כן צמיגים בפרופיל טריאל

כRובי

New member
כן צמיגים בפרופיל טריאל

לא צמיגי טריאל... ויכוח חדש יחסית שמציץ בפורום מדי פעם...
בסופו של דבר, תראו מי עובר
(רק באהבה, כן? שום ניסיון להביע עמדה
)

אחד נפל והשני עומד כמו פוץ

ומנסה לדחוף. לא חושב שניתן להסיק משהו מהתמונה הנ"ל לגבי עדיפות של אחד הצמיגים. בסופו של דבר, יתרונו של צמיג הטריאל הוא על סלעים יבשים/רטובים וזהו. בכל השאר עדיף צמיג אינדורו.

ה ט ו ח ן

New member
בכל מקום בו לא צריך

לחפור בקרקע טריאל עדיף. זה כולל אדמה קשה, ומשטחים שמרוצפים באבני אשכולית למשל. גם על צמחיה הוא עדיף. כמובן שמדובר על קו ישר בלבד.

yoe66

New member
שמתי לב באמת שאתה כמעט לא פונה

רק נוסע ונוסע ישר...

ariebe

New member
במקרה גם אני נתקלתי בזה

http://www.dirtrider.com/tests/offroad/141_0601_2006_ktm_200_xc_w/photo_05.html אבל אני נשאר עם הצמיגי אנדורו

45degrees

New member
חוכמה גדולה - למכשול של טריאל איזה

צמיג מתאים הכי טוב? למירוץ פלאט טראק מתאים צמיג אנדורו או צמיג פלאט-טראק? למירוץ סופרמוטו מתאים צמיג סופרמוטו או צמיג אנדורו? הכיוון הכללי ברור? ישבו המארגנים של המירוץ בתמונה והחליטו "לעשות שמייח" ותקעו באמצע מירוץ אנדורו ביצת הפתעה מאחורי וילון 3: מכשול עביר לאופנועי טריאל ולא כל כך לכל השאר. הקהל נהנה - מהות האירוע עבור המארגנים הושגה
מהות האירוע עבור הרוכבים הושגה גם היא? ??? המממ.....

yules

New member
איזה עביר ואיזה נעליים

אני רואה בדיוק את מה שאון רואה שני הרוכבים בחרו קווים שונים, וסביר להניח שהימני (עם צמיגי האנדורו) ירים את האופנוע וימשיך בעוד הרוכב השמאלי (עם צמיגי הטריאל) ימשיך לפרפר בלי לעלות, בגלל קו לא נכון (בדיוק בחריץ בין שני הצמיגים). באנדורו קרוס שלושת הראשונים רכבו עם צמיגי ואופנועי אנדורו\ מוטוקרוס.

למעלה