כנסו..כנסו

josi5

New member
כנסו..כנסו

כך או אחר מתחיל בדרך כלל הודעת ספאם...אבל הפעם... מממממממממממ... לא... אתם יודעים מה קרא היום לפני יובל?? יודעים או לא?? טוב הספר לכם... היום לפני חצי מאה נולד בחור,עדין,משעשע,חכם,שנון,חבר נהדר וכל הסופרלטיבים החיוביים שתירצו להוסיף מגיעים לו...עשו זאת בשירשור הנוכחי... אתם יודעים? הברמלאי בן חמישים!!! מגיע לו כל הברכות...אז... יעלללה... תתחילו

Barmelai

New member
אני אודה לך מחר יא חוס. הברמלאי הולך לישון

או ככה לפחות הוא חושב

psychodoodle

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

בתור שי לארוע המשמח ,קבל המלצה על הרכב פולק\רוק פסייח עלום משנות השישים שאוסף הקלטותיו מ 1969 יצא בויניל לא מזמן . Pisces - A Lovely Sight ראה אור בחברת "נומרו ויניל" והוא אמור לדעתי לפחות לענין כל חובב של הפסיכדליה וינטאג' המקורית מסוף שנות השישים .הנה סמפלר בשבילך ולכל מתענין פוטנציאלי .

LadyG

New member
מיכה יקר

דבר ראשון - לא שכחתי. לא הייתי בנגישות למחשב. מזל טוב ענק ליום הולדת עגול ביום הכי קצר בשנה. כל הברכות שבעולם לך מיכה יקר ואני מקווה שאתה מתכונן לחגוג לפחות חודש. יומולדת עגול מצריך זמן הסתגלות אז זה בהחלט לגיטימי.

LadyG

New member
חוסי כותבים ככה ../images/Emo239.gif../images/Emo206.gif

אחרת החברים לא יראו

josi5

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

מכל מלמדי השכלתי...

melancholy man

New member
מזל טוב איש יקר

מיכה יש לי רק אושר ואהבה לאחל לך, מעטים האנשים ברשת ובכלל שפגשתי, שיוצא מהם כל כך הרבה אהבה לזולת וכל כך מעט ציניות ורוע. שלא לדבר על טונות האהבה למוזיקה שאתה מפזר לכל עבר (ולא שחכתי את החתימות שאתה מפזר כאן כאילו אין מחר
) רק אושר יקירי.

Barmelai

New member
תודה חברים יקרים

חוסי, דודל, נורית ואיל, בשבילי אתם משפחה וירטואלית, חברים לנשק במחתרת האיזוטריה. דודל, אחלה המלצה הבאת, כהרגלך. איל וחוסי, אתם מבלבלים לי את הזהות המינית. אוף, יותר מדי זמן אני כאן. נורית, זה נכון, 50 זה מין גיל כזה שמפנימים בהדרגה. אחרי הכל, מדובר בחבילה לא קטנה שאתה מוצא פתאום על הגב שלך ומה שלא תעשה, אין לך למי לתת אותה. ומי יקח? נתקעת עם זה. זה גיל שברור לי שעם יעבור עלי אוטובוס, יכתבו עלי "קשיש נדרס בהוד השרון". זה הילד שלי שמסתכל עלי ברחמים, כמו תמיד אבל הפעם הוא לא טורח להסתיר אותם ואומר לי לא נורא אבא, אתה די בסדר יחסית לבן 60. תראה את כל הלהקות המוזרות שאתה אוהב, אתה בדיוק אותו הדבר כמוהם רק בלי הכשרון. זה שאתה הולך בלילה לישון ופתאום קופצת עליך הזקנה וזה בסדק גמור. זה גיל שהבת שלך מרחרחת אותך כדי לוודא שעוד אין לך ריח של זקנים ומתעניינת בנימוס אם כבר הסדרת את הצוואה אצל עורך דין טוב. זה גיל שנאסר עליך באיסור חמור להשתמש במילים מגניבות בתוך משפט כי זה לא קול, מאוד לא קול, אבא. אתה יכול להגיד קומזיץ, שוס, פליק, ג'מעה, גג אחלה. אתה חטיאר, אתה על הבנקט, פקעקט, תתנהג בהתאם. העיקר המוזיקה

John Barleycorn

New member
חג מולד שמח ../images/Emo171.gif

מזלטוב מיכה. אל תבהל מהמספרים. אני אחד משלושת קוראיך הנאמנים ואני כבר יודע שאין לך תקנה ושתשאר אינפנטיל לנצח. It takes one to know one. זו הזדמנות להודות לך על הרחבת השכלתי המוזיקלית. אני לא תמיד פה כדי לכתוב, וזמן התגובה האטי שלי ומאפשר לי בדרך כלל להכות על ברזל השירשור בעודו קר, אז הנה תודה קולקטיבית. אקדיש לך את אחד השירים הכי יפים, של הצמד שבמוזיקה שלו יש קצת עצב ובכי, אבל יש בה גם משהו נחת. אני יודע שיש לך את הדיסק בסאונד פנומנלי, ושבעידן בו שמונים תמונות מתחלפות בשניה בקליפים של אם טי וי, הקליפ הזה מתפתח קצת לאט (אם כי בגילך יהיה אולי קצת קשה לעקוב
) . אז הרי לך מנחת עניים. יומולדת (עגלגל במקומות הנכונים) שמח.

Barmelai

New member
ג'וני, זה עדיין הסוד הכי שמור פה

למרות מאמצינו הכנים להגדיל את המועדון, במקרה של דה גריי והכבשים גבוהות המצח נותרנו מיעוט נרדף שנאבק להכרה. את החליל הזה ניקח כבר לקבר

Jflyaway

New member
מיכה היקר

קווים לדמותו של הברמלאי: מנאמני הקבוצה המקורית שהעמידה את הפורום הזה על הרגליים למן ההתחלה. מהפתוחים שביננו ותמיד באבולוצייה מתמדת בלוויית סקרנות ותאבון אין סופי לחומרים מוסיקליים חדשים, ובעיקר טיפוס חיובי באופן מעורר יראה...
מזל טוב עם הרבה אהבה! הנה משהו ב מ י ו ח ד בשבילך... יודע שתאהב!

LEATHER REBEL

New member
כבר חמישים? ועוד היד נטויה!

לקניבל שבשבט ! עוד 13 שנה ואני משיג אותך! קבל עוגה ------------ >

modulo1000

New member
מיכה יקירי

אדם שהלהקה הזו עושה לו את זה בגדול חייב להיות אדם מיוחד ובמיוחד אחד כזה שהשורות מתוך השיר חלות לגביו : Did you ever capture All those jewels in the sky Did you find that the world outside Is all inside your mind שתבין שאת הלהקה הזו אני אוהב כבר שלושה עשורים ומבחינתי סוג זה של מוסיקה הוא בשבילי לפני גיטרות מנסרות ופסיכדליות שטוחנות מח ..... כתיבה עם רגישות בשבילי נמצאת במקום הראשון לפני הכל בהתלהבות שלך מתת הזאנר הזה של הפסיכדליה שיש שיקראו לו אסיד פולק או ווטאבר שימחת אותי מאוד ובמיוחד כשזה התחבר עם אדם שהוא כל כך גוד ויבריישן עם אינטיליגנציה כל כך גבוהה שנשגבת מבינתי לעיתים בהבנת סרטים כמו סינדונח נח נחמן אך המשולבת וזה כה חשוב עם אינטיליגנציה רגשית מאחל לך מה אומר ומה אגיד לפחות עוד 50 חורפים ומה יותר טוב לחורף מהקטע הזה מי יתן ומגפת שומרי מיגדלורי הפסיכדליה שאתה מיכה אחד מהם תפוץ לכל עבר ותדביק את כולם

למעלה