כן, אריק איינשטיין מחובר לתקשורת

Unimportant

New member
כן, אריק איינשטיין מחובר לתקשורת

לתת כמה שמות של סלבריטאים אוהדי הפועל ולהגיד שהנה התקשורת אדומה זה לא "כל מילה באבן". זו טיפשות שרק אנשים טיפשים יחשיבו אותה ל"כל מילה באבן". מה בכלל הרעיון פה? אני יכול לתת לך רשימה צהובה פי 5 יותר ארוכה. התקשורת עצמה (הנשפטת לפי הדברים שנכתבים בה) בטח לא מגויסת להפועל. אם כבר, להפך. אני מנסה לחפש כתבה מהשנים האחרונות שאומרת כמה שאוהדי הפועל "נאורים" (מה שלטענתכם התקשורת טוענת יום ולילה) ואני מוצא רק דברים הפוכים. אבל המציאות אף פעם לא הטרידה אתכם. היא פרט שולי. מספיק לזרוק כמה שמות של סלבריטאים והנה - התקשורת אדומה. זיו לנצ´נר הוא הרי תופעה שיכלה להיווצר גם אם הוא היה אדום, רפאל נאה כנ"ל, מאיר איינשטיין ואלי סהר בשידורי ערוץ 1 כנ"ל וכך הלאה. אופס - אלה דוגמאות מהשטח ולא זריקת שמות של סלבריטאים! האם אוהדי מכבי יוכלו להתמודד עם זה? הניחוש שלי - התשובה היא שלילית. אוהדי הפועל לא נאורים, ואני גם לא רוצה שיחשבו ככה, אבל על כל דוגמא שנתת אני מביא לך דוגמא יותר גרועה ובהיקף גדול יותר של אוהדי מכבי. אני לא אכנס לזה כי מבחינתי זה לא הנושא כאן, בדברים האלה כבר נגעתי עשרות פעמים עוד באייאואל (וגם כאן) ואין לי כוונה להכנס כאן להשוואות מי יותר ככה ומי יותר ככה. לפי מה שהבנתי ממך גם לא ניסית להגיד שאוהדי הפועל יותר גרועים אלא שהם גרועים באותה מידה מהבחינה הזאת ופשוט התקשורת נותנת להם חסות. אבל תראה את המקרה של אובארוב למשל שעד עכשיו התקשורת זועקת אותו, לעומתו תראה את מה שאוהדי מכבי עשו בדרבי לפני שנתיים עם כתובות הנאצה לאבא של גרשון והשירים "שמעון איפה אבא" שכל התקשורת כבר שכחה ממזמן. ומילא זה שעוד יש את הקטע הנוראי עם הבובה ולא רק מילים, אבל כתובות הנאצה לאבי רן שהופיעו בעמוד הראשי של עיתון הספורט אותו אני קורא וכבר כתבו עליהם טורים שלמים ונתנו להם סופרלטיבים אין ספור, לעומת אותם כתובות נאצה וגם שירים "שמעון איפה אבא?" שבקושי ציינו בעיתונים באותה תקופה. דוקא את המקרים של אוהדי מכבי התקשורת לא זועקת בכלל לעומת המקרים של אוהדי הפועל, שאני רואה מדי שבוע באיזה טור של כתב מצחיק זה או אחר. ובכל עיתון וגם במהדורת חדשות הספורט, תמיד מקרה רימון העשן הוא "רימון עשן שנזרק מיציע אוהדי הפועל וסיכן את אוהדי מכבי" מבלי שמצוינת התגובה כפי שהיא אלא "מיד התפתחה במקום תגרה". אבל התקשורת אדומה! תמשיכו לצעוק את זה, אולי בסוף גם תאמינו בזה. במקומות נורמליים עובדות שמוכיחות אחרת אמורות לסתור טענות. העובדה שכבר נכתבו השנה בתקשורת לפחות 3 טורים שמכפישים את אוהדי הפועל ומעשיהם + הכותרות הגדולות והצגת מקרה רימון העשן בצורה חד צדדית לחלוטין נגד אוהדי הפועל אמורות לסתור את הטענה שהתקשורת נותנת גב וחסות לאוהדי הפועל, ומעלימה את מעשיהם מעיני הציבור. אבל אצלכם אפשר להתעלם מעובדות כשנח ולהתייחס אליהם כשנח. כמה קלים החיים. וזו תגובה כוללת, לא רק אליך אלא לכל הטענות האלה שראיתי כבר עשרות פעמים בפורום ובמיוחד למוטי שכבר שבוע מבלבל פה את המח עם התיאוריה החדשה שלו (מדי פעם מוטי שלנו מפתח תיאוריה חדשה מנותקת מהמציאות עליה הוא חוזר אין ספור פעמים עד שנמאס ואז הוא עובר לתיאוריה חדשה, כמו למשל במקרה "אוהדי הפועל צבועים", "אוהדי הפועל גלורי האנטרס", ולאחריהם התיאוריה "התקשורת אדומה" הנוכחית אליה אני מתייחס עכשיו).

Unimportant

New member
והמגילה הזאת אמורה להיות תגובה ל...

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=35&msgid=1865143 ולכל השטויות שנכתבו בנושא...

למעלה