כנסו

The Great Khali

New member
כנסו

למרות הדחת הנסיך מכיסאו(בצדק יש לומר) המבין יבין אני מכריז בזאת על פתיחת הצאט של הפורום בואו לדבר על אהבה זוגיות ומה שבינהם עם פורום מומחים שהוא בעצם אתם

The Great Khali

New member
../images/Emo22.gif שרשור האישה/גבר האידיאלי/ת

לכולנו בראש יש את הגדרה כמעט מדויקת של האישה האידאלית הן מבחינת מראה התנהגות ושאר נושאים. מה ההגדרה של האישה האידאלית שלכם.במילים אחרות האחת! מי יודע אולי אחת מחברות הפורום עונה על חלק,רוב או אולי כל התכונות שאתם מחפשים (הנושא בלשון זכר אך מיועד גם לנשים) דיון פורה משה.

exclosive

New member
אני אתחיל - האשה ../images/Emo68.gif האידיאלית עבורי

אני אתחיל באמת מהעיקר ולא אתפס לקלישאות כמו מרבית הבחורות באתרי ההכרויות שמציגות רשימת מכולת מפה ועד הודעה חדשה מה הן לא רוצות ,הרי הן יכולות לחסוך לעצמן מרוב לא ולא יישאר דבר שהן כן תרצנה ויותר קל לרשום אותו. טוב לא בזה הדיון ,אז האישה האידיאלית עבורי היא אותה אחת שיש לה אישיות מרשימה,וזה מתקשר רמה אישית שבאה לידי ביטוי בהתנהגות שלה ובצורת התבטאות ,אחת שמספיק להסתכל עליה ולומר WOW !!! איתה אני רוצה להיות . מאוד חשובה השכלה מאמין שבחורה טיפשה תשעמם באיזהשהוא שלב,אחרי הכל אחרי זה צריכים לדבר
אי אפשר לפסוח על מראה אז מבחינתי הבחורה צריכה להיות מושכת
,שה אומר מטופחת וחטובה עד כמה שניתן.לא אנורקסיות למיניהן,או רזות מאוד. עדיפות לשטניות על גבול הבלונד ובהירות אהה ועוד דבר חשוב שלא תעשן כמובן. שונא אבל שונא את הריח,ובאמת בכי חשוב עבורי שתאהב בעלי חיים בעיקר כלבים כי היא תצטרך להסתדר איתם איכשהו. זהו בעצם בגדול,מה שמצחיק שבסוף מכירים את ההפך . אז אם יש כאן אחת אני מחכה

ספיר 24

New member
הגבר האידיאלי בעיני

גבר אוהב , שיודע להעניק ולתת ולאו דווקא הכוונה לדברים חומריים ,כנה ,איש שיחה , גבר שיודע להצחיק ולהקשיב לייעץ. וואו יש המון תכונות אמרתי רק כמה וזה ברור שאי אפשר לימצוא הכל בגבר 1 ובגלל זה מיתפשרים.

lichdog

New member
האמת,

כבר פגשתי אותה... היא בחורה חמודה, נראית ממש טוב, מתכננת לעשות קעקוע, עובדת בחנות גלידה ונותנת לי גלידה חינם בכל פעם שאני מגיע. כל מה שחסר זה שתעבוד גם בהמבורגריה ותבלע ואני אהיה מרוצה :) יש לה גם חבר. וזה לא אני. אבל ברצינות, קשה בעיניי להגדיר את האישה המושלמת, פשוט כי בכל פעם שחשבתי שמצאתי אותה, הבנתי לבסוף שטעיתי. מה כן? בחורה חכמה, בלי אינטלגנציה זה פשוט לא יסתדר. ואם אינטלגנציה, אז בטוח שהיא רואה סרטים מצויירים ואוהבת לצחוק ולהצחיק. נראית טוב, פרופורציונלית, פנים יפות, כמו של בובה. יש לה קעקוע בגב התחתון ועגיל בלשון. אוהבת לשנות, לחדש, לעשות דברים כל הזמן, אף פעם לא משעמם איתה. אוהבת סקס, מאוד. עושה דברים בגלל שהיא אוהבת אותם, ולא בגלל ש"צריך". יש לי נטייה לבחורות נמוכות, זאת לא חובה, אבל אם מדברים על המושלמת אז אני מניח שאפשר לומר את זה. לא מעשנת. שפתיים מלאות, חושניות. נשקנית טובה. מבינה, לא לוקחת יותר מדי ברצינות. סרקסטית רצח. יצירתית. רומנטית. ואחד הדברים החשובים באמת... עיניים טובות. אי אפשר להסביר את זה, אבל פשוט רואים אם בנאדם טוב או רע בעיניים. שמה פס על העולם ומתנהגת איתי בדיוק כפי שהיא באמת. אם זו המושלמת, אז שיהיה לה ממש הרבה כסף, ושתרצה לתת לי כמה שיותר ממנו. אה, כמובן... רוצה אותי, רק אותי, ואף אחד אחר חוץ ממני. אבל לא אכפת לה לצרף חברות למשוואה... ;) טוב, נו, חברה אחת... לא צריך להיות חמדן. יש עוד כל-כך הרבה דברים כדי להגדיר אותה כ"אישה המושלמת", ואני בכלל לא בטוח שאני רוצה להיות עם האישה המושלמת, אולי בכלל לא כדאי להרוס את הפנטזיה?

tinkerbelly

New member
אני

ובכן-בחור פשוט מבית טוב, שיודע להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון (נתקלתי באנשים ממש ילדותיים וחסרי טקט ברשת...) מראה פשוט-עיניים חומות שיער כהה (לא אוהבת בלונדינים) הבחור צריך להיות רומנטי, איכפתי ומשקיען ושלא יגרום לי לקנא בכוונה או לחוסר אמון, אממ זהו סכ"ה אני מחפשת את האיזון- מצחיק שיודע להיות רציני וההיפך פשוט-ומיוחד!

lichdog

New member
כל אחד והפטיש שלו...

ואם שלך זה חלב או רוק... טוב, זה כבר עניין שלך.

lichdog

New member
אמממ... למי?

זה קצת מלחיץ להמליץ על דיאלוגים אישיים בינינו, שלא אמורים להיקרא על-ידי אף אחד אחר...

קיורי

New member
:)

מה ששיעשע אותי מאוד, זו הנונשלנטיות שבה שילבת את זה... בין הגלידריה להמבורגריה. משעשע מאוד!

lichdog

New member
It's all in a day's work... :)

אני נוהג להשתמש בנונשלנטיות וסרקסטיות בכתביי, לאט לאט תתרגלו לזה :)

The Great Khali

New member
ממליץ לכולם על הדיאלוגים....

אם בא לך שהם יהיו בניכם אז תגיד "ברוך הוא שברא מסרים אישיים" :)

למעלה