כנסו כולם

כנסו כולם

אז ככה סתם כי בא לי ללכת נגד כולם פה... אל תתפלאו אם המשחק של ברזיל יגמר בגול אחד מקסימום ואל תצפו להפצצצה ארטילרית........כי הנבחרות לא מתחילות טורניר בפול גז.... סתם בא לי לתת לכם עיצה כי אני רואה כולם מפציצים ברזיל מעל גול ומעל 2 לתשומת ליבכם.. בהצלחה לכולם

ל נ ה

New member
מסכים.. ברזיל לא תכבוש יותר מ-2

ויש מצב גם לגול של קרואטיה.. 2-0 או 2-1 לברזיל לפי דעתי..

צודק גם אני חשבתי ללכת על הגולים

2 אבל לפי דעתי ברזיל לא תכבוש היום הרבה גולים יהיה 1-2 גולים בהתחלה בשביל כל האוהדים שבאים ואולי בהמשך יהיה גול אבל לפי דעתי עם האיתי צריך לסמן את המשחק הזה אז האיתי מסמן X

../images/Emo208.gif../images/Emo3.gif

מקווה שמישהו הקשיב לי

כי אני ניצלתי את היחסים של שער אחד כמו שאני אוהב ועוד כמה דברים NBA נקווה לטוב.בהצלחה לכולם

עכשיו באמת כנסו כולםםםםםםםםםםםםםם

הגעתי למסקנה שלא שווה לטרוח ולהשקיע בשביל אנשים פה כי אין הערכה ורק עיניים צרות יש לאנשים פה כאילו הם משלמים זכיות של אנשים ככה זה עם דדי שמשקיע בדיווחים ואינפורמציה ועוד כמה אנשים בNBA ואף אחד לא מעריך אז סאלאמת לכם (ושלא תבקשו ממני לפרסם פה טורים לפני שליחה וכאלה) כי חבל על המאמץ..מעכשיו אני יהיה כמו כולם רק מראה זכיות ואינשאללה יהיו סאלאמתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת היתי פה נ.ב. רשמתי את כל זה כי אף אחד לא הגיב להודעה שרשמתי נגד כל העולם שיהיה מקסימום גול אחד ואל תפציצו

Arie021

New member
קראתי את ההודעה שלך ולא היה לי

מה להגיב אני בטוח שלאחרים גם לא קשה לבוא ולהגיד "וואלה אחי אתה צודק" זה מפחיד לקחת אחריות אני על הבייסבול לא רוצה לקחת אחריות, אבל נורא בטוח בזה (ובכל אופן אני מאוד נמנע מלהמר, פעם אחת שמתי על דטרויט והרווחתי והיה מספיק)

gever24

New member
תודה רבה

הקשבתי לך ושמתי בסביבות תשע וחמישים 200 שקל על אפס או אחד שערים בעיטת פתיחה וקרנות מעל 12 וזכיתי ב3595 תותח על אתה מה קורה מחר מה ההמלצות

Mushon8

New member
נימני, תנשום אחי, 12 בלילה, וגם

לא היה לי כ"כ מה להגיב לזה. אתה לא צריך להראות לאנשים מה אתה שווה, הטורים שלך מדברים בעד עצמם.

למעלה