כפרה על רוחמה!

izmeral1

New member
ערב טוב אילנה55555 וגם לקווים כאב לי על אריק=

באמת כי אם היה זמר שם בבית של כול המדינה הוא אריק סיני. השאר טובים. אדם לדוגמה אין לו רקורד בכלל. כמה להיטים. של אז. אבי מלה ברקורד מגיע לו. שם בבית ד]קו את עצמם" שנתנו למייקל להוביל . הרבה מחמאות הרבה גם לאדם. אדם עם שני פני שלא אבין אותו לעולם פעם הכי מתוק ופעם הכי חמצוץ. וכאשר הוא חמוץ אז עוקצני ביותר. הוא חיבק את רוחמה והיא אותו מאז עזבה..אביבה. שם מצא את מקומו. להביא לדעת הקהל עוד פנים משלו" הינה אני בעד" וזה לא קונה אותי בכלל. כי הוא היחידי שחושב שהכול הוא יכול. על בני אלבז פשוט אדם מדהים. אין לו את העברית הרהותה כמוני. וגם נותר לבד כמו זאב בודד. שרוקד על כמה דברים נשלפים כמו שפן בכיס של עוד זמר עוד זמרת. זאבים הם לא כי כדי להיות עם עור של זאב צריך להיות גיזעי. במובן. נטו זאב לא מעורבב. על רוחמה כמה שירים לא עשו את הארץ הגדולה בשירה. מייקל שוב בכלל לא זמר כן לסולן מקהלה ליום חגיגות העצמאות וזהו. . ובכול זאת מאחלת לכולם הצלחה וגם כאן וגם בהמשך בחוץ. כי הם זמרים מהנים ונותנים לנו ממנם רק טוב. הרבה כאב לי על אריק סיני. שוב אין מוצא אז יש שביל המוביל לשלום. ננצל זאת למען גלעד שליט יחזור לביתו בריא ושם כן יש מוצא כן יש מוצא לאהבה ולא למלחמות.

didush100

New member
וואי רוחי מדהימה יש לי צמרמורת../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

lotaria

Well-known member
היא באמת מגעילה.כאילו היא לא מכירה את

השיר הנפלא הזה של שלמה גרוניך.קשקשנית

didush100

New member
חחחחח קלטתם את אבי טולדנו?

אמר היא אמרה לי שהכל מסודר ואח"כ אמר שקרנים נראה לי שהתכוון להפקה

didush100