כמו שאומרים:כל העולם כפר אחד....

מצב
הנושא נעול.

טומי*

New member

קטן. ראו אוטובוסים של MAN כמו אצלנו בידיוק או כמעט, אותו הדבר בהונגריה.ראיתי כאלו בעוד מדינות באורופה טומי

ראית אותם גם בלילה?

קטן. ראו אוטובוסים של MAN כמו אצלנו בידיוק או כמעט, אותו הדבר בהונגריה.ראיתי כאלו בעוד מדינות באורופה טומי
ראית אותם גם בלילה?
האם שמת לב אם מפעילים תאורה פנימית מלאה? האם המחיצה שמאחורי הנהג אטומה?

טומי*

New member
בכל האוטובוסים...

ראית אותם גם בלילה?
האם שמת לב אם מפעילים תאורה פנימית מלאה? האם המחיצה שמאחורי הנהג אטומה?
בכל האוטובוסים...
בהונגריה הנהג יושב בתא סגור או כמעט סגור ומאחוריו אטום לגמרי. התאורה הפנימית עובדת בחלקה,לא כמו אצלנו. טומי שאוהב גם חשמליות

Man Dark

New member
לי,

בכל האוטובוסים...
בהונגריה הנהג יושב בתא סגור או כמעט סגור ומאחוריו אטום לגמרי. התאורה הפנימית עובדת בחלקה,לא כמו אצלנו. טומי שאוהב גם חשמליות
לי,
שהייתי בהונגריה לא יצא לי הזדמנות לבקר בחשמלית או באוטובוס
וגם לא ברכבת... רק ברכבת התחתית. אני חייב לציין שהתחבורה הציבורית שם מאוד טובה. (חוץ מהקטע שברכבת התחתית אומרים את השמות בהונגרית ולא מבינים מילה,אלא אם כן אתה הנגרי.)

תודה

בכל האוטובוסים...
תודה
התיחסתי לענין הזה בעבר. חשוב לצבור עדויות מארצות רבות ככל האפשר על כך שהפעלת תאורה פנימית באוטובוסים בלילה אינה אלא דבר המובן מאליו, שלא כמו בארצנו מוכת מפעילי תח"צ מונופוליסטים (בינתיים). מה דעתכם לענין המפעילים החדשים בנושא? (אני ניסיתי כבר עם אגד ודן, ללא הואיל...)

Man Dark

New member
אותה חברה

אותה חברה
אותם אוטובוסים. לא מסכים? זה כמו שרואים מכוניות שיש גם בארץ בחו"ל...

oren*

New member
אני מבין שלוח התצוגה בחלקו העליון

של האוטובוס אינו דיגיטלי כמו בישראל.

טומי*

New member
אז יש לי חדשות בשבילך...../images/Emo9.gif

של האוטובוס אינו דיגיטלי כמו בישראל.
אז יש לי חדשות בשבילך...

הונגריה אחת המדינות שיש בה יצור של אוטובוסים וגם מכוניות אומנם לא תוצרת הונגריה.את ה-SUZUKI המוכר מרכיבים בהונגריה.ולענינינו...בהונגריה מייצרים מיזה עשרות שנים אוטובוסים בשם:IKARUSZ והם נחשבים לממש טוב. אז הנה לך אוטובוס הונגרי שהכל דיגיטאלי טומי

מצב
הנושא נעול.
למעלה