כנסו!!! זה די ארוך אבל זה מצחיק...

eric kossston

New member
כנסו!!! זה די ארוך אבל זה מצחיק...

אז ככה! הלכנו ליסוע בקריית שמונה.. עיר בסביבתנו פה... אנחנו - נוסעים במין מרכז כזה... ערסים - מגיעים 3 בנים ובת ומסתכלים עלינו די מרחוק אנחנו - נוסעים בכיף... מביאים נולי הרדפליפים לאוברקרור על ההנדרייל של ה-25 שם אבל זה פרט שולי... ערסים: "ילד בוא רגע... אחי בוא שנייה... בוא בוא אתה הקטן (אח שלי)"... אנחנו : "עזבו אין לנו כח..." ממשיכים בנסיעה.... מגיעה הילדה'לה ואומרת שאחד מהם רוצה ללמוד לעשות את זה... אנחנו: "אז שיבוא לפה" היא: "יאללה בוא הם יראו לך" עבר כמה זמן והיא הלכה... אחרי שתי דקות ככה באים שניים מהם... אומרים יפה וזה... אתם עושים את זה ממש טוב וכדו'... אנחנו - ממשיכים ליסוע בזמן שהם מתיישבים ליד ההורים שלנו ערסים - יושבים ומדברים עם ההורים שלי... לפתע אחד אומר: "וואי זה בטח מביא להם פול בנות.. לא?" אמא שלי: " לא.. זה מביא להם פווול סימנים כחולים"... חחחח מצחיק פלווווס... איך צחקתי כשזה קרה

msn1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה טוב זה!!! מלא בנות אה

eric kossston

New member
אבל אבא שלי הרסי לי ת'מוניטין... עם

היציאה שלו... כי כידוע סקייטרים הם פימפים... הבנות לא יכולות להוריד מהם ת'ידיים...

eric kossston

New member
פסדר... אני א מכחיש... למרות שהם

בטח חושבים שהסימנים זה מהסקט... דווקא האונסים של אבא די כיפיים... (אני לא מתלונן כי גם הוא בפורום)

michaelsk8

New member
עכשיו עם משהוא אתה אומר לאבא שלך

הוא קורה לערסים והכל בסדר

Muznach

New member
ראסמי ידוע שסקייט ובנות לא הולך יחד

אפילו דיי נגד... בגלל שסקייט זה נתפס ילדותי... אבל שימו זין על החברה ובואו לסשן בכיף

eric kossston

New member
לא יודע דווקא.... זה נכון שסקט נתפס

כילדותי וגם קצת של ילדי רחוב נגיד... אבל בכל זאת, אנחנו קשוחים עד מאד... נופלים ושורדים בכיף, שולטים בסקט ממש טוב (כי מניסיון של בן אדם שפעם אחת עלה על סקט וישר החליק אז זה קשה+++) וסתם אנחנו חתיכים ומטונפים... בקיצור, אנחנו אלילי מין... ולשאלתך, מאיר! אבא שלי בדיוק התחיל להתחמם אז הוא עשה על הרייל רק אוסי לבקסייד סמית'... הוא ממש רצה אחרי זה לעשות נולי האף כאב פרונטסידד ליפסלייד שאביט אאוט אבל אמא שלי הייתה לחוצה ללכת... אז כשחזאנו הוא קפץ אץ הסט של 3X10 מדרגות... סה"כ היה נחמד...

Jamming

New member
חח לא נכון

לא יודעת מה הולך אצלכם...אבל אצלי מלא בנות מתות על סקייטרים... חח זה מגיע לרמות אבסורדיות של הימרחות על סקייטרים. אבל בעצם הן נמרחות רק על הגדולים...הממ חפיף

אממ אצלנו זה פשוט

"יהה איזה מגניב הוא יש לו סקייטבורד!" "תביא תביא לי לעלות!" חחח..אממ תאכלס זה לא ממש משנה אצל רוב הבנות, סקייטר לא סקייטר.. משנה להן אם הוא כוסון או לא. אבל עדיין, יש המון אנשים שתופסים מסקט דבר מגניב...או יש ת'אלה שפשוט בסטיגמה של סקייטרים=טיפשים.

walna1

New member
חחחחחחחחחחחחחחח

יהההה על הנולי הרדפליפ אוברקרוקד!!

למעלה