כן-אני מצפה שתיקראו...

שי!!!

New member
כן-אני מצפה שתיקראו...

התלוננו על כך שהחברים החדשים מזכירים נושאים ישנים-וזה די מעצבן, ואמרו פה החדשים שאי=אפשר לצפות שיקראו את ההיסטוריה של הפורום-אבל מסתבר, שכן אפשר, וצריך לצפות מהם. מתי יוצא הספר החמישי? אם הם היו מסתכלים אחורה, היו מגלים בקלי קלות את התשובה. מזה פאנפיק? מה זה דראקו סיניסטר? אם הם היו טורחים לבדוק, הם היו מגלים גם את התשובה לזה. הם רוצים לקרוא דיון על מהו הספר הטוב ביותר?-מיהי הדמות הטובה ביותר? שיחזרו אחורה! אז אם את/ה, חבר/ה פורום חדש-במקום לבזבז את הזמן בלשאול שאלות, לחכות לתשובות, להחזיר את הפורום אחורה, פשוט תעיין קצת בעמודים הקודמים-זה דוקא די מעניין, וזה יפתור לך הרבה בעיות!

Nagini Potter

New member
כן, אבל...

החברים החדשים כאן רואים מה שאתה כותב, אבל אם מישהו יצטרף עוד שבועיים, נגיד, הוא לא יודע שכבר דיברו על כל הדברים האלה, והוא לא יודע שמעצבן אנשים שמדברים על זה שוב, והוא לא יודע שהוא צריך לחזור אחורה ולבדוק. אז בבקשה - קצת סבלנות Nagini Potter

גם לזה יש תשובה..........

כל מי שיכנס לפורום שיגיד מה הדמות האהובה עליו ואיזה ספר הוא הכי אהב ומה הספר הכי טוב בעיניו בכלל דוגמא חלף עם הרוח.... דורותי

Prongs

New member
אני בכלל לא מסכים...

מה ההנאה לקרוא דיון? בכיף זה להשתתף בו! וחוצמיזה שדעות משתנות וגם אם היה לנו מספיק איכפת מה הספר האהוב על פלוני (שטיפת המוחות של מורי הספרות!!!) לפני שבועיים אז למה שלא יעניין אותנו מה הספר האהוב על אלמוני (לא שוווב !!! לא!!!) עכשיו? וגם זו דרך קלה ונוחה לחדשים להשתלב. כי לפעמים זה קצת קשה פשוט להיכנס לדיון העמוקים יותר. והמינימום שאנחנו יכולים לעשות זה לקבל אותם יפה ולהתדיין איתם גם על נושאים עברו. בלי שהם צריכים לעשות עבודה כו משעממת אמו למצוע דיונים בעמודים ישנים. Professor Prongs J. Potter

Dudidud

New member
../images/Emo46.gif

אם אנשים פה היו קצת פחות אנוכיים אז לא היה אכפת להם להם שאנשים חוזרים על דיונים קודמים... dudi

solace

New member
אני מבינה למה אתה עצבני, אבל...

לא לכל אחד יש את הזמן והסבלנות (וקישור האינטרנט המהיר מספיק!) לסרוק את כל הפורום כדי לברר אם כבר נערך אי פעם דיון על הנושא שהוא מעוניין בו. אני אישית ניסיתי דווקא, אבל התייאשתי די מהר, וכשגם חיפוש לא הניב תוצאות שעזרו לי- נשמתי עמוק, ספרתי עד שלוש, והסתכנתי בלשאול שאלה שיותר מסביר שכבר דנו בה לפני (התנצלתי מראש על זה), והיו כאן אנשים נחמדים וסבלניים שהסכימו לענות לי למרות שבאמת כבר דנו בזה מזמן כאן. אז אני מבינה שלא לכולם יש סבלנות, אבל מקסימום- תמנע מלהיכנס לדיונים מהסוג הזה (ולקרוא אותם) ותחסוך לך עצבים מיותרים! לדעתי זה דווקא נחמד שיש הרבה אנשים. תוך זמן קצר נכנס כולנו לעניינים ואני בטוחה שיהיה פה מעניין!

תגובה לכולם

יש נקודה במה שאתם אומרים אבל פרונגס המתוקי שלנו שלא היה פה שנה בערך לא יודע כמה פעמים שאלו את השאלות האלה וחוץ מזה אין לי בעיה שפעם בחצי שנה ישאלו את זה אבל כל יום זה קצת מוגזם ו פרונגס אולי תביא לי תאיי סי קוי שלך??????

Meijen Shaggy

New member
זה שפרונגס לא היה פה הרבה זמן

זה לא משנה את העובדה שהוא פשוט צודק. Meijen Shaggy

Prongs

New member
זה ש"פרונגס המתוקי שלנו" (?!)

לא היה כאן שנה בערך זה ממש לא נכון... יותר כמו שלושה שבועות.... אבל מי סופר? והאסק שלי הוא 87299884

בעניין הדיונים, הוא צודק

אבל בענין הDD והDS וכל זה אפשר לבדוק קצת אחורה... נ.ב-ערכתי לכם מוות מרשים באר פי ג´י...מוואהאהאהאהאאא...! -ליאת-

למעלה