כסף באינטרנט- אז יש או אין???

קורונה. חל"ת. אני עם הילדים בבית. נקרתה לידי כתבה על כסף באינטרנט..
חשבתי לעצמי שזה שטויות ואין כסף קל וכו' אבל החלטתי לבדוק את זה.
לאחר יותר מחצי שנה החלטתי לכתוב לכם. את האמת שהתלבטתי קצת אם לכתוב לכם.
כי אני לא רוצה שמי שאין לו את הזמן לזה יבזבז את זמנו.
לכן אני ממליצה רק למי שיש לו את הזמן אבל לקחת את זה בקלות! לא לבזבז על זה יותר מידי זמן או אנרגיות..

אז.. זהו שאפשר להרוויח קצת כסף נחמד באינטרנט

אבל יש אתרים שהם רמאות! אל תשקיעו בהם כסף!! (לשמחתי לא השקעתי..) וגם לא זמן!! (לצערי השקעתי..)

נרשמים לאתרים על ידי מילוי פרטים אישיים (יש אתרים שצריך צילום ת.ז.), הסקרים נשלחים אליכם למייל.
  • לכל אתר יש שיטת תגמול ותשלום משלו וצריך לצבור נקודות/כסף מעל סכום מסוים. ברוב האתרים התשלום יהיה ע"י תווי קנייה שנשלחים למייל (תו הזהב שופרסל גיפטקארד שאפשר לקנות איתו במגוון רשתות: h&m, פוקס, שילב, גולף, קסטרו, מגנוליה, גרג, ועוד הרבה..) ויש גם כמה אתרים שמשלמים לפייפאל, בהעברה בנקאית או צ'ק.
  • אם עברו הרבה שעות מאז שהסקר נשלח אליכם, ייתכן שהוא כבר לא יהיה זמין.
  • בתחילת הסקר תופיע בד"כ שאלת סינון- ייתכן שלא תתאימו לסקר, אולם בחלק מן האתרים יזכו אתכם בכמה נקודות על עצם ההיענות.
  • בנוסף, אם תרשמו דרככם חברים לאתרים, ברוב האתרים תתקבלו על כך נקודות. לכן אשמח אם תרשמו דרכי :)
אז איזה אתרים יש..

1 סקרים

panel4all

קישור להרשמה:
https://www.panel4all.co.il?inviterID=23474a26c676d295cc19c954bcdd432e
אתר עם הרבה סקרים, בעיקר סקרים קצרים של קצת נקודות.
יש בזה משהו נחמד וקליל יותר מאשר לענות על סקרים ארוכים שדורשים יותר ריכוז.
לרוב שליחת הסקרים למייל מאתר זה לא מעודכנת. הם שולחים מייל רק פעם ב.. אבל אם נכנסים ובודקים באתר עצמו יש כמה סקרים ביום..
ככל שצוברים יותר נקודות שווי הנקודות עולה:
0-900 נק' כל 15 נק' שוות 1 ₪, 900-3000 נק' כל 12.5 נק' שוות 1 ₪, מעל 3000 נק' כל 10 נק' שוות 1 ₪
כאשר מרוויחים מעל 900 נקודות השוות ל 60 ₪ מקבלים תווי קניה של BUYME . קיבלתי קרוב ל 200 ₪.

Ipanel

קישור להרשמה:
https://www.ipanel.co.il/memberregistration/?referral_id=595752#.YISvSr1IMbY.link
אתר עם סקרים ארוכים יותר. כאשר מרוויחים מעל 500 נקודות מקבלים תווי קניה: נופשונית בשווי 65 ₪/BuyMe בשווי 60 ₪./תו הזהב דגיטאלי – NOW בשווי 50 ₪ קיבלתי קרוב ל 130 ₪.

myseker

אתר עם סקרים ארוכים יותר.
אין אפשרות להירשם דרך האתר מכיוון שהם רוצים שקהל הנסקרים יהיה פעיל. האפשרות להצטרף לאתר היא דרך חבר ששולח לכם הזמנה. יש לי אפשרות לשלוח ל 5 אנשים אז מי שרוצה להירשם שישלח לי הודעה עם שם פרטי שם משפחה וכתובת מייל.
כאשר מרוויחים מעל 360 נקודות השוות ל 30 ₪ מקבלים תווי קניה של BUYME או תו הזהב שופרסל. קיבלתי מעל 100 ₪.

פאנל פרוייקט המדגם

קישור להרשמה:
www.midgampanel.com?ref=292078
אתר עם פחות סקרים. אבל אם תקופה ארוכה כמו חודש לא קיבלתם סקרים, כדאי לשלוח פניה באתר והם ירעננו את הפרופיל שלכם. הרבה זמן לא קיבלתי סקרים והשבוע שלחתי להם פניה באתר וחזרתי לקבל סקרים מהם.
אתר שמשלם גם בתווי קנייה כאשר מרוויחים מעל 50 ₪. (נופשונית דיגיטלי, BuyMe, נופשונית כארד, פאוורגיפט) וגם משלם דרך פייפאל כאשר מרוויחים מעל 300 ₪. צברתי קרוב ל 50 ₪.

Surveytime

אתר שמשלם דולר על כל סקר. את התשלום מקבלים באופן מיידי לחשבון פייפאל. הרווחתי קרוב ל 10 דולר.

Panelview

קישור להרשמה:
http://PanelView.co.il/Join.aspx?ref=344051863
אתר עם קצת פחות סקרים. האתר משלם בתווי קנייה. כאשר מרוויחים מעל 500 נקודות השוות ל 50 ₪. צברתי 230 נקודות.

סקרנט

קישור להרשמה:
http://www.sekernet.co.il/Register.aspx?ReffereID=334139
אתר עם קצת פחות סקרים.
האתר משלם ע"י שליחת צ'ק בדואר או העברה בנקאית כאשר מרוויחים מעל 55 ₪ וגובה 5 ₪ דמי טיפול. צברתי קרוב ל 20 ₪.

אתרי סקרים פחות מומלצים:

blueberries

מי שרוצה להירשם דרכי שישלח לי הודעה עם כתובת המייל שלו.
אתר עם קצת סקרים. האתר משלם ע"י תווי קנייה, כאשר צוברים נקודות בשווי 150 ₪. צברתי נקודות בשווי 50 ₪.
מכון ברנדמן
אתר עם קצת סקרים. האתר משלם ע"י תווי קנייה כאשר מרוויחים נקודות בשווי של 100 ₪. צברתי 35 ₪.
IASQ - Panelist Portal - Cint
אתר עם קצת סקרים. האתר משלם בתווי קנייה של BuyMe כאשר מרוויחים מעל 46 ₪ צברתי מעל 20 ₪.
Mobrog
אתר עם קצת סקרים. האתר משלם ע"י פייפאל, אני לא יודעת מהו הסכום המינימלי לתשלום. צברתי 5 ₪.
yunosurveys
אתר עם קצת סקרים. האתר משלם ע"י כרטיס ויזה נטען כאשר צוברים מינימום 5 דולר. צברתי דולר.

2 אתרים של קאשבק

אתרים שמקבלים מהם החזר של כמה אחוזים מהקניות כאשר קונים דרך האתר שלהם כשקונים באינטרנט מאתרים כמו:
אליאקספרס, איביי, אסוס, אייהרב, אייבורי, רנואר, נייק, ועוד הרבה אתרים!!!

Cashback
קישור להרשמה:
https://www.cashback.co.il/?uref=uGWb46
אתר שנותן החזר- קאשבק להרבה חנויות.
בנוסף ניתן להתקין תוסף שכאשר נכנסים לאתר שניתן לקבל החזר בקנייה בחנות זו, מופיע קישור להפעלת הקאשבק.
כאשר מרוויחים מעל 100 ₪ מקבלים תשלום לבנק או לפייפאל. צברתי מעל 20 ₪ ובלי מאמץ.
שימו לב שלכל אתר יש כללים. לדוג' באתר זה כתוב:
  • על רוב המוצרים באתרים מקבלים החזר ולא על כולם,
  • מקבלים החזר על עלות המוצר בלי מע"מ, דמי משלוח, מיסים וכו'
  • שימוש בקופונים/הנחות עשוי למנוע קבלת קאשבק. בד"כ עדיף להשתמש בקופון הנחה של החנות מאשר לקבל את ההחזר.
  • שימו לב שסל הקניות בחנות ריק בזמן המעבר מ- cashback.co.il לחנות הנבחרת.
  • שימו לב שאין חסימת חלונות קופצים או Cookies.
  • כדאי למחוק COOKIES לפני המעבר מ- cashback.co.il לאתר הנבחר.
Cashdo
קישור להרשמה:
https://cashdo.co.il/affiliate-cpa
אתר שנותן קאשבק גם להרבה חנויות.
כאשר מרוויחים מעל 1 ₪ ניתן לקבל תשלום בתו הזה now וכאשר מרוויחים מעל 50 ₪ ניתן לקבל תשלום לבנק או לפייפאל.

Rakuten

אתר שנותן קאשבק. אני לא יודעת מהו הסכום המינימלי לקבלת התשלום. מי שרוצה להירשם דרכי שישלח לי הודעה עם כתובת המייל שלו.

3 קיצור כתובות
קישור להרשמה:
https://join-adf.ly/24876237
אתר שאפשר לקצר בו קישורים ששולחים לאנשים, או מפרסים בפורומים.
כאשר אנשים נכנסים לקישור מקוצר הם יעברו דרך אתר זה לכמה שניות לפני שהם יגיעו אל האתר.
(ייתכן שהם יראו פרסומת בזמן זה למיטב הבנתי..- אני לא יודעת כי יש לי חוסם פרסומות)
האדם שיצר את הקישור יקבל כסף על כל שימוש בקישור שלו.
קראתי שזה אתר די נחמד לאנשים שכותבים בפורומים אבל עדיין לא ניסיתי את זה כל כך כי אני אף פעם לא כותבת בפורומים

4 שטראוס +
ציטוט מתוך האתר: מורידים את אפליקציית שטראוס+ ומצלמים את הקבלות מהסופר בסוף הקניות.
על כל מוצרי שטראוס שאתם גם ככה קונים, מקבלים נקודות ששוות לכם מתנות והנחות.
כל מוצר שטראוס עלית שווה 100 נקודות ובכל חודש יש מוצרים נבחרים שנותנים לכם אפילו יותר נקודות.
לא ניסיתי כי אני לא כל כך קונה מוצרים של שטראוס.

5 פלאוורה
קישור להרשמה:
http://www.palavra.co.il/?idPartner=10396
אתר שאפשר להרוויח בו כסף ממשחק טריוויה וגם מלחיצה על הבונוס היומי
אני ממש לא ממליצה להירשם אליו (אלא אם כן אתם נהנים מהמשחק עצמו), במשך חודש הרווחתי 2 ₪

6 ניאובוקס

קישור להרשמה:
https://www.neobux.com/?r=Ea770770
קראתי על אתר זה במלא מקומות. באתר זה מרוויחים כסף: מצפיה בפרסומות(ממש קצת), ממשחקים(ממש קצת),
מסקרים(כמו אתרי הסקרים שכתבתי), מהפניות ישירות שנרשמות מהקישור שלכם, ומהשכרת הפניות

קראתי שזה אתר אמין ושיש אנשים שמרוויחים מאות ואלפי שקלים בחודש מהשכרת הפניות דרך האתר.
משכירים אנשים בכסף ומקבלים כסף על הצפייה שלהם בפרסומות. לפי חישוב מתמטי אמורים ממש להרוויח מזה.
(להבנתי אנשים שפרסמו שהאתר אמין היו יחסית חדשים באתר ולכן אחוז הלחיצות של המופנים שלהם לא ירד עדיין)
בהתחלה באמת הרווחתי, והשכרתי עוד אנשים ועוד אנשים והתלהבתי :)..

לאחר כמה חודשים שמתי לב לדבר מוזר, ככל שאני משכירה יותר אנשים אחוז הצפייה שלהם בפרסומות יורד.
לאט לאט התחלתי להפסיד ופחתו לי כמות האנשים המושכרים.
ואז חיפשתי עוד מידע על האתר באינטרנט ומצאתי הכתבה הבאה (ועוד כתבות כמוה):
http://fumacrom.com/3XTe אתרי bux אל תיפלו בזה! כל מי שעוסק בתחום הזה שיכנס (Neobux,Probux)
הבנתי שזה לא באמת אנשים מושכרים שמשתמשים באתר אלא שכנראה זה מערכת אוטומטית שמורידה את הממוצע ככל שאתה משכיר יותר אנשים. זה רמאות!! :mad::mad::mad:והרבה אנשים השקיעו הרבה כסף באתרים כאלו וגם הרבה זמן.

אז הפסקתי להשכיר הפניות עד שלא נותרו לי הפניות. ועכשיו אני מרוויחה מאתר זה כמו אתר של סקרים רגיל.
אפשר גם לצפות בפרסומות או לשחק משחקים אבל זה לא ממש רווחי.
אפשר גם להפנות אנשים ע"י קישור רק אם כותבים להם את האמת על האתר הזה כמו שאני כתבתי לכם.

האתר משלם ע"י פייפאל, העברה בנקאית, ואמצעים נוספים. במשיכה ראשונה אפשר למשוך החל מ 2 דולר, במשיכה הבאה החל מ 3 דולר עד שבהמשך אפשר למשוך החל מ 10 דולר.

התלבטתי אם לכתוב על האתר הזה כי חששתי שכאשר תראו באתר שיש בו אנשים שכן 'מרווחים' תנסו את מזלכם ותפלו כמו הרבה אחרים. קראתי שיכול להיות שאת האנשים האלה הצוות של האתר שותל או שאלו אנשים שהשקיעו הרבה כסף ולכן הם הרוויחו כביכול. אבל החלטתי לכתוב על האתר משני סיבות: סיבה ראשונה שאם נתקלתם באתר זה שתדעו את האמת אודותיו וסיבה שניה כי אתם יכולים להרוויח מאתר ע"י מענה על סקרים.

7 אתרים של משחק ציפורים
  • golden-farm
  • coin-birds
באתרים אלו יש ציפורים שמטילות ביצים, מוכרים את הביצים בעבור מטבעות זהב, וקונים במטבעות ציפורים נוספות.
אם נתקלתם באתרים אלו הם רמאות בוודאות!!! :mad::mad::mad:
באתר כתוב שמרוויחים מטבעות ששוות כסף ושאפשר לקבל את התשלום בפייפאל, באשראי וכו' אי.
אולם באחד הסעיפים בתקנון כתוב שאפשר למשוך את הכסף רק אם יש ברשותנו גבישי זהב. בשביל למשוך דולר אחד צריך גביש זהב אחד.
את גבישי הזהב אפשר להשיג רק על ידי שמפקדים כסף באתר.
אם מפקידים 10 דולר באתר אז רק 40 אחוז מסכום ההפקדה שזה 4 דולר יהפכו ל 4 גבישי זהב.
זה אומר שניתן למשוך רק 4 דולר שזה רק 40 אחוז מסכום ההשקעה באתר כך שאין משמעות בכלל לרווחים שהרווחנו באתר.
את רוב הכסף שמפקדים מפסידים.

האתר הזה בנוי על כך שאנשים ישלחו קישור לאנשים שירשמו דרכם ואם החברים שלהם יפקידו כסף אז הם יקבלו על על זה גבישים נוספים. יש אנשים שמרוויחים מאתר זה וזה על ידי שהם מרמים אנשים אחרים ומשכנעים אותם להירשם
בכדי שכך הם יוכלו למשוך את הכסף שהפקידו כאשר רימו אותם.
אני ממש לא מצרפת קישור להרשמה רק מיידעת אתכם כדי שאם אי פעם תמצאו על אתרים אלו מידע תזכרו את דבריי ולא תפלו בפח.

יש אתר נוסף דומה מאוד לאתרים אלו, ייתכן שהוא נוסד על ידי אותם בעלים, אני עדיין לא בטוחה אם האתר הוא רמאות ממש או לא.
אני כן מפרסמת את הקישור להרשמה ותבחרו אם לנסות או לא.
https://goldenfarm.xyz/?i=19231
באתר זה לא צריך גבישי זהב בשביל למשוך את הכסף שמרוויחים. (ניסיתי למשוך סכום מינימלי והצלחתי למשוך כסף)
המגבלה של האתר היא שאחרי 120 יום הציפורים מתות.
קצת חשבון: ציפור פשוטה עולה 150 מטבעות זהב. ציפור זו מטילה ביום כמות ביצים הנמכרים ל 1.44 מטבע זהב. כאשר מחלקים 150 ב 1.44 מקבלים 104.166- זה אומר שלאחר 104-105 ימים ניתן לקנות ציפור נוספת ובשאר הימים עד סוף ה 120 ימים מרוויחים מטבעות נוספות וזה הרווח מהאתר. לפיכך למרות שהציפורים מתות אחרי 120 יום בסופו של דבר כמות הציפורים גדלה.

לפי חישוב זה החלטתי להשקיע סכום מינימלי של 10 דולר באתר, וקניתי הרבה ציפורים. כעת אחרי פחות מחודשיים כמות הציפורים הכפילה את עצמה. אולם משרציתי להתחיל למשוך כסף מהאתר, עשיתי חישוב נוסף והבנתי שיכול להיות שהאתר הזה הוא גם סוג של רמאות. שכן ברגע שמתחילים למשוך את הרווחים של ה 50% לארנק הדיגיטלי payeer (כמו פייפאל) אז לא מצליחים להגדיל את כמות הציפורים ולאט לאט כמות הציפורים פוחתת כך גם כאשר מושכים רק חלק מן הרווחים המיועדים למשיכה.

אני צריכה לחשב האם ניתן למשוך כמות מסוימת מן הרווחים מידי חודש ועדיין לשמר את כמות הציפורים ואף להגדיל אותה או שאי אפשר ודינו של אתר זה הוא כמו קודמיו. לפי החישוב שלי שמרוויחים באתר במשך 15 ימים מתוך 120 ימים שזה רווח של 12.5% זה אומר שאמורים למשוך כל חודש רק עד 12.5% מן הרווחים. זה אומר במשך כל החודש להמיר את הכסף למשיכה בכסף לרכישה ורק ב 7 הימים האחרונים של החודש למשוך את הכסף. (7 לחלק ל 30 ימי החודש לחלק ל2- כי הכסף למשיכה הוא 50% מהרווחים)

עדיין לא בדקתי את זה. שאני אבדוק את זה אני אעדכן. בינתיים המשכתי להשתמש באתר בידיעה שאולי אני מבזבזת את זמני כי זה לוקח לי פחות מדקה ביום.
אני כן חושבת שעצם זה שאם מושכים את כל ה50 אחוז מהרווחים מהאתר אז כמות הציפורים פוחתת זה רמאות של בעלי האתר אבל יכול להיות שבשיטה שלי ניתן לעקוף את זה.. אבל ייתכן גם שבאתר כזה בהנחה שהוא נועד לרמות אנשים שכאשר שבעלי האתר יראו שאנשים כן מרוויחים מהאתר הם יסגרו את האתר.

arn1956

Member
לא נראה לי שאפשר להרויח סכומים משמעותיים באתרים אלו.
קודם כל כדי להרויח צריכים לקבל כסף ממש (שנוכל להוציא אותו על מה שאנחנו רוצים) ולא תווי קניה. תווי קניה היחידים שיכולים אולי להועיל אלו תווי קניה לקנית מזון (בתנאי שאפשר להשתמש בהם ברוב הסופרמרקטים הידועים).
חוץ מזה הסכומים כאן נראים לי פעוטים: 200 ש"ח, 100 ש"ח. אלו לא סכומים שאפשר להתפרנס מהם. לא כתבת גם כמה זמן לקח לך להרויח סכומים אלו. אני חושב שאם תבדקי את הזמן שהשקעת יצא שקיבלת פחות משכר מינימום.

למעלה