כנראה התקלקל לי הראוטר

Chooch

New member
כנראה התקלקל לי הראוטר

ראוטר 3COM 3CRWE554G72TU. לפעמים נורת alarm כשאני מנתק את החיבור ומנסה להתחבר שוב. האם יחליפו לי אותו שיכולים לתקן דבר כזה?

Chooch

New member
פקודות טלנט

תוכלו לתת לי מידע על פקודות שימושיות בטלנט? אל תגידו גוגל כי אני מבקש פקודות ספציפיות שימושיות ותפקידן. תודה

azaria

New member
הפקודה הכי שימושית בטלנט היא

RTFM חוץ ממנה, בעצם אין הרבה פקודות בטלנט. כי כל מה שטלנט עושה הוא לחבר אותך למחשב (גם הראוטר שלך הוא "מחשב") ולאפשר לך לתקשר מול תוכנה בצד השני. התוכנה בצד השני היא שמגדירה את הפקודות שהיא מוכנה לקבל, ומה היא תבצע בכל פקודה. אתה יכול להתחבר בטלנט לראוטר ולעשות בו כל מיני דברים כמו לאתחל אותו, לשנות הגדרות, וכו. אתה יכול גם להתחבר למחשב של הפנטגון ולתת פקודה שתשגר טילים גרעיניים. הכל תלוי במנגנוני ההגנה שתצטרך לעבור בדרך, ובמה מסוגלת לעשות התוכנה שתענה לך בצד השני.

dudi4321

Member
תעשה לו ריסט חומרתי

לחץ על לחצן יותר מ20 שניות כשהו רק מקבל אספקת מתח מהשנאי. הוא יחזור לברירת המחדל ותצטרך להכניס שוב הגדרות דרך קשר עם כבל רשת למחשב.

Chooch

New member
האיפוס שלו מתבצע אחרת

מחברים לWAN מחשב ואז הוא מתאפס. אבל הוא התאפס לבד בצורה עצמאית והגדרתי מחדש. בגלל זה אני אומר שיש איתו בעיה

Chooch

New member
אני מתכוון טלנט לשרת דואר

יש פקודות שכדאי לדעת?

EBow

New member
--->

כאן יש מצבור של פקודות כאלו. אבל לקח לי בדיוק שנייה למצוא את זה בגוגל ואני לא קוסם. אולי תנסה בעצמך בפעם הבאה?

Chooch

New member
יש פקודה שמדברת על מחיקה

אפשר למחוק את כל ההודעות בפקודה אחת??

למעלה