכל מקום התמיכה הזו היא לא תוצאה של סחיטה או איומים ועל כך נחקרתי ומסרתי עדות. אין לי בעיה שאנשי החוק ינסו לברר אם זוג זקנים עומדים במצב שבו הם נסחטים. המשטרה חייבת לברר כזה דבר. זה תפקידה. אותי מטרידה בעניין הזה השאלה האם התובע בתיק התלוי בבית משפט נגדי בגין הטרדה ואיומים שכול כולו רדיפה של אב גרוש נסיון נפשע להפריד בין אב לבין ילדיו ולהפוך ילדים ליתומים מאבא בעוד אביהם בחיים. בתיק הזה אני הולך ללכת עד הסוף אני אלחם בתופעה הזו בכל יכולתי ועד יומי האחרון בעולם הזה. אלון רחמים

למעלה