כנסו דחוףףףףףףףףףףף

כנסו דחוףףףףףףףףףףף

זה תומס החדש?............ כי אם כם הוא נראה כמו בחורה שהתחפשה ממש מכוערררררררר

Guy K

New member
ומה כל כך דחוף בזה?

אני אנצל את ההודעה הזו כדי לבקש משהו קטן: אני מאוד לא רוצה שהפורום הזה יהיה פורום של "כנסו דחוף" ו"איזה חתיך" או "איזו מכוערת". זה פורום, לא צ'ט. ואין שום סיבה שלא ייכתבו כאן הודעות מושקעות. קחו עוד חצי דקה ותכתבו הודעה מנוסחת היטב. לא יזיק גם לבדוק שגיאות כתיב. וכותרות כמו "כנסו דחוף" הן ממש לא במקום. אנחנו רוצים לבנות כאן בפורום ברמה - לא פורום מעריצים. אוקיי?

SupeRonit

New member
כנסו דחוף (אבל מאוד)

היי,היי קפטן (הצדעה של ציות).אני מבטיחה לא לעשות הודעות שהכותרת שלהן היא:"כנסו דחוף (אבל מאוד)"............................. סתם הייתי חייבת להתגרות,בגיא.הרשיתי לעצמי כי זה תגובה לתגובה (לא ביזבזתי או העזתי לכתוב את זה כהודעה בפני עצמה) ולגיא יש שגיעה בבלוג ! רוצו לראות. * תסלחו לי (בעיקר אתה גיא) על התנהגותי הילדותית אני לא יודעת מה נחת עליי-אולי רצון ל-מ-ר-ו-ד-----------בחוקי הפורום !?!?!!? לא מה פתאום!זה לא בגלל זה *

גיא כנס שניה ..........

שמע זה לא הולך ככה שאתה תגיד לנו איך לדבר ,מה לכתוב ומה לעשות עם כל הכבוד זה פורום של צעירים (ואולי קצת יותר מבוגרים) וזה השפה שאנחנו אוהבים לדבר ואלה ההודעות שאנחנו אוהבים לכתוב \ לראות ואם זה לא יהיה ככה אז מה שווה בפורום הזה ?? הוא סתם יהיה משעמם ולא מעניין .... מה אני צריך לחשוב כל הזמן אם ההודעה שאני הולך לשלוח היא מספיק חכמה וחשובה שהיא תיהיה ראויה להיכנס לפורום הזה ?? אם הפורום הזה לא מספיק לרמה שלך אז לא היית צריך לנהל אותו .. אתה צריך לתת לנו פה את חופש הביטוי ושנכתוב מה שאנחנו רוצים (חוץ מקללות ) ובאמת אם זה לא יהיה ככה אז מה שווה בכלל הפורום הזה?? וסליחה אם עשיתי שגיאות כתיב פשוט לא היה לי כח לחפש מילון שההודעה הזאת תיהיה מספיק מכובדת ......

Guy K

New member
עמית, נכנסתי שניה ../images/Emo6.gif

"עם כל הכבוד זה פורום של צעירים" - לא מקובל עליי. גם צעירים יכולים לטרוח ולכתוב הודעה שתכבד אותם ואת הפורום. "סתם יהיה משעמם ולא מעניין" - אני חושב ההפך המוחלט. אם כל אחד יטרח לכתוב הודעה שתכלול קצת יותר מ"איזה כוסית אמבר" או "איזה זקן מאסימו" הפורום יהיה הרבה יותר מעניין. "הפורום לא לרמה שלך.. " וכו' - ממש, אבל ממש לא לעניין. אם הפורום הוא לרמה שלי או לא זה בכלל לא העניין. להזכירך, אני פתחתי את הפורום הזה. והסיבה שפתחתי את הפורום הזה היא כדי שיהיה מקום באינטרנט שכן יתייחס בכבוד לסדרה ולצופים שלה. ועכשיו קצת יותר ברצינות, עמית - וכולם: חלק נכבד מתפקיד מנהל פורום הוא להתוות את אופי הפורום. במיוחד כשמדובר בפורום חדש. אני חושב שפורום ליפים והאמיצים יכול לפול לשתי קטגוריות. או שהוא יהיה פורום שכל כולו הודעות מתלהבות וחסרות תוכן, או שהוא יהיה פורום שכל מי שייכנס אליו יראה שיש בו אנשים אינטילגנטים. אין לי ספק שכל אחד ואחת מכם יכול לכתוב הודעות ברמה, ונראה לי חבל שהפורום יהיה ברמה נמוכה. אני חושב שלבקש ממי שכותב בפורום לכבד את הפורום ואת מי שנמצא בו איתו - זה לא מוגזם. ויותר מזה. כתבת שהפורום הוא של צעירים. ואם יותר לי לתקן כאן משהו - זה לא פורום של צעירים. זה פורום של צופי היפים והאמיצים. צעירים, זקנות, רווקות בנות 28, והומואים בני 25 מטקסס. כולם מוזמנים, וכולם יכולים - ורצוי - שיביעו את דעתם. אבל אני לא רואה שום סיבה שמי שמעלה הודעה לפורום לא יסתכל עליה שניה לפני שהוא שולח, יבדוק שאין שגיאות כתב, ויטרח לכתוב הודעה שתכלול יותר משורה וחצי של "איזה פרק מהמם". זה לא בשמיים, ואני בטוח שהפורום רק ירוויח מכך.

תגובה !!!!!!!!!!!!!!!!11

כל מה שאתה מבקש רק מסביר למה הפורום כמעט לא זז ויבש .. במקום שנדבר על הרבה דברים שקרו בפרק - מצחיקים ,מגניבים ואפילו על הדברים הכי פשוטים ודבליים (שבסך הכל זה הכי כיף )אנחנו צריכים לכתוב כאן פיסקאות - על דברים שאין צורך לעשות את זה ... ומה לעשות אני לא עיתונאי ולא יודע איך לבטא את עצמי ברמה גבוה בסך הכל אני מדבר בדרך שהנוער אוהב לדבר בה אתה לא אוהב לדבר ככה אל תדבר ככה אבל אתה צריך לכבד גם את הדרך שאנחנו מדברים וגם על מה שאנחנו מדברים ואני מתכוון לאיזה כוסית אמבר היתה בפרק היום או איזה מכוערות התאומות החדשות ואני לא רואה בזה כמשהו שהוא לא בסדר וזה דווקא הכי כיף לדבר על הדברים האלה לא ?? טוב אולי אותך לא אבל אותנו כן (הצעירים) ... וזה ניראה כאילו אתה רוצה לעשות רושם על מישהו שיש לך פורום ברמה של פילוסופים וחס וחלילה שלא יהיה כתוב: איזה כוסית אמברררר כי זה עושה נזק לפורום ומוריד לו את כל הרמה ... ועכשיו ברצינות : גיא תאמת אני מזה התלהבתי מהפורום הזה בהתחלה כי שנכנסתי אליו בפעם הראשונה ראיתי תהודעה : איזה כוסית אמבר היתה היום בפרק והבנתי מזה שזה לא סתם פורום שיש פה גם אנשים שמדברים אלי ושחושבים כמוני וגם מתעניינים בדברים שאני מתעניין אבל ברגע שאתה מבקש להפסיק עם כל "השטויות האלה" הפורום כבר לא מדבר אלי, כבר לא מעניין זה ניהיה לפורום של גדולים שמדברים יפה ורק על נושאים רציניים ... אתה צריך לכבד גם את הצד השני של הפורום שכן אוהב לדבר על הדברים האלה .. ושאני אמרתי שזה פורום לצעירים אז גם כתבתי בסוגריים שגם לקצת יותר גדולים אז על תתפוס אותי במילה ...

Guy K

New member
בקיצור -

עם כל התלונות שלך - ההודעות שלך בסדר גמור, ואני לא מבין על מה הדיון בכלל. בסה"כ ביקשתי להמעיט בסימני קריאה והודעות חסרות תוכן. זה ממש לא מסובך.

sashkashurik

New member
ודרך אגב, ../images/Emo58.gif

הוא שחקן ממש גרוע!

למעלה