כן, גם אמא יכולה להציץ...

כן, גם אמא יכולה להציץ...../images/Emo11.gif

מניפולציה/ אמת??? כשאמא אומרת: "השכנה ראתה אותך ואמרה שפעם היית מתלבשת יותר יפה". "חברות שלך רוצות שתגיעי לביכנ"ס" "דוקא הרבה בחורים דתיים טובים שמו עלייך עין". נראה לי המצאה כל הדברים האלו. אמרי מהיום: "יותר נוח לי שתתלבשי צנוע בסביבתי" "הייתי רוצה שתתחתני עם בחור דתי טוב". "הלואי ותגיעי איתי פעם אחת לביכנ"ס" ואני לא אכעס עליך. האם ההורים שלכם עושים לכם טריקים שכאלה?

פל0

New member
נמאס כבר עם הלכלוכים על אמא שלך

דייייייייייייייייייייייייייייייייייי לכל אחד יש כוס מלאה על כל מיני אנשים מהעבר למה צריך לדחוף לנו את זה בכוח

טרול מפגר - ארור יהוה

ובשיטת אדם ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה ארור יהוה

פל0

New member
ארור יהוה

אם הייתי אמא שלך כבר מזמן הייתי מתחרטת על הרגע שהולדתי אותך אולם את יכולה לחשוב שאמא שלך לא בסדר אך ללכלך כאן לעיני כל העולם יום ולייל לא ישבותו זה יוצא מגדר הרגיל אבל יש לך את הזכות לנהוג כך אפילו שגם לטרול אביר שכמוני יש את הזכות לומר ולדבר בגנותך הרי את יכולה להשאיר את אמא שלך לשיחות בארבע או שש עיניים הגם שלפטפט עליה זה מעניין ובכן עשית משגה

טמבלון

אפילו שם יחודי משל עצמך אין לך. זכותי להגיד פה מה שבא לי כמה שבא לי. ולא חייבתי אף אחד לקרוא את זה. ואם לאלי פלס האמיתי תהיה בעיה עם זה, אז אפסיק. בינתיים, סתום ת´פה ותן לנו לחיות פה בשקט. אה...שכחתי... ארור יהוה

אז זהו שכן, אבל

נכון שזו המצאה ומניפולציה, ואני מכיר את זה משני הצדדים. גם כילד שסבל תמיד מהורים מניפולטורים וגם כהורה שלא תמיד מצליח להתאפק. אבל, וזה אבל חשוב. מרגע שאת יודעת שזו מניפולציה, זה כבר לא פוגע, ולמעשה את שומעת את המשפט הנעים יותר ומתיחסת בהתאם זה להיות הרבה יותר חזקה, להיות מסוגלת לא רק לא להגיב על המשפט הפוגע ככזה, אלא אפילו לא להיפגע מהנסיון הטפשי להפעיל עלייך תרגיל, אלא באמת להבין שאמא שלך אומרת: "יותר נוח לי שתתלבשי צנוע בסביבתי" ולהתייחס לזה כך >אתאיסט מבקש להצהיר, שלא תמיד הוא מצליח להתנהג כמו שהוא רוצה, אבל הו תמיד רוצה<

תנאית

New member
מאוצרה של אמא שלי:

- מכנסיים משמינות אותך - יש לך זרועות שיפות רק עם שרוול ארוך עם גופיה תראי על הפנים -פגשתי חברה שלך שלומדת איפה שאת היית אמורה ללמוד, היא היתה נראית כ"כ איכותית... ( ובשקט:" אך , איזו החמצה") - מה עם המורה שלך הזו שכ"כ העריכה אותך אז, היא בקשר איתך?(זו אחת מהמיתממות , שאחריה מגיעה מלמול שלא מתפרש להרבה כיוונים : " נו ברור שלא , איפה שאת היום, מסכנה המורה הזו כמה היא השקיעה ואהבה אותך, היא בטח כ"כ מאוכזבת") יש לציין שאני כביכול לא אמורה לשמוע את ההמשך אבל אמא שלי היא לא מסוג האנשים שתבזבז הזדמנויות פז לגרימת נקיפות מצפון. ויש עוד שאני לא זוכרת כרגע

MAYA20

New member
לא,שלי מאוד ישירים...

מיכל, ברצינות אלה משפטים נחמדים לדעתי, הם מראים אכפתיות,היא מנסה לקרב אותך לדרך שהיא מאמינה בה בצורה יפה, אני לא מוצאת כאן פסול ההפך זה בסיס לדיון את יכולה להגיד שאת שמחה שהשכנה חשבה שאת יפה, אבל לך יותר נח כך, וזה מחמיא שהבחורים הדתיים שמו עלייך עין אבל יש בינכם פערים רצינים בתפיסת העולם. מיכל, לדעתי אם אמא שלך מתחילה לדבר נחמד ורגוע אפשר לענות לה באותה צורה בלי לוותר על השקפותיך. זו יכולה להיות התחלה לבניית מערכת יחסים יציבה בה כל אחת מודעת להשקפת עולמה של חברתה, ומכבדת אותה. זה עדיף לדעתי מאמיתות נחרצות שאי אפשר לערער עליהם. האמת היא שאני אפילו קצת מקנאת בך...

למעלה