כמו שהיה ברור לי בזמן אמת שהמוטציה הבריטית כבר משתוללת כאן

רק על סמך כמויות הנבדקים הלא הגיונית שהחלו להופיע מיום ליום בעמדת בדיקה בסניף קופת חולים קרוב שבכל בשנה האחרונה עמד די שומם, בזמן שבתקשורת כל מומחי הרפואה ואחרים אמרו שהעניין עוד נבחן, לצערי אני חושש שיש כאן מוטציה מדבקת יותר וכנראה מסוכנת הרבה יותר לילדים שנדבקים בהמוניהם! אולי הדרום אפריקאית, ואם נוסיף לזה רבבות חסרי אחריות אישית שלא מסוגלים להתאפק ולהדחיק סיפוקים ושהשתתפו במסיבות פורים מחתרתיות המוניות וללא "הגנה", אנחנו כנראה דוהרים בשבועיים הקרובים לסגר נוסף על כל המשתמע כ10 ימים לפני הבחירות...

רק על סמך כמויות הנבדקים הלא הגיונית שהחלו להופיע מיום ליום בעמדת בדיקה בסניף קופת חולים קרוב שבכל בשנה האחרונה עמד די שומם, בזמן שבתקשורת כל מומחי הרפואה ואחרים אמרו שהעניין עוד נבחן, לצערי אני חושש שיש כאן מוטציה מדבקת יותר וכנראה מסוכנת הרבה יותר לילדים שנדבקים בהמוניהם! אולי הדרום אפריקאית, ואם נוסיף לזה רבבות חסרי אחריות אישית שלא מסוגלים להתאפק ולהדחיק סיפוקים ושהשתתפו במסיבות פורים מחתרתיות המוניות וללא "הגנה", אנחנו כנראה דוהרים בשבועיים הקרובים לסגר נוסף על כל המשתמע כ10 ימים לפני הבחירות...
אתב בטוח שאתה לא בוט של ביבי?

כי גם הוא רוצה לחסן את הילדים.

או שמבחינתך כיון שאתה התחסנת לדעתך צריך לחסן את כולם כולל נשים הרות,תינוקות וגוססים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אל תדבר שטויות הוא בחיים לא יעשה סגר לפני הבחירות.

אם זה קורה אני אישית נותן לך 200 ש"ח.

כאילו אתה לא מכיר את ביבי.
אני דווקא מכיר. זאת בדיוק הסיבה להערכתי שזה יקרה, אם יקרה, בהתאם למדד התחלואה וללא קשר מיוחד לשיקולי בחירות.

Harrington

Well-known member
מנהל
יפעת שאשא ביטון?
לא חושב שהגברת הזאת אי-פעם הואשמה במשהו בתקשורת, על אף שברור לכל בר דעת שיש לה חלק לא מבוטל גם ברמת התחלואה וגם במגבלות הנוספות שנדרשו (שני הדברים מתייחסים לאותה תקופה רלוונטית. ברוך ה' היום כבר אין בכוחה להזיק).

איציק5111

Well-known member
לא חושב שהגברת הזאת אי-פעם הואשמה במשהו בתקשורת, על אף שברור לכל בר דעת שיש לה חלק לא מבוטל גם ברמת התחלואה וגם במגבלות הנוספות שנדרשו (שני הדברים מתייחסים לאותה תקופה רלוונטית. ברוך ה' היום כבר אין בכוחה להזיק).
יפה שאתה מודה סוף סוף שמישהי מטונפת ממחנה הימין המטונף אחראית להפצת מגיפה.

Harrington

Well-known member
מנהל
יפה שאתה מודה סוף סוף שמישהי מטונפת ממחנה הימין המטונף אחראית להפצת מגיפה.
א. ה"סוף סוף" קצת מוזר, בהתחשב בכך שזאת עמדתי לגבי הגב' שאשא ביטון למן הרגע הראשון שהיא פעלה כפי שפעלה.
ב. לא רואה קשר מיוחד והדוק בין הנ"ל למחנה הימין.
ג. על אף שאני סבור שהחלטותיה היו מוטעות ופופוליסטיות, להאשימה ב"הפצת המגיפה" קצת מוגזם. איש, זולת חולים מאומתים שבחרו לשים פס על הכללים ולצאת אל תוך הציבור, לא עונה מבחינתי לקריטריון זה.
ד. לא רואה משהו מטונף במיוחד במחנה הימין. להיפך, מניח שרובו דווקא התרחץ והתקלח לכבוד שבת קודש שעומדת להתחיל בארצנו.
ה. לעומת זאת כמובן שמי שמכנה אחרים מטונפים רק בגלל חילוקי דעות פוליטיים, מן הסתם ראוי להגדרה זו. אמנם אישית עדיין לא אכנה כך אדם אחר רק בגלל חולשתו שמפילה אותו להתבטא כך ואעדיף להניח שכאמור, זאת חולשה שאין לו שליטה עליה. אבל בכל זאת.
ו. שבת שלום ונקיה לך, למשפחתך ולכל עם ישראל.

רוב הזמן נח

Well-known member
עוד לא נולד הוירוס שהמציאו לו כל כך הרבה מוטציות. יש כאלה וותיקים יותר עם חיסון שכבר 100 שנה אולי יש להם חיסון ולא היו שם מוטציות.

למעלה