כנס עתודה

fiana9

New member
כנס עתודה

מישהו יודע עד איזה שעה יהיה כנס העתודה ב 21.12??

לא ציינו במכתב כפי שבטח ראית

אבל אני משער שבהתחשב בעובדה שזה אירוע צבאי רשמי ומכובד התחלת האירוע תתחיל משהו כמו חצי שעה שלש תרבי שעה אחריי הזמן, כאשר רק חצי יבואו... אני לא רואה מה יש להם לאמר לנו שלא נאמר עדיין לפחות 3 פעמים ובפעמים הקדמים זה לקח שעה עד שעתיים. אז אני מניח שנסיים עם זה עד 12... מה שדפוק כי אני מפסיד בגלל זה הרצאות חשובות, למה בכלל תקעו את זה באמצע היום?

Isildur

New member
אם אתה מתכוון לכנס בטכניון

אז כתוב במכתב שצריך להגיע בעשר. ולהפסיד הרצאות זה כלום אני מפסיד מבחן אמצע בגלל השטות הזאת.

tvfreak

New member
דביר אתה מתכנן להגיע לזה ?

תכלס לפי מה שהבנתי לא הולכים להגיד שם משהו יותר מידי קריטי, ולא שווה בשביל זה להפסיד, בוא נגיד, הרצאה בחדו"א.

מושמוש18

New member
מי ישמע...

*זה* מה שיכשיל אותך בחדו"א, שפיספסת הרצאה אחת? מה הבעיה להשלים מוידאו או לצלם מחבר?

אתה חושב שאילולא זה היה צו רשמי

אשר אומר שההתיצבות חובה הייתי יורק לכיוון של זה? זה כמו שמעקב האקדמי שלי הי ביזבוז זמן (וכסף) אדיר, אבל מה לעשות... אנחנו בצבא, לא אזרחים חופשיים.

tvfreak

New member
קודם כל בזבוז כסף זה לא היה

אני לא יודע מה איתך, אבל אני ביקשתי וקיבלתי החזרי נסיעות. ובאשר לחופש הבחירה אם ללכת או ללכת. חס וחלילה אני אנהיג פה מרד כנגד התייצבות לצווים, אבל באמת שעם כל הרצון הטוב (וגם כל הבחני אמצע המתקרבים), אין לי כוח ל"שטויות" (שיט, אני אמרתי את זה. תכף יתנפלו עלי פה) של הצבא. כי באמת זה לא איזה טקס שמהותי לקיומי או להוויתי הצבאית (תקנו אותי אם אני טועה). ובקיצור נמרץ, לא נראה לי שמישהו ישים #@$ אם אני לא יופיע (וגם אפשר להתקשר מראש ולהודיע שלא מגיעים עקב מחלה/סיבה אחרת. אני בטוח שהם לא אטומים שם והם יבינו).

StasikD

New member
כנראה שהוא לא לשנה ראשונה. לא בטוח.

בכל מקרה- מקפיץ

המכתב עם ההזמנה לכנס נשלח

רק לסמסטר ראשון ושני שהצבא רואה שהם יצליחו לסיים את התואר... אם לא קיבלת את המכתב אני חושב שזה סימן שאוטוטו תקבל מכתב הפרשה ממסלול העתודה, למרות שיתכן שבגלל שאתה סמסטר ראשון לא תקבל אותו עכשיו אלא תקבל אותו סמסטר הבא אם גם אז לא תקבל את המכתב זימון לכנס... מאחל לך שהכל הוא רק טעות מביכה וסתם המכתב התעקב בדואר

Just Plane Guy

New member
תודה על התשובה

אני למעשה סמסטר 4...
אז בעצם הכנס הזה מיועד לעתודאים מתחילים. אם כך, זו הסיבה בוודאי מדוע לא קיבלתי את הזימון.

למעלה