כפות רגליים

bugbuster

New member
כפות רגליים

"יש לך כפות רגליים יפות" "לי?" (כלומר מין 'ליייי?' של תמיהה כאילו כזה, הכי ארוך שאפשר כי אכן הופתעתי מאוד.) "כן. למעט גברים יש כף רגל יפה, וכשאמרת שאתה הולך בקייץ בסנדלים שאלתי את עצמי אם היא יפה ועכשיו אני רואה שכן!" הייתי נרגש. אני המון במצלמה והמצלמה בצ'אט מכוונת לאזור אחיד וחוזר על עצמו בדרך כלל ואזור זה איננו 'בקצוות.' לא הפנים ובוודאי לא כפות הרגליים! עכשיו, כשהבקשה עלתה 'תראה לי את כפות הרגליים שלך,' הייתי הרבה יותר ממופתע, מתחתי כלפי מעלה בחוסר נוחות פיזית ממגבלות כיסא המשענת ברך כך שכף הרגל נראתה על המסך ולהפתעתי! אהבתי את מה שראיתי! אווירקה! גילתי בגילי המאוחר שיש לי כף רגל יפה! לא רק זאת, אלא אף זאת הטקסט הבהיר מולי במסך:, "אתה לא יודע מה אני אעשה לכף הרגל שלך... " (חחח, הייתה הפסקה בהקלדה כך ששלוש הנקודות במקומן!) "בדרך כלל מחכים מהגבר לעסות רגלי אישה ככה שגבר לא רגיל לזה. אתה לא יודע איזה פינוק...) קטעתי את הדברים. בדרך שאני אוהב. בהבלטת היד שלי על הזיין באוננות בשפת הגוף שאיננה משתמעת לשתי פנים כמה מגרה אותי לדמיין, לדמיין? ממש, ממש להרגיש! להרגיש יד טובה ומיומנת מעסה את כפות הרגליים שלי! עמד לי! המשכתי את הגרוי המיוחד, הטמיר והלא ידוע הזה באותן תנועות שמביאות את התוצאה. קוו העל- חזור באוננות שהינה, זה יקרה! "ככ..כככ.. ןןןןן" גמירה חזקה וארוכה שנראתה הייטב במסך. "ככה זה יהיה איש. אני אבוא ואתה תשאיר דלת פתוחה..." "אלי הבייתה?" קטעתי בהתרגשות, מופתע מההעזה. (המילה 'האינית' לכך היום - אסרטיביות, פהההה!) "אליך הבייתה. אמרת שאתה גר לבד, לא? גרוש בן כמעט שישים, לא?" "כן! אוייי כמה כן!" בדיוק שלושה ימים אחרי כן. אחרי תאומים טלפוניים מהירים ומדוייקים. יום חמישי בערב, היום שאצלי כמי שעובד חמישה ימים בשבוע "החגיגה מתחילה," ובפורומים למשל דועכת, חשבתם למה? כמה גולשים בפורמים הסקקסיטיים בואו נגיד גולשים בעבודה? "לא מהבית?" אה? יום חמישי ערב, 'תשאיר את הדלת פתוחה, תשכב על הבטן עם הפנים רחוקות מהדלת. החדר יהיה חשוך. אתה לא תדבר, רק תתמכר.' כמובן ששמעתי את הדלת נפתחת וננעלת במיקצב של מי שנועלה פעם ראשונה ובכל זאת בנחישות ואז מילא ריח בושם דקיק את החדר. הייתי עירום. הידיים עברו על עורפי במגע "הכרות" הרגעה והכרות יחד למען הדיוק ומיד לגב. הופתעתי למגע. ידיים חזקות! כפות ידיים מיומנות מאוד והן כבר חולפות הלאה, למטה לאורך הצלעות והמותנים. אני רגיש "בתחת," מסתמרר שנוגעים בו פעם ראשונה אבל כך, בחושך (וכשהכרס שאני תמיד מכסה בחולצה במצלמה נעלמת תחתי ובחשכה!) ככה הייתי רפוי. פתוח. נינוח. הידיים עברו בהתעניינות, כשניסיתי להחוות בשפות הגוף למקום ההוא שמתחת העגבות, לזיקפה שעלתה וגבהה נתקלתי במגע תקיף, מהיר, חד, שמשמעו: 'תשאר כפי שאתה!' אני מוכר כמי שלא מתלהב "משליטה" ומשחקי ספנקינג שמניקינג לסוגיהם והנה אני באקט ("סשן..." הא?) שליטה ממש. אני מרגיש רק מגע ידיים, ריח הבושם הולם ואני, מתמכר! המילה היא מתמכר! כשהידיים המיומנות האלה ממשיכות במסען למטרה שהוגדרה מראש ועדיין טמירה ונעלמת ומיוחלת כל כך. על הירכיים, לשות, לוחצות שרירים ומיתרים דואבים אחרי יום עבודה, מחמיאות לשוקיים של גבר מבוגר אך לא שמן שהיה פעם יפיוף וגילה בגילו המתקדם שרגליו נשארו חטובות! והן כאלה מתחושת מגע הידיים הזרות שכבר הן כמו מאז ומעולם מרטיטות במגען לקרסול ו, אכן, כף הרגל! שתיהן ואחת אחת! העקב, ההכוונה בידיים המרימות אותן ואז ללא ספק, אצבעות חולפות על שקע כף הרגל הרגיש כל כך ועל קימור הגב ו, שפתיים! נישוך קל בקימור, לישה, אצבעות, שוב שפתיים! יונקות, מלקקות ומנשקות אצבע אחרי עצבע שאצבעות הידיים חולפות על כף הרגל ומעבירות בי זרמים עש אני נאנק בקול כפי שמעולם לא שמעתי את עצמי כך. נזכרתי בסרט הסיני הפנסים (הוורודים?) כיצד נשות ההרמון מגורות בעיסוי פטישים זעירים בכפות רגליהן עד שהן ממש מסוממות לרצונו של אדונן הפיאודל ואז הרגשתי בתנועת העיקול שמשמעה: תסתובב. הסתובבתי והתרוממתי, שלחתי ידיים לעגבות המוצקות קירבתי, רואה מול החלון המואר את הקווים החטובים של הגב, המותן הצרה והאגן ואיבר המין הזקור חדר לפי כמו מעולם היה שם. "אתה מדהים...!" הצלחתי לגרגר חצי משפט כשנסוגתי מעט, בוחן את הזיקפה המפוארת שמולי, גבר בן 28, חטוב כאליל יווני שאת מגעו הווירטואלי כבר הכרתי בצ'אט מזה שבוע וחצי ובמחצית שעת העיסוי רק עכשיו. "זה פאקו רבן?" שאלתי. "לא. ארמיס. מזכיר קצת בושם נשי, לא?" "כן...." אמרתי וסובבתי והכוונתי את הגוף האלילי והחלק לכריעה. "לאט..." הוא אמר, "רואים שלא דפקת גבר. קודם .ת'פתח אותי באצבעות..." אנקה. "ככ-ככ..ןןןןןןן..." קווי גבו התרככו. עליתי. גהרתי. מיתנשם, מסורבל. הוא התכוון מולי. הושיט יד מיומנת לאחור וכיוון את זכרותי שנענתה בתנועה מדוייקת. איטית. לחדירה.

Krishi

New member
אחי, שים טריגר לפני דברים כאלה....

סיפורי סקס הומואים זה לא לפורום הזה..

כותרת כמו "כפות רגליים"

זה כבר טריגר בפני עצמו

bugbuster

New member
ראשית תודה למגיבים טרישי ואמיתי ועכשיו

לשאלתך, למה לא? וחוץ, הייתי בטריפ. הרצתי את הסיפור בכול, אבל ממש ממש בכולם, כול פורומי הסקס.
ןןארגעעעע.. זה לא פורום...? מה? סתםםםםם

ליאן.

New member
אהבתי.

כל הכבוד על הגיל ועל התרגיל. אני חושבת שפאטיש כפות הרגליים מאוד נדיר, עד לא קיים, אצל בחורות. בתור פנטזיה הסיפור שלך לא רע ואני מקווה שזה באמת רק סיפור, כי יש הרבה אורות אדומים שממש הבהבו במהלך הקריאה. כגון - פגישה בבית עם בנאדם זר. (ואיפה הארנק שלך היה?) בדיקה אודות האדם (אפילו לא ראית אותה/ה במצלמה לפני כן??) אמצעי מניעה (!!!) בקיצור, מאוד לא חינוכי

bugbuster

New member
ראשית תודה על התגובה

כפות רגליים מבחינת פטיש, הוא יתכן למלטף, למלוטף זהו עינוג עמוק. כף הרגל כמכשיר העומד במעמסים עצומים - כל כוחות ומאמצי ההנעה בגופנו עוברים דרכה - הינה רגישה לעיסוי וליטוף עד כדי התמכרות. לעניין <הבטחון> קיבלתי הערות דומות אחת בפורום גאווה , אחרת בפורום סינגלס קלאב שכמובן קיבלתי, ולבסוף בהעלאה האחרונה (היום,) בפורום מיניות נשית תיקנתי מעט את הטקסט בהתאם <להערות הבטיחות.> הנה הטקסט המתוקן: "... יום חמישי ערב, 'כשאני אבוא אתה תתפשט ישר ותשכב. אני אטלפן חצי דקה לפני כך שתוכל לכבות את האור ולפתוח את הדלת. שלא תחשוש שאני המבתר מנחל- אלכסנדר.' היו התאומים הסופיים ..." (שם.) למען הסר ספק, הכתיבה היא פיקשן. אם לגלוש לנון- פיקשן - הפגישה עם הגבר הצעיר הייתה אמורה להיות היום והוא 'הבריז.' (נראה שזהו חלק מקובל במטריה.)
שבת שלום ושוב תודות על התגובה.

למעלה