כנסו בבקשה.

כנסו בבקשה. ../images/Emo9.gif

(
שפתחתי שרשור חדש, פשוט היה חשוב לי שכולם יראו אחר כך תמחקו או שרשרו
) אני רוצה להגיב בקשר למסך הזהב.נאמר כאן משהו כמו "אם אנחנו רוצים לנצח נצביע ליעל שרוני או לנינט - לא משנה העיקר לנצח את טב"ע" זה לא נכון. אנשים, אני רואה לפעמים מה קורה בפורום טב"ע ומה קורה ברשמי של נינה וכאן. ואני חושבת, שזו טעות לחשוב שאם נצביע כך או כך, ננצח אותם. טלי שרון, היא היחידה מאצלהם שעלתה. ואין ספק שהיא מוכשרת ויש לה שם לא מעט מעריצים. הבעיה מתחילה בזה - כשאצלנו עלו גם יעל וגם נינה. (שאני אוהבת את שתיהן - ושתיהן מאוד מוכשרות, אל תבינו אותי לא נכון!) אבל אצלהם (אצל טב"ע) יש איחוד. כל מעריצי שאר בנות הסדרה שלא עלו (כמו יב"ז ועוד...) התאחדו עם השאר וכל הפורום (והם הרבה) מצביעים לשחקנית אחת. אצלנו, זה התפלג. וחבל. ככה לא נראה לי שיש מצב לנצח. אני חושבת שאם אנו רוצים באמת לנצח אותם אנחנו צריכים להתאחד סביב בחירה אחת. נינה.
אם נתאחד וכולנו נצביע לה - אז יש לנו סיכוי שכן יש לצידנו גם את מעריצי רן שגם הם לא מעט. בקיצור, אני לא באה לפתוח פה ויכוח, חס וחלילה
אלא פשוט לשתף אתכם בדעתי. מקווה שתסכימו איתה. ואם לא, גם זה לגיטימי לגמרי. ההצבעה היא הצבעה חופשית. אבל אם ברצוננו לנצח. לפי דעתי לפחות, זה הדבר שאנחנו צריכים לעשות. אם אתם מסכימים אפשר אפילו לכתוב הודעה גדולה של איחוד בין 3 הפורומים (הרשמי של נינה, הרשמי של רן, וכאן) ואז, אני יכולה להבטיח לכם, שבאמת יש לנו סיכוי ענק לנצח.
סליחה על החפירה, פשוט הייתי חייבת. אני מאוד רוצה שנינה רן והשיר שלנו
יקחו בגדול השנה.

mia150

New member
../images/Emo45.gif

לדעתי את צודקת אבל אפשר להדות בזה שיעל משחקת פי 210000000 טוב יותר מנינה אבל אם אנחנו רוצים לנצח צריך ללכת אל נינה כי יש לה יותר מעיריצים

MYHOT3

New member
צודקת במאה אחוז

לדעתי למרות שיעל שרוני מוכשרת ברמות נינה עבדה יותר קשה והשקיעה יותר מאמץ בשיר שלנו והיא הדמות הראשית ולה מגיע היא הייתה 2 עונות בניגוד ליעל אז בואו נצביע כולנו לנינה ככה בטוח ננצח בשחקן ושחקנית בסדרה יומית

sukrazit

New member
../images/Emo45.gif

לפי דעתי זה ברור שיעל משחקת יותר טוב מנינה! כי יעל שחקנית ונינה זמרת!

חבל מאוד ..

"להתאחד סביב בחירה אחת. נינה
." זה לא נראה לי, כל אחד מצביע למי שהוא באמת רוצה. כי בכתל'ס אם מישהו מהשיר שלנו ייקח רוב הזיכויים שזה יילך לנינה.. אבל מאיפה אתם יודעים? אולי רוב המצביעים הצביעו בכלל ליעל, כמוני. אני חושב שגם ליעל יש סיכוי ענקי.

אולי כולנו נתאחד סביב יעל? ../images/Emo42.gif

הבחורה שחקנית, אוקיי? לה הכי מגיע לזכות. נינה מדהימה, אבל היא מופיעה בכל מקום.. אני מתה לראות את יעל על במה, לשמוע את הקול שלה-ולראות אותה מודה על הזכייה.. נינה באמת מתוקה, והיא זמרת שאני מאוד אוהבת - אבל בבקשה, תצביעו ליעל. היא שחקנית מדהימה->נינה זמרת מדהימה. אין מה להשוות. אני אצביע ליעל, ואני אקח את כל התעודות זהות שאני אמצא בשביל זה! ואם היא לא תזכה, לפחות אני אדע שעשיתי הכל בשבילה... תתאחדו בשביל יעלי, אם כבר.

../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif ושוב-../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

יעל לא הייתה על הבמה הרבה מאוד זמן.. איפה ההשוואה?

mia150

New member
אנחנו צרכים להיתאחד כדי שתיהיה לנו

זכיה אחת לפחות וגם אני חושבת שיעל היא מוכשרת ברמות אבל לנינה יש יור מעריצים ויהיה יותר קל למצח

MYHOT3

New member
אני חולה על יעל אני יצביע גם לה

למרות שליעל זה השג ענק השיא עברה את השלב הראשון והיא בין החמש מעומדות גם אם השחקנים שלו לא יזכו עדין זה השג ענק לעלות לשלב השני

דנושקע

New member
את להיות צודקת ../images/Emo13.gif

נינט היא לא כל כך שחקנית...=\ למרות שהמשחק שלה בפרק האחרון היה ממש מרשים יחסית, יעל הרבה יותר מעולה ממנה

sukrazit

New member
../images/Emo45.gif לי לא אכפת שאחת מהן תזכה

למרות שאני חושבת שיותר מגיע ליעל שרוני כי זה "שחקנית השנה"!

sukrazit

New member
הפכנו את הפורום לפורום מסך הזהב כמה

שירשורים יש על זה!

moshavnikit

New member
כי

נראה לכם באמת שהפורום של נינט יצביע ליעל בשביל להתאחד בשביל שהסדרה תיקח? נו, באמת.. אם מה שחשוב לכם זה הסידרה ושהיא תיקח כמה שיותר פרסים תצביעו לזאת שיש לה יותר סיכויים, ככה אני עשיתי- הצבעתי לנינט

למעלה