כפי שאני טוען זמן רב, הבעיה לא החרדים אלא שוטפי המוחות שלהם

סטילהוק

New member
כפי שאני טוען זמן רב, הבעיה לא החרדים אלא שוטפי המוחות שלהם

כפי שאני טוען זמן רב, הבעיה היא לא החרדים עצמם שנולדים בעל כורחם לתוך מעגל סגור של שטיפת מוח קשה ובלתי פוסקת מיום לידתם ועד ליום מותם, אלא שוטפי המוחות שלהם המתקראים "רבנים" ומפרים יומם וליל ברגל גסה וללא שום בושה את הדיבר השלישי בעל האזהרה המפורשת החמורה היחידה מבין כל עשרת הדיברות, לֹא תִשָּׂא אֶת שֵׁם ה' אֱלֹקֶיךָ לַשָּׁוְא כִּי לֹא יְנַקֶּה ה' אֵת אֲשֶׁר יִשָּׂא אֶת שְׁמוֹ לשָּׁוְא, אם זה בדרישת תשלומים של אלפי שקלים ולפעמים אפילו אלפי דולרים מחסידיהם ומאמיניהם התמימים והשפוטים תמורת "ברכה" או "קמעות", או אפילו סתם הבטחה שלא תתקיים לעולם, ואם זה באמצעות סחיטה באיומים על חסידיהם ומאמיניהם התמימים, באמצעות שימוש בפסקי הלכה ואיסורים מחמירים שאותם כמו האייטולות באיראן הם עצמם מוציאים ומציגים לחסידיהם ומאמיניהם התמימים והשפוטים כדברי אלוהים חיים, בטענה שאם הם לא יעשו את מה שהם דורשים מהם לעשות גורלם יהיה רע ומר גם בעולם הזה וגם בעולם הבא. להלן אוסף מזעזע של הסתה קשה של שוטפי מוחות המתקראים "רבנים" כנגד נשים, קשה לצפייה: https://www.facebook.com/StopChildBibleAbuse/videos/895963644253888 פשוט בושה וחרפה. ולכל אלה שמצדיקים אותם ומגנים על אותם שוטפי מוחות המתקראים "רבנים" שמעוותים את תורת ישראל ומשתמשים בדת כקרדום לחפור בו ובכדי לקדם את גחמותיהם המעוותות והפרברטיות פשוט תתביישו לכם עד האחרון שבכם.

למעלה