כן, המפקד!

ZINGER777

New member
כן, המפקד!

קמנו מוקדם בבוקר, ויצאנו אל הדרך עם לא פחות מ4 לחמניות של אריאל (כן, נשארו עוד מפסח) שכללו - טחינה, חביתה ופלפל מטוגן. אכלתי אחת בדרך לשם ועוד 3 רק כשחזרתי הביתה כי איך שהגעתי אמרו לנו לשים בצד את התיקים. דיברו איתנו הרבה, הסבירו לנו מה כדאי ולמה לשים לב. ואז הכניסו אותנו לבניין שנכנסים אזרחים ויוצאים חיילים (או לפחות, כמעט חיילים). בבניין עברנו מחדר לחדר (הרבה צילומים, חיסונים לא כואבים ובדיקת דם דרך האצבע), קיבלנו מדים, ציוד מתנות קטנות (הרוב של עלית ושטראוס\: ), הלכנו לאכול ארוחת צהריים, אני שתיתי מים ולא אכלתי כלום. העובד מטבח ראה את זה וניגש אליי לברר למה אני רק שותה, עניתי לו שאני לא יכול לאכול את מה שיש פה בגלל שאני חולה צליאק אז הוא הלך והביא לי פריכיות של אוסם (החבילה הייתה פתוח והפריכיות התייבשו) בביס השני גיליתי שכתוב על האריזה "עלול להכיל גלוטן" וזנחתי את הפריכיות היבשות כמו מדבר סהרה. המשיכו להרצות לנו, אמרו לנו לאן להגיע ביום ראשון ושאפשר לעלות לאוטובוס ישר לתמ"ח בת"א. משם ההורים שלי הסיעו אותי הביתה.

לוסי161

New member
מהיכרות עם הצבא

כדאי לדבר עם המפקדים ולהסביר להם שאתה חייב לאכול אוכל שאתה מביא ושהם יגידו לך איך אפשר לעשות את זה. ברגע שהם ידעו הם כבר ימצאו פתרונות שיאפשרו לך לאכול גם במהלך היום. שיהיה לך בהצלחה ובקלות.

זהו זינגר, אתה כבר חייל../images/Emo195.gif

היום הראשון עבר
.....
, החיסונים מאחוריך
ורק עיניני האוכל עדיין צריכים קצת להשתפר
מקווה שמחר יהיה יותר טוב
ובתוכל לאכול את ה-
הטעימות מה-
. בהצלחה מחר!

ZINGER777

New member
מחר בטוח יהיה טוב יותר

מחר אני נשאר בבית(; בכל מקרה, לחולי צליאק בצבא יש 2 הטבות משמעותיות - פטור מכניסה למטבח (כולל העבודות מטבח) וחמשושים תמיד. לגבי היומיות, הצבא מתחייב להביא אבל אם רוצים מבחירה להשאר לישון אז זה אפשרי.

שרית102030

New member
שההמשך יהיה יותר מוצלח..

ואני מקווה ש
הכינה לך הרבה צ'יפס כפיצוי על היום. ותזכור ש: אנשים הם כמו חתולים - בסוף נופלים על הרגליים

shira g1

New member
בקשה

שלום, אני שירה ואני חניכה בקורס של גלי צה"ל, אני עושה עכשיו כתבה לצורך הקורס, על גיוס החובה של חיילים עם צליאק ועל כך שרק עכשיו מתנהלים מגעים לרכישת מנות עבורם. אני אשמח מאוד להקליט אותך בטלפון לצורך הכתבה-אל תדאג זה ממש לא לפרסום.חשוב לציין שהדד ליין שלי הוא ביום ראשון, כך שמהירות התגובה פה היא קריטית. מדובר בשיחה של כמה דקות. בקיצור, זה מאוד מאוד מאוד יעזור לי אם תשאיר פה את הטלפון שלך, או אם מישהו אחר פה מהפורום שהתגייס לאחרונה גיוס חובה ויש לו צליאק ישאיר. אני פשוט צריכה לדעת איך המצב שלכם היום בצבא ואיך הוא יהייה אם תקבלו מזון מתאים. המספר שלי הוא: 0546820146 המייל: [email protected] תודה רבה, שירה

moria007

New member
../images/Emo8.gifזינגר, נהיית סלבריקה!!!

שיהיה המון המון בהצלחה וכייף בשירות הצבאי!!!
ובאותה הזדמנות אז גם בהצלחה לאמא הנהדרת שלך!!!

למעלה