כסף מנדל"ן - למי שמחפש להשקיע

good3

New member
כסף מנדל"ן - למי שמחפש להשקיע ../images/Emo82.gif

אני (לא תיווך) מוכר דירה בב"ש, באיזור מבוקש ואיכותי בשכונה ב'. הדירה הינה דירת 3 חדרים (עם אופצייה להוספת חדר ע"י חלוקת הסלון הגדול). הדירה כבר עכשיו מושכרת לפחות עד ספטמבר 2005. הדירה מושכרת ב 2000 ש"ח שזה כ 460$ המחיר המבוקש 80000$, הדירה הינה מאוד מבוקשת ולא הייתה ריקה יום אחד ב 4 שנים האחרונות. השקעה בטוחה ושקט נפשי. לפרטים נוספים: 0544982338 בברכה

טוב , באמת לא נשמע משהו ...

7 אחוז שנתי לא נחשב הרבה לאור האלטרנטיבות בחו"ל. אבל בארץ זה נחשב פחות או יותר סביר.

good3

New member
../images/Emo127.gifתשואה יפה מאוד וגם שקט נפשי

התשואה הזו הינה יפה מאוד. ממילא מי שקונה נדל"ן בחו"ל לא נכנס לפורום הזה בכלל. כל מי שלא קונה נדל"ן בחו"ל וקצת מבין בנדל"ן בישראל מבין שזו עיסקה טובה. אמנם 7% תשואה זה יפה, אבל כאן לא מדובר רק על תשואה. מדובר על נכס במיקום איכותי ומבוקש (שכונה ב'), כך שבתור בעל בית אתה לא צריך להשקיע הרבה זמן בלחפש דיירים, בגלל שהם לא עוזבים כל שנה וגם כשהם עוזבים ניתן למצוא מהר דיירים חדשים, שזה חשוב מאוד.שלושת החוקים בנדל"ן הם : מיקום, מיקום ומיקום. בקיצור דירה איכותית בעלת פוטינציאל אדיר לעליית ערך, עקב הפיתוח המהיר של האוניברסיטה (מדברים על לפתוח גם פקולטה למשפטים). למה אני מוכר? מסיבות אישיות. בברכה

yossi123411

New member
השקעות בחול

איפה אפשר לקבל מידע על השקעות בחול? האם מישהו יודע פרטים על עסקאות דרך TGI השקעות?

motco100

New member
נחמד אבל לא להיט ,להלן ההסבר:

1.התשואה המדוברת של 7% הינה ברוטו ,אם לוקחים בחשבון הוצאות בגין:תיקונים,אחזקה,שיפוצון אחרי שהשוכרים עוזביםוכל מיני סתימות,נזילות וכד' קח שאם נפחית 50-60$ לחודש (כלומר 600-700 $ בשנה נראה לי סביר) נקבל תשואה שנתית של 6-6.15% . 2.נשאלת השאלה מה ההסתברות להשיג רווח /הפסד הוןכתוצאה משינוי עתידי במחיר הדירה בהתחשב באזור, עיר ,מצב הבניין והדירה . 3.כשמדובר בהשקעה ניתן למצוא אלטרנטיבות כמו אג"ח חברות,קרנות נאמנות, וכד' שיניבו תשואות של 5%-10% בשנה כך שתשואה של 6% עם לא מעט בילבולי מוח לא נראה להיט כך שלדעתי תשואה של 6% על נכס מניב כאשר הסבירות לרווחי הון נמוכה היא נחמדה ותו לא

good3

New member
../images/Emo128.gif אתה טועה בגדול - מצורף הסבר

1. לגבי התשואה ראה למטה. 2. כל הצנרת בקוטג' הוחלפה, כך לא יהיו "סתימות ונזילות" לפחות לא בשנים הקרובות. 3. איזו תיקונים? אחזקה? הדיירים משלמים על הכל, הם מחוייבים להחזיר את הדירה בדיוק כמו שקיבלו אותה, כולל סיוד. אחזקה זה למשל דוד שמחליפים כל כמה שנים, או מקרר שהתקלקל, אם תחשב הוצאות אלו בצורה ראלית תראה שסעיף האחזקה הוא זניח יחסית לגובה השכ"ד. 4. לגבי שינוי עתידי במחיר הדירה, הדירה נמצאת באיזור שקט ואיכותי. מי שמכיר את שלושת חוקי הנדל"ן (מיקום, מיקום, מיקום) יודע שזה הדבר הכי חשוב. אף אחד לא יכול לדעת מה יהיה בעתיד, אבל לפי דעתם רבים המחירים באיזורים הטובים בכיוון עלייה, למרות שבאזורים הפחות טובים יש ירידה במחירים. בייחוד שכעשיו מדברים על רצון להקיפ פקולטה למשפטים באוניברסיטת בן גוריון. 5. לגבי התשואה, ניתן להגיע לתשואה של 9% ע"י הוספת מבנה נפרד בחצר האחורית והשכרת לסטודנט בודד בכ-200$. נעשה שוב חישוב של תשואה: מחיר נוכחי: 90000$ (גמיש) עלות בנייה (עלות מקסימלית וזהירה) 30000$ (בנייה של כ-35 מטר) מבנה נייד משומש: 10000$ השכרה $ בחודש: 400+400+200 9.2%=130000/(1000*12) כמובן שאפשר לקבל תשואה גבוהה יותר ע"י הוזלת עלות הבנייה ו\או לבנות יותר מ2 חדרי שינה בכל יחידה.

motco100

New member
אתה מציג עובדות שונות לחלוטין

שבכלל לא היו בהודעה הקודמת השקעה נוספת עם הכנסה שונה לחלוטין אתה טענת לתשואה של 7% ברוטו (לא יעזור, כאחד שעוסק בהשקעות פיננסיות בעיקר אך גם בתחום המימון והבנקאות תמיד יש הבדל בין תשואה ברוטו על הנייר לבין תשואה נטו בפועל ,תמיד !) כעת אתה מציג תשואה של סביב 9% זה כבר סיפור אחר לגמרי

good3

New member
הכל תלוי בצורת הניצול של הנכס ../images/Emo82.gif

בכדי להגיע לתשואה גבוהה צריך להשקיע כסף ומחשבה, בגלל שמדובר בקוטג' דו קומתי בגודל 70 מטר על מגרש פרטי בגודל 170 מטר, ישנן מספר אפשריות לבנייה ובהתאם לכך התשואה שניתן לקבל על הנכס. אם היה לי את הכסף ביד לא הייתי חושב בכלל למכור את הנכס, אבל מכוון שאצטרך לקחת משכנתא על מקסימום מסכום הבנייה, התשואה שלי יורדת פלאים כי החזר המשכנתא גבוה מאוד (כבר עכשיו לקחתי 90% משכנתא בכדי לקנות את הנכס). אבל אדם בעל ממון יכול להרוויח תשואה יפה מאוד, אפילו יותר מ 9%. בברכה

למעלה