כנסו רגע דחוף..

כנסו רגע דחוף..

הייתה פה ילדה בשם בר והכינוי שלה היה: ילדה טלנובלית?!

כן למה../images/Emo35.gif../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif

וואי.. סורי לצערי היא מתה בתאונה../images/Emo10.gif

זה הגיע לי דרך חברה שלה באיסיקיו.. קיצר סורי שאני מבשרת לכם את זה.. בכלל מישו ידע? אני ממש מצטערת אם לא..

רותם כנסי רגע

חברה של בר (ז"ל
) דיברה איתי באיסיקיו.. וסיפרה לי את זה.. כי איך שהוא דיברנו שאני בפורום מיכאלה והכל.. בקיצור אני ממש מצטערת לבשר לכם את זה פתאום..

=\...ומאיפה את פתאום

מכירה את בר..את יכולה להסביר לי איך את מכירה אותה ואת חברה שלה? צומי על מוות. לא כאן בבקשה
זה לא צחוק מותק

אני לא מכירה אותה..

פשוט חברה שלה שדיברתי איתה על פורום מיכאלה אמרה לי.. שילדה מהפורום מתה בתאונה.. יוו אני מזה מצטערת להודיע לכם את זה.. סורי!!

אם תסבירי לי אני אאמין

ביינתים אני ממש לא יכולה להאמין לזה אני יכולה לבוא יום בהיר אחד ולומר שכל העולם מת בתאונה.. מי יאמין לי? אפחד.. תסבירי לי

סבתאאאאאאאאאאאאאאאא

אאאאאאאאאאאאאאאאא אני רואה אהרוני אני רואה את זה אמאממאמא אמאממאמאמא איזה מושלם הלכתי לראות חוזרת בעוד שעה חצצי שעה לתוכנית חצי שעה למשאף

אמאלה תגידי לי שאת צוחקת נוו

לאאאאא יווו אני לא מאמינה!! אני לא מאמינה!!
שדיברתי עם אחותה היא אמרה לי שקרה לה אסון.. ויכול להיות שהיא לא תיצא בחיים ואני לא האמנתי!!
אני לא האמנתיייייי!! אני לא מאמינה שזה קורההההה היא מתה??????????
בר מתה?????????
מה זה?!?!?!?!?מה קורה פה?!?!?! ואח"כ אחותה כבר לא נכנסה לאיסי
יוו אני לא מאמינה שזה קורה לי בר מתה???
אני בוכה

נו אין לי סיבה לשקר.. דיי בבקשה מכם

בבקשה דיי.. אני ממש מצטערת שיצא לי להודיע לכם את זה.. אוף!! היא בחיים וזהו.. תעזבו אותי.. סורי!

עדי adi

New member
אני חושבת שמישהו פעם סיפר../images/Emo20.gif

שמישהו מהפורום נפתרה. אבל אני לא זוכרת מי. בכל מקרה זה מה זה עצוב! יהיה זכרונה ברוך!

mary17

New member
את בטוחה במה שאת אומרת?

זה דבר חסר לב לעשות היא באמת לא בחיים? לא אומרים דבר כזה אפילו בצחוק

היא לא משקרת../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

אני לא מאמינה שלא האמנתי
היא לא משקרת
בר לא בחיים יותר אני לא מאמינה
לא זה לא קורה לי!!
לא
אני בוכה

למעלה