כנסו...אוף))):

LiRi LoVe YaRiN

New member
כנסו...אוף))):

אלף פם ביקשתי עזרה למתנה של חבר שלי ומעטות הגיבו לי וואלה דווקא מהפורום פה שאנ מצאת פה הרבה לא כוןתבת רק מסתכלת אני לא ציפיתי לכזה יחס בראסמי אם אתם לא יכולות לעזור תגבו תגידו שאתם לא יכולות אבל לא ככה www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=588&msgid=65663038

Jazz Singer

New member
לירי...

כפי שאת רואה, הפורום לא עמוס היום כמו בדרך כלל. את יכולה להקפיץ את ההודעות שלך ולחכות שיענו אבל רק טיפה סבלנות.

sgog

New member
וגם..

אין סוף פעמים כותבים רעיונות למתנות לחברים ולחברות לשכנים ולשכנות...תדפדפי קצת ותמצאי! מה את מתעצבנת...זה לא בריא ;) גל

LiRi LoVe YaRiN

New member
אז ככה

א.אוקי... ב.אני ממש לא עצבנית להפך פשוט אני לחוצה קצת רוצה שהכול יהיה מתוקתק ולעשות חישוב של כסף והכול אחרי שאני יודעת כבר ג.מכירה ת'אתר לא מצאתי שם משהו תודה בכול מקרה

LiRi LoVe YaRiN

New member
אה עוד משו

אני דיפדתי פה וראיתי את הרעיונות אבל זה כבר בשבילי לא הכי מקורי כי חלק גדול מהמתנות עשיתי לו דברים בסגנון וכול מיני אז רצתי משו מיוחד בכול זאת זה יום הולדת שלישית שאנחנו חוגגים יחד רציתי להפתיע אותו

m o s h 1 0

New member
היי שוב לירי...

אני מתנצלת בשם כולם על שלא נענו לבקשתך, או לפחות לא קלעו לטעמך. אם לא התייחסו לתגובה שלך באחת הפעמים שכתבת, אין צורך לקחת את זה אישית, זה לא כי לא רוצים לענות לך, זה כי לא תמיד אנחנו פה, יש לימודים, עבודה, ולא תמיד יש זמן. כשיש - אנחנו שמחים לענות ולתרום כמה שיותר, גם לך
בסוף תראי שההמתנה תשתלם לך. אז תסכמי לי מה יש עד עכשיו? יש משהו? קצה חוט? כיוון לרעיון? רק שנדע איפה את עומדת.

ShirShir

New member
לירי, ההודעה הקודמת שלך לא נפתחת

תוכלי לכתוב לנו קצת, על מה שוב מדובר ומה הכנת עד כה?

LiRi LoVe YaRiN

New member
אס ככה

חשבתי לקנות מרזיק מפתחות בצורת לב ולחרוט עליו-כנראה אני עושה חוץ מזה סדין...עם תמונות שלנו וכיתוב...לקנות בגד חולצה או משו...לקנות מלא שוקולדים הוא חולה על זה...להכין עוגה יוחדת אבא שלי יודע לעשות כמו בקונטוריה... ברכהאני ממסגרת במסגרת עץ ואחותייודעת לעשדות ציור על עץ והיא תעשה לי וזה יצא משו מיוחדבהתחלה חשבתי לשים הכול בקופסא אבל הוא בן 17 מה הוא יעשה עם קוספא?זה מתאים יותר לבנות וחבל על הכסף אז אני יעטוף הכול בצלופן כהה כבר חשבתי איך עכשיו יש בעיה...הוא ולד ב1.1 וב31. זה הסילבסטר בטח נרצה לצאת...ורציתי שהוא ישן בבית ואז אני יסע עליו(אנחנו לא גרים באותה עיר)ולהעיר אותו בבוקר עם העוגה המתנות וכמה בלונים... הבעיה היא שאני לא יודעת איך אני יסדר את זה שניצא וניהיה ב12 בלילה יחד ביום הולדת שלו וגם שאני יביא לו בבוקר דברים...אולי אני ישן אצלו ויבוא אליו ב31.או לפני כן וימסור לאמא שלו תמתנה שתחביא אותה ואני יקום מוקדם וירד למטה לקנות בלונים וזה...לא יודעת/: ביום הולדת עצמה הוא יצטרך לישון אצלי בערב כי יום למחרת ב2.1 יש לו צ ראשון ואני גרה ליד הבאקום

a l i 2 0

New member
זה רעיון מצוין, שתקומי לפניו

אבל בלונים אפשר לקנות כבר קודם, ורק לנפח בבוקר. איזה יופי, יום אחרי הסילבסטר ויום לפני הצו ראשון- יום הולדת כזה יפה! רק שלא תהיי עייפה מדי בבוקר אחרי שתצאו!

LiRi LoVe YaRiN

New member
חחח

יותר נכון רק שהוא לא יהיה עייף בגלל זה זה בעייתי לצאת אולי ניצא פשוט בסילבסטר ונמשיך ליום הולדת שלו ובערב היום הולדת ניצא רק למסעדה עם המשפחה שלו אומשו בגלל שלא כדי שהוא יהיה עייף בבחינות של הצו ראשון וסתם ירד לו הקבה על זה

למעלה