כרגע נשלחו כתובות לשתי שלישיות

ניצנץ1

New member
כרגע נשלחו כתובות לשתי שלישיות

נוספות.. בנות, בבקשה לאשר את הקבלה של המסרים: מאיה של אוראל נייט מיסטריס נוקי אוריון של שי סניקליפורניה קומי כבר אישרה יש עוד שתי בנות שהתנדבו לשלישיות , אז ייתכן שתהיה לנו עוד שלישיה נוספת, אבל זה כבר בהמשך..

ניצנץ1

New member
וכעת קצת סטטיסטיקה, כמו שהבטחתי..

34 בנות נרשמו לשלישיה אחת 17 בנות נרשמו לשתי שלישיות 4 בנות נרשמו לשלוש שלישיות שתי בנות מכינות ל 4 שלישיות ויכול להיות שלא ספרתי נכון, אבל אם כן- אז זה עוד יותר בנות לעוד יותר מתנות, וייתכן שנפתח עוד שלישיה אחת נוספת היום.. כלומר- מפסר המתנות הכולל שיחליפו בעלים הוא: 256 מתנות.. לא חושבת שהיה משחק אחר זבו כל כך הרבה מתנות החליפו ידיים במשחק אחד בודד כל הכבוד לכן על הרוח ההתנדבותית!!!!! כעת לעבודה!!! בהצלחה!!!!

Elizab3th

New member
ואת זה את יכולה לזקוף לזכותך../images/Emo47.gif

מי המציאה את רעיון המשחק?, את
כושר הארגון שלך מעולה WAY TO GO MY DEAR

לא , עכשיו אני באמת ../images/Emo46.gif

מה , מה ביקשתי ? ביקשתי? התחננתי , בכיתי , כרעתי ברך . מה לא??? ביקשתי עוד שלישייה.... ובסוף , הוליכו אותי שולל... ונתנו לי רק שלשיה אחת
אז בגלל זה אני עכשיו , אני עכשיו , אני עכשיו... מה אני עכשיו ? אומרת שבוע טוב

ESTY99

New member
נתוש, אם את עדיין מעוניינת אני

מוכנה להצטרף לשלישיה נוספת. מה את אומרת? נשגע את ניצנץ?

יאללה אסתי - בואי נשגע את ניצנץ....

ניצנץ - הנה הבעת המחאה - אסתי ואני רוצות שלישיה !!!!! עכשיו נראה אותך

ESTY99

New member
6אני שולחת מסר לניץ. תשלחי גם את

כדי שתבין שאנחנו מאוד מאוד רוצות.

Elizab3th

New member
הייתי מצטרפת אליכן בכיף

אבל עוד לא סיימתי את שלי, למרות שהתחלתי עכשיו את השלישיה השניה ויש לי עוד שלישיה, נרשמתי לשלוש שלישיות, ועדיין לא עשיתי את פרוייקט החודש שהבטחתי, החנוכיה מקרמיקל, אני לא עומדת בזמנים

ניצנץ1

New member
לא לבכות.. תקבלו מחר שלישיה חדשה..

היו עוד בקשות, אז אני מסדרת עוד שתי שלישיות, מה שאומר- מספר המתנות עולה בשמונה..

sarlior

New member
חתיכת עבודה לקחת על עצמך../images/Emo106.gif

כל הכבוד ניצנץ על ההשקעה ועל המרץ! מורידה בפנייך את הכובע!

למעלה