כן פייט

מצב
הנושא נעול.

nirshats

New member
כן פייט

כן פייט
מנפיקים לנו הנפקה... מאוד מעניין ההנפקה שמנפיקים שם. מנפיקים לך אג"ח להמרה בלי ריבית , ועוד אופציות. זה אומר שאתה בעצם קונה הרבה אופציות. אופציות למניות כאלה בד"כ נסחרות ביותר מB&S נראה לי שאם המניה תעלה עד ההנפקה - שווה להשתתף. (אבל מסוכן!!)

dmm1

New member
ניר,

כן פייט
מנפיקים לנו הנפקה... מאוד מעניין ההנפקה שמנפיקים שם. מנפיקים לך אג"ח להמרה בלי ריבית , ועוד אופציות. זה אומר שאתה בעצם קונה הרבה אופציות. אופציות למניות כאלה בד"כ נסחרות ביותר מB&S נראה לי שאם המניה תעלה עד ההנפקה - שווה להשתתף. (אבל מסוכן!!)
ניר,
הפסקת להזכיר את תפוז ומאז היא רק עולה..... אני לפחות מקווה שנהנית מפירות העלייה.

nirshats

New member
עשיתי עליה כמה סיבובים

ניר,
הפסקת להזכיר את תפוז ומאז היא רק עולה..... אני לפחות מקווה שנהנית מפירות העלייה.
עשיתי עליה כמה סיבובים
אבל מכרתי בירידה הגדולה שלה , ואז רק סיבובים מ440 ל460. היתה תקופה שחשבתי שתטוס בגלל שדיברו על איזו עסקה למכירת הבלוג טיוי לאיזה אתר גרמני שרצה לשלם במניות שלו..:)) עסקי אוויר במיטבם) , אבל תכלס אני לא מאמין שהחברה באמת שווה את התמחור שלה בשוק. שווה להכנס לעשות סיבוב כשיש סנטימנט חיובי , אבל לדעתי היום טפשי להכנס כי הסיכון גבוה מהסיכוי . בכל אופן 420-450 משקפת (בניכוי האופציה) את המחיר ששילמו עליה בהנפקה ולכן לדעתי זו תחתית די יציבה (עד כמה שתחתיות יציבות...)

כתבתי על זה בפורום מקביל

כן פייט
כתבתי על זה בפורום מקביל
כשהמניה תגיע ל-1.68 ישתחררו 12,000,000 אופציות למשקיע מסויים וכן כשתגיע ל-2.8. איך זה ישפיע על מחיר המניה בטווח הקצר, קשה לי לדעת מחוסר נסיון (למרות שאם המשקיע יממש וימכור, המחיר ירד מן הסתם), אבל כדאי לדעת את זה ובנוסף שהיו שם בימים האחרונים מחזורי מסחר גדולים יחסית. חוץ מזה אין להם שום הכנסות מלבד מימון אבל הם עושים דברים טובים (תרופה לסרטן ודלקת מפרקים). יש להם עוד כמה חודשים עד תחילת ניסוי phase-IIb בתרופה הראשית שלהם.

nirshats

New member
מה ?

כתבתי על זה בפורום מקביל
כשהמניה תגיע ל-1.68 ישתחררו 12,000,000 אופציות למשקיע מסויים וכן כשתגיע ל-2.8. איך זה ישפיע על מחיר המניה בטווח הקצר, קשה לי לדעת מחוסר נסיון (למרות שאם המשקיע יממש וימכור, המחיר ירד מן הסתם), אבל כדאי לדעת את זה ובנוסף שהיו שם בימים האחרונים מחזורי מסחר גדולים יחסית. חוץ מזה אין להם שום הכנסות מלבד מימון אבל הם עושים דברים טובים (תרופה לסרטן ודלקת מפרקים). יש להם עוד כמה חודשים עד תחילת ניסוי phase-IIb בתרופה הראשית שלהם.
מה ?
איפה ראית את זה? טוב שאתה מזהיר כי כבר התחלתי לשקול ברצינות להשתתף בהנפקה. במאיה יש איזו אופציה לא סחירה שנראת אפ2005 , אבל איפה אתה יכול לראות את התנאים שלה?. בגדול עם כל האופציות על גבי אופציות שהחברה הזו מנפיקה קצת מפחיד לקנות עוד אופציה... אבל אם הניסוי יצליח (ולא בא לי להמר על זה) ההשקעה תשתלם מן הסתם

דוח 2005

מה ?
איפה ראית את זה? טוב שאתה מזהיר כי כבר התחלתי לשקול ברצינות להשתתף בהנפקה. במאיה יש איזו אופציה לא סחירה שנראת אפ2005 , אבל איפה אתה יכול לראות את התנאים שלה?. בגדול עם כל האופציות על גבי אופציות שהחברה הזו מנפיקה קצת מפחיד לקנות עוד אופציה... אבל אם הניסוי יצליח (ולא בא לי להמר על זה) ההשקעה תשתלם מן הסתם
דוח 2005
עסקה עם רבינוביץ'-ווייס

hadaralon

New member
כן פייט ביופרמה - פורסמה עבודה

כן פייט
הנפקת אג"ח להמרה (שאינו נושא ריבית ואינו צמוד למדד) ואופציות למניות החברה פועלת בתחום הביוטכנולוגיה (פיתוח תרופות) למתעניינים יש עבודה באתר הנפקות

nirshats

New member
שימו לב

הנפקת אג"ח להמרה (שאינו נושא ריבית ואינו צמוד למדד) ואופציות למניות החברה פועלת בתחום הביוטכנולוגיה (פיתוח תרופות) למתעניינים יש עבודה באתר הנפקות
שימו לב
כל מי שחושב להשתתף בהנפקה כדאי שישים לב שבנוסף למה שנאמר פה (החברה כבר הנפיקה הרבה אופציות...) האג"ח המדובר בכלל לא סולידי. אני לא מדבר רק על הסיכון שקיים בכך שהחברה תפשוט רגל , אלא על אחד התנאים של האג"ח הזה שנקרא "המרה כפויה" . זה אומר שאם המניה יורדת לקרשים יכולים "להכריח" אתכם להמיר את האג"ח ע"פ יחס המרה יחושב לפי 30 יום אחרונים. עכשיו תארו את השלב הסופי של הניסוי שכל הכסף של החברה כבר הושקע בו , המניה עולה בטירוף לשער 300 , וגם אתם מחכים במתח כי האג"ח הוא להמרה ... אבל הניסוי נכשל ובשבוע אחד המניה יורדת ל20 אגורות. ואז הכלבים בני כלבים ממירים לכם את האג"ח לפי יחס המרה של 230 ל 1 (תעשו ממוצע משוקלל). ונשארתכם עם 20% מההשקעה , וגם זה בצורת מניות מעפנות. להזהר!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה