כנסו

noname202

New member
כנסו

מחרתיים אינ מתחילה את הקורס הראשון שלי ורציתי לשאול אם יש משהו מיוחד שצריך להביא למפגשי הנחיה...

לי Li

New member
משהו מיוחד?

המממ... לא יודעת אם צריך משהו מיוחד, בעקרון רצוי להביא לדעתי את: - חוברת הקורס - היחידה הראשונה - כלי כתיבה - מחברת/קלסר/דפים - לא יודעת אם זה יהיה שימושי, אבל קחי מחשבון. מקסימום הוא סתם ישכב בתיק ^^" למרות שאני עד עכשיו אף פעם לא השתמשתי בו ^^" והמ, זהו נראה לי. לא זכור לי משהו מיוחד. אם יש משהו נוסף זה אמור להיות מצויין בחוברת הקורס לדעתי.

נועה321

New member
כן

1. את עצמך....(וזה הדבר העיקרי...
..) חוצמזה רצוי גם: 2. משהו לכתוב עליו 3. משהו לכתוב איתו (עט, עפרון, גיר וכדומה...) 4. כדאי להביא את חוברת הקורס...(מה שקרוי גם חוברת הממ"נים) 5. את יח' הלימוד הראשונה...

וברצינות... ../images/Emo132.gif

ומעבר למה שכבר יעצו לך רצוי מאוד את חוברת הקורס + היחידה ה-1 ואם את נוהגת להשתמש בלפטופ - מומלץ גם.

1קישקשתה

New member
הכי חשוב

זה להביא סנדויץ' , בקבוק קולה קרה ושני מישמשים. קולה - תמיד מרחיבה דעתו של אדם ולו רק בשל הגרעפסים. סנדביץ' - על כל המשתמע מכך: לחמניה גדולה ובתוכה 200 גרם נקניק קוניאק ,חומוס , חמוצים וכרוב סגול. 2 מישמשים - כדי שאחרי שתגמרי את הסנדביץ' , תוכלי להוציאם מתיקך , להסתכל עליהם בהתמוגגות ולומר: "איזה מזל שהבאתי איתי סנדביץ', אחרת הייתי צריכה לאכול 2 עיגולים כתומים ולהישאר רעבה".

שאלת ../images/Emo32.gif - מישהו יודע מה קורה עם.

הסכמ"ש
שירונת, הודעת על ביטול ולא סיפרו לי

אני?! ביטול?! נראה לך...?!

אני שוקלת את צעדי, בעקבות העובדה שאחד מהסכמ"שים שהכי אהבתי, בכלל לא הועלה ל"סיכום שבועי (מתעדכן כל שבוע)"

SilentWave

New member
אם זה קרה זה היה בטעות.

אין שום כוונה לפגוע במר "הסיכום השבועי שלנו". חוץ מזה שגם ככה אף אחד לא מפספס את הסיכום, אז אין ממש טעם לשים אותו בטאגליינס

אז זהו - שבאמת חיפשתיו ....

ולא מצאתיו
אבל חשבתי, לתומי כמובן
, שמר/גברת הסכמ"ש שלנו עסוק/ה ושוקדת על בחינותיה - אז הבלגתי ...
אבל כמה אפשר

1קישקשתה

New member
בהצלחה חמודה! ../images/Emo24.gif

מותר לשאול איזה קורס לקחת? יכול להיות שכבר כתבת זאת בפורום אבל שכחתי.

למעלה