כניראה שרק ככה אני יכולה ליכתוב

חן Y

New member
כניראה שרק ככה אני יכולה ליכתוב

מתברר שרק כשאני בחופשת מחלה ושמה קצוץ על כל הדברים מסביבי ובידיעה שאין ברירה- אני מצליחה להיכנס לפורום האהוב שלי יקירותי ה ת ג ע ג ע ת יייייי! מנסה להיתעדכן כמה שאפשר בזמן הקצוב שיש לי

"איזה מזל שאת חולה!!"

היתה פוליאנה אומרת ומוסיפה: "ככה לקחת לך חופשת מחלה ויש לך זמן לחזור אלינו..."
חן-יא, מה קורה איתך??!! אני מה זה שמחה שאת חולה, בחיי.. מה קורה עם המלח? מחדשים מלאי? ספרי, פרטי ונמקי (כמו שרוח אומרת
) יש לך המון להתעדכן ולרענן. כנסי לקישורי הפורום, תציצי קצת בשרשורים פה ולארחור ואל תתביישי לשאול.. צריך להשאיר אותך חולה כדי שתשארי כאן?

חן Y

New member
אז ככה ...

מלח?-לא אספתי יותר כי אין לי איך להישקל ובכל פעם שבעלולי מעלה את הרעיון (כי זה מה זה פוגע בכבודו שאיזשהו מכשיר הלך לו בבית והוא לא רכש חלילה אחר במקומו ועדיף יותר מוצלח מקודמו)-אז אני מיד דוחה אותו על הסף ואומרת שאני מוותרת עליו בשלב זה כי אני רק מודדת ונימדדת ורואה תוצאות שחבל"ז מה שברור לי ,שאחת לשבוע מדידה לא מזיקה ונותנת לי פוש להמשיך במה שהיתחלתי מה שעצוב הוא שאני פדלאה לא קטנה ולא מוצאת לי את הזמן לפ"ג אבל לאחר 5 שבועות של אכילה הגיונית -גם זה יגיע . אבל .... הכי הכי אני מרוצה מעצמי-לקחתי את עצמי בידיים ואני שלווה ואני בוטחת בעצמי ובחלק המקצועי מרעיפים עליי שבחים ותשבחות חמסה X3 אולי כי לקחתי טיפ אחד חשוב מבחור אטיופי ששמעתי אותו אומר שאין לו ריגשי נחיתות והוא כל הזמן מזכיר לעצמו שאבא שלו היה מלך-אם יש בזה אמת או לא -זה לא מה שחשוב. מה שחשוב זו התחושה -ניסיתי-וזה ממש עובד לא תאמינו. אני הולכת לבדוק מה היפסדתי במיליון שנה שלא הייתי פה

איזה יופי חן!!!

איזה כיף לראות אותך כאן!!! שמחה לשמוע שנפטרת מהמכשיר המגעיל הזה (המשקל). לא צריך אותו כדי לדעת שמה שעושים הוא טוב
מקווה שגם כשתבריאי תשארי כאן?

תמי ב

New member
חן! איזה כייף לראות אותך כאן!

בקשר לאבא המלך של הבחור האתיופי: שתי הילדות שלי ג'ינג'יות, אבל הגדולה מביניהן היא ג'ינג'ית כתומה לוהטת מנומשת כזאת. בקיצור, כשהייתה קטנה, אבא שלה אמר לה שהיא בעצם נסיכה בדואית, והיא האמינה בכך ממש הרבה שנים. נחמד, לא? מכיוון שמגיל שנה עד גיל 8 חיינו בנגב, זה נראה לה הגיוני לגמרי. אני רק מדמיינת לעצמי נסיכה בדואית רוכבת על גמל מקושט, עדוייה בתכשיטים יפים, בראש ג'ינג'י בוער ואלף נמשים

liza26

New member
היי חנצ'ו!!!

ימבה זמן לא ראינו אותך פה
מקווה שהפעם את נשארת ובלי תירוצים

למעלה