כן ! כן ! פגשתי אותווו!!!!

כן ! כן ! פגשתי אותווו!!!!

אתמול בלילה חזרתי מאילת והיה מהמםם !!! כשהגעתי למלון לא ידעתי שהוא יופיע שם ... (( "גולדן טוליפ"))ואזזז באה אליי אחת מהצוות בידור והביאה לי לוח הופעות והוא היה שםםםםם.. " הופעה של שני הראלים מחר בשעה 2 וחצי" חיכיתי להופעה כמו לא יודעת מה , והיא הגיעה .. כמובן שישבתי שורה ראשונה , היו כמה עיכובים אבל הוא נכנס ... והתחלתי לבכותתת.. ואז הוא כזה מסתכל עליי ואומר לי " אל תבכי .." ואז יותר בכיתי .. הוא כזה מאמיי!!! באמצע ההופעה אבא שלי קרא לי ואמר שהוא סידר לי משהו .. הוא התחיל להגיד לי שבן דוד של הראל מויאל או משהו כזה .. קוראים לו קובי תורג'מן והוא חבר של אבא שלי והוא הכניס אותי למאחורי הקלעים .. כן! כן ! הצטלמתי איתו חיבקתי אותו ..והוא כזה מאמי .. הוא אמר לי :" זאת את שבכית לא? נרגעת עכשיו ..?ואז הצטלמנו ביחד .. והצטלמתי גם עם סקעת וגם הוא ממש חמודדד ! את התמונות אני יעלה לפורום רק ביום שבת כי יש בעיות במחשב ::)))) אני מאושרת כל כךךךך! ויש מצב שאני גם יראה אותו ביום חמישי בהופעה באשדוד .. כי קובי תורג'מן גם יהיה שםםםם!!!

בר2י

New member
ואוו..שמחה בשבילך

אני מקווה שתיפגשי אותו שוב..ושמחה שנהנת והתרגשת.. ו.מחכה לתמונות

יאוווווו מאמי איזה כיףףףףף לךךך!!!!

הראלושש כזה מדהיםםםםם
שמחה בשבילך מותק..
ומצפה בקוצר רוח לתמונותתתת....

חחח כייף לך....שאמרת "אל תבכי"

הזכרת לי תהופעה שבשדרות התחילו לבכות עליו עד שאיזה אבא של ילד שבכה קרא לו באמצע השיר נר על החלון אז הראל בא והאבא של הילד עושה לו הרגת לי תילד תיראה איך הוא בוכה........אקיצר הוא עשה לו אל תבכה ואני אמרתי לעצמי טוב עם כולם בוכים אז אולי גם אני יבכה והוא יבוא אליי
אבל אז הגיע המזל שלי היתקשרתי לאמא שלי ואמרתי לה שתדבר עם השוטרים {כן היא שוטרת ואני לא גאה בזה!! למרות שזה מה שעזר לי לבסוף לראות אותו
} רק חבל שלא לקחתי מצלמהההההה!!! בעעעע כי הם הופיעו מוקדם באיזה 6 ומשהו זה היה מעצבןןןן!! ואני כמו ילדה קטנה הלכתי לראות חחח אקיצר שנגעתי בו עברה בי צמרמורתתתתת

מאי 406

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif"הרגת לי את הילד"?..

זה מזכיר לי שאחרי הפסטיגל שהייתי בו איזה אמא עצבנית אחת באה לשומר עם ילד בן שנתיים בערך ועושה לו: "תקשיב! אם הוא לא רואה עכשיו את הראל הוא מתעלף!"
אחחח ההורים האלה קורעים אותי...

חחחחחח אל תראי את זה ככה

אחי מי גיל שנתיים מטורף על מויאל הוא שר שירים שלו והכל אחותי מנסה לשכנע אותו שהוא ירצה סקעת אבל מה הוא אומר לה?! לא סקעת מכוער אני שונא אותו אקיצר בוא נגיד שהוא מעריץ מיספר 1 בילדים הקטנים :-}

חחח משהו כזה.....חוץ מאחותי

המגעילה לא יודעת למה נדבקה בסקעת....אבל עזבי ילדה קטנה אחי הקטן (בן שלוש) אוהב כל מה שאני אוהבת מי גיל שנה הוא יודע חצי מהשירים של בית"ר..!!! ומי גיל שנתיים הוא חולה על מויאללל עם נגיד יש שיר של מויאל ואני לא ליד הטלויזיה הוא ישר קורא לי..!!

Almog1414

New member
מאושרת בשבילך !!!!

מאושרת בשבילך !! שתי ציפורים במכה !! אני מתה עליכם- ההראלים !!!

מאי 406

New member
שמחה בשבילך מותק!../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif

גם אילת, גם מויאל וגם סקעת בחבילה אחת?... וואו זה נשמע סבביישן!
שמחה בשבילך שפגשת אותו סוף סוף... הגיע לך! נ.ב- יש תמונות?

שיוו מאמי כייף לך!!

אני מהזה שמחה בשבילך כל הכבוד! בפעם הבאה תתחשבי גם בי או קי? חחחח סתםם יאלה מאמוש תהני לך (אולי) אוהבת אותך! מואה בי

למעלה