כנפיים

מצב
הנושא נעול.

נעם15

New member
כנפיים../images/Emo222.gif

כנפיים

שלום לפי ניתוחים טכניים שקראתי מניית כנפיים לפני פריה למעלה מה דעתכם?שווה להשקיע

aviy009

New member
האמת שאתמול גם אני הסתכלתי על הגרף

כנפיים

שלום לפי ניתוחים טכניים שקראתי מניית כנפיים לפני פריה למעלה מה דעתכם?שווה להשקיע
וככה זה נראה גם לי, הגרף על החלק העליון של רצועת בולינגר אחרי דישדוש ארוך מאוד, כנראה שאני יכנס מחר..

mimamu

New member
בוילינגר

וככה זה נראה גם לי, הגרף על החלק העליון של רצועת בולינגר אחרי דישדוש ארוך מאוד, כנראה שאני יכנס מחר..
בוילינגר
בדר"כ כאשר נייר נמצא בחלק העליון של בוילינגר זה אומר שהוא סוטה כלפי מעלה מהממוצע הנע (בשתי סטיות תקן כפי הנהוג בדר"כ למדוד) מה שאומר שהוא בטווח הקצר בדרכו מטה כדי לתקן את הסטיה (על פי רוב כמובן).

aviy009

New member
אני לא יתווכח איתך על ניתוח טכני

בוילינגר
בדר"כ כאשר נייר נמצא בחלק העליון של בוילינגר זה אומר שהוא סוטה כלפי מעלה מהממוצע הנע (בשתי סטיות תקן כפי הנהוג בדר"כ למדוד) מה שאומר שהוא בטווח הקצר בדרכו מטה כדי לתקן את הסטיה (על פי רוב כמובן).
כי אני לא טכנאי מדופלם או משהו בסגנון אבל עד כמה שאני מבין, נייר בתקופת דשדוש שנמצא מעל הרצועה כנראה יפרוץ מעלה, שוב יכול להיות שאני טועה אבל ככה זה נראה לי...

mimamu

New member
אתה צודק שלאחר דישדוש יש יותר סיכוי

כי אני לא טכנאי מדופלם או משהו בסגנון אבל עד כמה שאני מבין, נייר בתקופת דשדוש שנמצא מעל הרצועה כנראה יפרוץ מעלה, שוב יכול להיות שאני טועה אבל ככה זה נראה לי...
לפריצה כלפי מעלה באיתות הזה של בוילינגר אך לא די בכך בדר"כ.

aviy009

New member
אז מה עוד צריך?

לפריצה כלפי מעלה באיתות הזה של בוילינגר אך לא די בכך בדר"כ.
אז מה עוד צריך?
בשבוע האחרון המחזור הממוצע גבוה ב80% מהמחזור בחודש האחרון, בשבוע האחרון היא גמעה 9% ובנוסף (ואני לא יודע אם זה כ"כ שייך) לפני תחילת העליה היא נמצאה מתחת לרצועת בוילינגר התחתונה... האם זה לא נחשב לאיתות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה