כנסו בבקשה.. דחוף

דנד1ש

New member
כנסו בבקשה.. דחוף

אז ככה... הפורום הרשמי של מישהי מפורסמת (לא מזכירה שמות) מארגנים לה מסיבת הפתעה אצלי בבית. אני בקשר איתה ואני יודעת שהיא תשמח. מקיימים את זה אצלי בבית בשביל לחסוך כסף של מועדון ורצינו שזה יהיה משהו ממש ממש מיוחד בשביל מישהי כ"כ מיוחדת :) נביא מכונת הליום, נכין לה קליפ.. (היא בת 18 ד.א.. גיל חשוב חחח) רצינו שזה יהיה משהו ממש מרגש, מיוחד ויפה. אין לנו תקציב ממש גדול אבל בכל זאת נשתדל לאסוף כמה שיותר. רציתי לשאול לגבי הצעות מיוחדות לקישוט וסידור הבית, איך להפוך את הבית למשהו מיוחד. פעילויות שנוכל לעשות שם (היא זמרת.. אבל לא תרצה לשיר חחחח) ואיך להעביר את הזמן.. רעיונות לכל מיני דברים מיוחדים :) מי שרוצה שיגיב פה ומי שרוצה בפרטי..העיקר שתגיבו חחח מחכה לתגובות, תודה

ShirShir

New member
רעיונות למסיבה ביתית למפורסמת../images/Emo65.gif

אולי תארגני חידון על המפורסמת
אולי תארגנו קריוקי, שכולם ישירו
אולי מסיבה לפי נושא מסוים
מה דעתך

דנד1ש

New member
בקשר לנושא מסויים..

יש לך הצעות? :) ואיך אפשר לפתח את זה? חשוב לי שזה יהיה משהו שהיא לא תשכח, משהו ממש ממש מיוחד.

דנד1ש

New member
נושא מסויים..

ילדות נשמע נחמד, אבל רציתי משהו יותר מיוחד. היא אוהבת שוקולדדד... היא אוהבת בובות חחחחח היא זמרת, כוכבת, אפשר ללכת גם בכיוון הזה... אין לי משהו ספציפי

דנד1ש

New member
שיר תוסיפי אותי למסן בבקשההה :)

שם אני אוכל להגיד במי מדובר והכל יהיה יותר פשוט

דנד1ש

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח לאלא..

זה לא לשירי :) ונארגן עלייה חידון כשהיא שם? וקריוקי..חשבנו על זה.. אבל אף אחד לא באמת ישיר.. יש למישהו רעיונות?

האמת שאם תכתבי מי זו היה יותר קל

לעזור לך מבחינת הסגנון והכל אבל אם לא,הנה ריענות אפשר לעשות עליה מין טריוה,אם היא מכירה את האנשים בפורום שלה אפשר לעשות שאלה והיא תצרך לנחש מי זה.

דנד1ש

New member
אממ..

אני מעדיפה שלא כי אולי אז זה יתפרסם ויעבור מאחד לשני והיא תגלה חחחח... יש לך מסנג'ר אולי? מי שיכול לעזור שיוסיף אותי בבקשהה.. [email protected]

m o s h 1 0

New member
כתבת שאף אחד לא ישיר... ו...

באתי להציע שתעשו מאמץ ותשירו שיר שלה שהיא הכי אוהבת...

דנד1ש

New member
חשבנו לכתוב לה שיר משלנו :)

אבל אף אחד מאיתנו לא מוכשר כ"כ חחחחח היו מלא ימי הולדת להראל סקעת, מויאל וכו'.. והכל היה אותו הדבר. מועדון או מסעדה, עולים לברך ומביאים מתנות. רצינו משהו אחר, מיוחד.

אוליץ..

אולי תכתבו שיר (תנסו..לא חיביים להיות כישרונים) ותריכבו אותו על נגינה של שיר שלה תעשו קליפ..תראו לה..!

למעלה