כנס פסח- פרטים למחוז ת"א

כנס פסח- פרטים למחוז ת"א

תאריכים : 29.3.2004 - 30.3.2004 מיקום : פארק אפק (ליד ראש העין) משתתפים : כ2500 משצ"ים ופרחי משצ"ים מכל הארץ ! ( אשליוווותתתתת ) נושא הכנס : "מים לטבע" = חיים = יופי = איכות חיים ( WTF !? ) שני מפגשי הכנה יתקיימו ב : -18.3.04 , יום ה' , בשעה 17:00 במשרד החינוך ת"א רחוב השלושה 2 , המפגש ימשך כשעתיים -28.3.2004 , יום א' , מפגש לאיסוף עצים וקניית אוכל ע"פ לו"ז שתקבע כל קבוצה עלות המחנה : 70 ש"ח אותם יש להביא למפגש הראשון , ניתן לשלם בת'ק לפקודת אח"מ דרום ולאותו התאריך של המפגש . למתקשים לשלם....ניתן לשלם בשתי צ'קים על סך 35 ש"ח , התאריך לצ'ק השני הוא 18.4.2004 העלות אינה כוללת מזון !!! בנוסף לתשלום....יש להביא טופס הרשמה + אישור הורים.... *הפרטים נוגעים לגבי מחוז ת"א, מן הסתם הכנס הוא באותו מקום ותאריכים.. מי בא? :)

Spidi man

New member
כבר טחנו את הפרטים האלה../images/Emo6.gif

הם ידועים לנו ממזמן ואין חדש תחת ה
אבל אני עדיין כועס על ההחלטה לקצץ לנו יום אחד מהכנס !

Mellincolin

New member
../images/Emo26.gifאני שם../images/Emo36.gif

מבחינתי טוב שקיצצו יום, אחרת לא הייתי בא בכלל... השלמות לבגרות בלשון

אני לא =[

זה לא פייר שהם לא מתחשבים בתאריכים של טיולים אחרים מתנועות נוער (הנה התלונה היומית) אני ממש רוצה לצאת לכנס אבל זה נופל לי על טיול אחר שהרבה יותר שווה מהכנס =/

adidushka

New member
אמממ...

אצלי זה תלוי מי בא מהבצפר שלי... כי בתכלס אנלא אלך לבד. אני גם לא יוצאת אם הפשצים. אבל בעיקרון .. בטח שאני באה:) חיחי... למרות שאפחד לא יבוא... חפיףי..:) יומטוב

אני שם.....

אבל נראה לי שאני שייכת למחוז מרכז....או שזה ביחד?? בכל מקרה גם לנו יש שם את הכנס ואני מדריכה את הפשצ"ים שלנו.

adidushka

New member
../images/Emo26.gif

גמני מחוז מרכז.. אבל זה ארצי אז זה כוווולם ביחד... פאק זה ממש ליד הבית. סתם חרא. תהנו.

black hock

New member
אני לא באה../images/Emo10.gif

גם לי זה יוצא על תאריך של טיול שאני מדריכה/מנהלנית בו אז כל הפות לי. אני מתגעגעעעעעעעעעעעעעעעת

darkcrow

New member
בקשר לכנס

זאת גולדשטיין החלטתי לראות מזה הפורום הזה.. בקיצור היום דיברתי עם אבי אביטל והוא אמר לי שהאריכו את הכנס והוא מתחיל ביום ראשון במקום ביום שני והוא שלושה ימים... והם שלחו מכתבים מעודכנים לכולם שאתם אמורים לקבל מתישהו השבוע..

black hock

New member
גולדשטיין מותק

זו ניצן, תסתדרי בלעדיי בכנס הזה?
סתם סתם, לאן נעלמת לא שומעים ממך יותר
ניצן, שמקווה שצדקה בגולדשטיין0:)

למעלה