כנסו!

mmuuaa

New member
תראה..

הבעיה היחידה שיכולה להיות בבחורה יותר מבוגרת ממך, זה שהיא תרגיש עליונות עלייך, או שליטה.. כך.. שאם ההצעה הזאת מושכחת אותך, פשוט תברר האם אחת שמקשיבה, האם היא טיפוס מקבל, ונכנע... אם התשובה היא חיובית לך על זה.. ושיהיה לך בהצלחה וחיים מאושרים... ואם לא, למה לך להכנס למיטה חולה? ולגבי תחושתך? אל תדאג אף אחד לא יבדוק בת.ז שלכם מה ההפרשים של הגיל שלכם... עוד נקודה. עד שנה חצי שנה שנה הפרש אתה בכלל יכול להיות יותר רגוע...

mmuuaa

New member
דברי טעם..

אך כשהגיל יותר מבוגר על הגבר, יש סיכוי יותר שזה יתבטא ויקרה..

יכול להיות

שלא במודע..אבל אפשר להגיד את זה גם על הפוך..ובזוגיות אני לא חושבת שצריכה להיות עליונות בכלל..משני הצדדים

קשה לך לעכל את זה

אבל נראה לי שכל ילד יודע את זה.. את בתור בחורה קשה לך לשמוע את זה..

לא קשה לי לעכל את זה

אני יודעת שמבחינה "יהודית" ככה זה אמור להיות... אבל מה לעשות..לא מסכימה עם זה..אולי לגבר צריכה להיות המילה האחרונה אם אתה ממש מתעקש.. אבל בשביל זוגיות מתוקנת צריך שההחלטות יעשו ביחד

ברור שצריך שאף אחד מהצדדים לא יתנשא

אמרתי שאם כבר כן יש צד שמתנשא זה אמור להיות הגבר.. אבל לומשנה.. לא זה הנושא

ארטיימר

New member
אתה יודע שאם

בחור אומר דברים כאלו זה קינד אוב קאט.. כי לא משנה מה כן ומה לא.. כי בין בני זוג זה ככ חשוב, שיהיה כבוד אחד לשני.. אז מה יש להכנס למי יותר או פחות, זה בכלל לא המקום כשיש באמת כבוד והערכה ביניהם..

דנו מה הבעיות

שיכולות להימצא באם הבחורה יותר מבוגרת מהבחור.. ברור שלא אמור להיות התנשאות בשום צד..

sara89

New member
שובניסט

mmuuaa

New member
בהחלט..

שלא צריך להיות עליונות.. ההפך כל אחד אמור להשלים את השני... אבל.. יחד עם זה הגבר הוא זה שצריך להיות המוביל, ומטבע האשה גם לאהוב שיש לה על מי להשען, ואם הוא לא יהיה סמכותי (לא עליה אלא באישיות שלו..) או בעל בטחון וכו'.. אז הפסדנו את כל הבסיס..

קל לכם לדבר..

גבר אמור להעניק לבת זוג שלו תחושת ביטחון לא להיות סמכותי עליה! הוא לא אבא שלה הוא פרטנר לחיים שלה וזו סוג של שותפות/עסק ששני אנשים מנהלים וא"א שאחד יהיה כביכול "היותר" ויקבע את החוקים לבד..זאת לא זוגיות נורמלית מבחינתי! לא יודעת..אולי אני שונה אבל הטבע שלי ממש לא כזה כמו שרשמת... ו..על איזה בסיס בדיוק אתה מדבר...?

למעלה