כנס ש"ש בניצנה
- מגילה

כנס ש"ש בניצנה../images/Emo41.gif- מגילה../images/Emo18.gif

עם המון המון המון התלבטויות החלטתי לא לצאת לטיול חנוכה של התנועה אלא לטיול של התנועה הקיבוצית לניצנה. אז מה היה? היום הראשון היה מוקדש לצבא- ראינו תרגיל אש של גבעתי, הייתה שיחה של מח"ט גבעתי, נסענו לקציעות (בסיס של גבעתי) ושם היה דיון עם תלמידי המכינה הצבאית ע"ש רבין בקשר לשרות משמעותי בצבא ולמה הוא חשוב. אח"כ הייתה תערוכת כלי נשק וסרט על גבעתי. ביום הזה היו גם נאומים ושיחות עם אלוף פיקוד דרום והרמטכ"ל. היום השני- היה מוקדש כולו למסע אופניים ובסוף הייתה הופעה של שלומי ברכה פליט משינה. היום השלישי שהוא היום בשבילו באתי, התחיל בנסיעה באופניים לניצנה, אח"כ טקס סיום עם דליה רבין פילוסוף ובסוף... יריד שנות שירות
ביריד היו משהו כמו 60 דוכנים של שנות שירות ומעט מידי זמן להסתובב בין כולם. אספתי כמה שיותר פליירים שיכולתי אז אם מישהו מתעניין הוא מוזמן לבקש ואני אנסה להעביר לו אותם איכשהו... הטיול עצמו היה ממש אחלה בעיקר בגלל ש
עמק יזרעאל
אימצו אותי והיו ממש חמודים (בהזדמנות זו רציתי להגיד להם המון תודה
). בעקבות הטיול הזה הגעתי למסקנה שהתנועה הקיבוצית (או לפחות מי שמייצג את ההנהגה שלה) היא גוף טיפש! הם מאמינים בערכים שהם באמת חשובים (שיתוף, שיויון, סובלנות...), לפחות לדעתי, אבל משום מה הם מחליטים שהם יותר טובים מכל מה שזז בארץ הזאת ובעיקר מהדתיים. אם מישהו ראה את הכתבה שהייתה בערוץ 1 (אני יודעת- למה שמישהו יראה ערוץ 1 ועוד ביום שישי?!?!) אז הנושא הזה הוצג שם וגם דיי יפה כי ראיינו שם גם כמה קיבוצניקים מסטולים שלא ידעו שום דבר מהחיים שלהם. כל הזמן דיברו וניסו לעשות שטיפת מוח לכל מי שהיה שם. זה התחיל יפה- הנוער צריך להוביל את המדינה. אח"כ זה המשיך בכך הנוער שנמצא שם הוא הנוער שיוביל את האידאולוגיות החיוביות ובסוף זה נגמר בזה שהדתיים משתלטים על הכל (הנהגה צבאית וציבורית) והתנועה הקיבוצית צריכה להעיף אותם משם.(בסוף כדי להראות (בצורה סמויה ביותר...)מה צריך להיות, הביאו את דליה רבין פילוסוף) כל הכנס הזה טחן את השכל לקיבוצניקים המסכנים שהיו שם, שהדתיים הם גורם רע במדינה ושצריך להיכנס בהם (פחות או יותר...). את כל הדברים האלה לא הייתי מוכנה לשמוע מאף אחד (במיוחד לא מאנשים שכאלה שבאים בגישה שהם האליטה של המדינה וכל השאר הם זבל)אבל הכי לא הסתדר לי זה איך כל האימרות האלה מסתדרות עם סובלנות
ועוד בשיא החוצפה ובלי אפילו לרצות הייתי חלק מהאנשים שתמכו ברעיונות המטופשים האלה בגלל שברוב תומי רציתי לשמוע על שנות שירות
אם מישהו מוכן להסביר לי, סתם רוצה להגיב או צריך מידע על שנות שירות הוא מוזמן בכיף

hadasbaril

New member
את מוזמנת לחלוק....

ונ.ב. ראיתי את הכתבה ולפניה הראו את אשבול....

נ ו ם

New member
ר ע ו ת !

זאת נעם זוכרת אותי? היית מאד חסרה לנו בקבוצת יב בטיול חנוכה ותודה על הפינוקים של פורום מש"צים. הכתבה אכן הייתה טפשית ונאלצתי לראות אותה עדהסוף כי ראיינו את ידיד שלי (זה שאמר משהו על הסרבנים). יש דרך שאת יכולה להעביר לי מידע על ש"ש??
בינתיים הייתי בכנס של מנוף ובשיחה על מכינת רבין (אבל לא נראה לי שאני רוצה מכינה). החלטתי שכפרי נוער זה לא לגמרי אני אבל אני עוד בודקת את זה וגם גופים ירוקים נראה לי. לאט לאט חושבת יותר על התנועה. נעם.

מאיושית

New member
היי רעות!../images/Emo24.gif

(זו מעיין, זוכרת?
) גם אני אשמח לקצת מידע על שנות שירות שיש לך. אולי תכתבי כאן את כל המידע שיש לך ,ואני אשים את בטאגליינס כדי שזה יוכל לעזור לכל י"בניק שיתעניין. מה דעתך?

kedeman

New member
אוף הכתבה הזאת עצבנה אותי!

האיש שריכז את זה נראה לי ממש אדיוט! בכל אופן היית חסרה רעות! ככה לא באים ולא מודיעים מראש??? לא יפה! ברוכה הבאה לפורום! (לפחות אני לא זוכר שהיית פה כבר.. אבל אם כן אז ברוכה הנשארת
)

אחותי איפה את????

יום הטיול וכולי חדורת צפייה. היום אני אראה את חברי הטובים מהתנועה בפרט את רעות המקסימה שלי שכל נימי ליבי שמורים רק לה. אבל למי היה את החוצפה לא להופיע וללכת לשוטט בשדות זרים??? צדקתם! רעות. אז זעי לך שהתגעגעתי נורא.ואני מחכה בקוצר רוח למתעניינים או לפורום משצים 2 (מה שיבוא קודם) בכדי לראותך. ובלי הברזות שכאלה שוב!

למעלה