כפר הצוללים- מקום נהדר!

כפר הצוללים- מקום נהדר!

לכל מי שמתלבט האם כדאי לעשות קורס צלילה ב"כפר הצוללים" עשיתי שם קורס כוכב 2 בסוכות, המקום נעים מאוד והאנשים נחמדים ומקצועיים. אני ממליץ בחום! נ.ב: לאריאל- אהלן אח שלי

Famous

New member
או, הנה עוד אחד... ../images/Emo73.gif

תחסוך לי את ההקלדה. עניתי גם לאייל וגם ל Ufar ואפילו ליוסין (בשרשור שאייל התחיל). אתה מוזמן בחום לקרוא שם את דעתי על ההמלצה שלך.

ariocarpus

New member
לא נורא

לא נורא ניצן, עושים טעויות בחיים....כשתגדל תבין....

Wainshtein Lev

New member
אני לא פרנואיד, אבל שלושה ביום אחד?

זה כבר נראה חשוד כ"מתקפה" מכוונת אפילו לי... ילדים חביבים, כולם בני 15, כולם מאותו הקורס, כולם תומכים נלהבים של מקום שהכירו אתמול (סליחה, לפני שבוע) וכולם מתיימרים להיות מבינים גדולים בנושאי "מקצועיות". ניצן, אין לי כח לכתוב את אותו הדבר שלוש פעמים ביום, חפש את דעתי בשרשורים קודמים... לב.

ביקו

New member
לב ואולי אתה כן? ../images/Emo8.gif

והילדים פשוט אוהבים חליפות צלילה עם....ריצ'רצ'ים

Wainshtein Lev

New member
אולי... לך תדע...../images/Emo12.gif

אולי אני באמת פרנואיד, למרות שעד היום לא שמתי לב להרגל המעצבן להסתובב ולהביט מעבר לכתף כל פעם (אבל עכשיו שאתה מזכיר את זה, יש בזה משהו
) ואולי הילדים באמת סתם מתלהבים.
ואולי הם באמת קיבלו שם במבצע חליפות עם ריצ'רץ' על התחת.
מה שממש מעצבן אותי
זה ששלושה זבי חוטם עם בקושי... תן לחשוב... אפס! צלילות שלא במסגרת קורס בסיסי מתיימרים ברוב חוצפתם לקבוע מה מקצועי ומה לא...

חי בר

New member
זה שאתה לא פראנואיד לא אומר שלא

רודפים אחריך...
אני גם לא פרנואיד (או שכן), אבל נראית לי מוזרה פתאום מתקפת נוער כפר הצוללים הזאת.

אסף E

New member
נו מה אתם לא רואים שזה מכוון?

משום מה גם הניצן הזה וגם ufar נכנסו "לתמוך" בהודעתו של אותו אייל. שניהם מזל "דגים", שלושתם בני חמש עשרה. אני מהמר שכולם הם אותו אייל שכותב גם בפורום דייג וגם לומד בגיהנום אז בטח שאין לו בעיה לממן את זרע השטן.

חי בר

New member
../images/Emo32.gif אם הוא למד בגיהנום אז אולי

הוא למד באותו בית הספר שאני למדתי?
אסף, לא צריך להתעצבן- הרבה נערים חושבים שבית הספר שלהם הוא גיהנום, ולרוב זה מוצדק, לא? אחר כך הולכים לצבא ומתחילים להבין שבעצם בית הספר היה דוקא לא כל כך נורא כמו שחושבים (ואולי אפילו היה בעצם נורא נחמד). כמובן רק עד שמגיעים למקומות אפלים כמו הטכניון ואז אפילו הצבא היה פתאום בעצם חוויה לא כל כך רעה...

אסף E

New member
שכחת לסיים

בכך שזה נכון רק עד שנכנסים לשגרת העבודה המשעממת ואז מבינים שכל הנ"ל היתה בעצם ילדות נפלאה.

ilanbt

New member
מכל מה שציינת

אני מתגעגע הכי הרבה לטכניון והכי פחות לצבא. אז כל אחד והפרופורציות שלו.

ilanbt

New member
לא יפה לצחוק על עתודאים ../images/Emo8.gif

אנחנו נורא רגישים.

morena

New member
זה לא יפה לצחוק על עתודאים רק אם

אתה לא אחד כזה... מאחר וגם לי יש "ע" על המצח - לי מותר...

למעלה