כמו כל אחרי עונה- מצעד העונות שלכם..

idoPod

New member
כמו כל אחרי עונה- מצעד העונות שלכם..

אז יש 8 עונות.. מי שרוצה ומסוגל שלא באופן שרירותי לדרג 8 עונות מוזמן מי שלא, מוזמן לתת את 2 הטובות ביותר ו-2 הגרועות ביותר.

דנה1982

New member
הנה שלי

הכי טובה - 1 (כבודה של העונה הראשונה במקומה מונח, בכל זאת) מקום שני - 5 (הלכו עד הסוף פשוט, הרגו דמויות, ריגשו, וגם הפכו את הנשיא לנבל) מקום שלישי - 4 (בעיקר בזכות קים רייבר ו-וויליאם דיויין והסצנה המדהימה של ג'ק מוותר על חייו של פול כדי להציל חשוד עם מידע) מקום רביעי - 8 (הרצח של רנה, המוות של חסן, אובדן השפיות של ג'ק וסצנת סיום סוחטת דמעות עם קלואי) מקום חמישי - 2 (פשוט איכותית. אלמלא "קלטת קפריסין" הייתי מדרגת את העונה גבוה יותר...) מקום שישי - 7 (בעיית חוסר האמינות הגדולה מכל - טוני חי. אבל חוץ מזה הייתה עונה טובה מאוד, כולל לארי מוס המלך) מקום שביעי - 6 (פיהוק אחד ארוך עם כמה רגעים טובים, בייחוד 4 פרקי פתיחה מצוינים) מקום שמיני - 3 (סורי, אבל הם לא ידעו מה הם עושים בעונה הזאת. האחים סלזאר היה מחרידים, סיפור הוירוס עקום, נושא התינוק וצ'ייס מיותר ובכלל, חוץ מטוני שמנסה להציל את מישל בסוף, חרא של עונה, לא פחות). הסרט "גאולה" נכנס איפשהוא בין עונה 3 לענה 6. הוא שימש רקע נהדר לעונה 7 אבל תכלס, אי אפשר לבנות סרט על "שעתיים בזמן אמת", לפחות לא סרט מתח. ג'ק, תחזור..... קשה בלעדיך!

barakss

New member
הדירוג שלי

קודם כל לדעתי גם עונה גרועה של 24 טובה יותר מכל עונה של רוב הסדרות האחרות, אבל בכל זאת: מקום שמיני: עונה 6 (פתיחה מצוינת שלא המשיכה לשום מקום, וחבל). ציון: 7. מקום שביעי: עונה 3 (חצי עונה בזבזו סתם, ההמשך היה טוב מאוד אבל הסוף חלש ביותר). ציון: 7.5. מקום שישי: עונה 7 (כמה נפילות פה ושם אבל עונה טובה מאוד סה"כ). ציון: 8. מקום חמישי: עונה 8 (השתפרה ככל שהתקדמה, המוות של חסן ורנה הובילו לג'ק שעוד לא ראינו, סוף לא גאוני אך חזק בהחלט). ציון: 8. מקום רביעי: עונה 5 (היה שם הכול מהכול, איבדנו דמויות ראשיות, הנשיא הפך לנבל). ציון: 8.5. מקום שלישי: עונה 2 (עד פרק 15 הייתה העונה הטובה ביותר אולי, כולל המשפט האלמותי "I'm gonna need a hacksaw" וה"פרידה" מקים במטוס, חבל שמשם העונה איבדה כיוון ובעיניי גם את המקום הראשון בין העונות). ציון: 9. מקום שני: עונה 4 (מהחקירה בפרק הראשון לפני ששר ההגנה נחטף, דרך הנבל אולי הטוב מכולם: מרוואן, ועד הסוף שהיה צריך להיות לדעתי הסוף של הסדרה). ציון: 9.5. מקום ראשון: עונה 1 (עם כל הכבוד לכל השאר, אין כמו העונה שהתחילה את הכול, כשעוד היינו תמימים וכל טוויסט עדיין הפתיע). ציון: 10.

היית צריכה לסמן 'ספוילר' ../images/Emo10.gif

עכשיו אני יודעת שהם ימותו.... וג'ק יתחרפן שוב... דווקא נהניתי לראות אותו בשליטה.... אני בפרק 14....

RoyBO

New member
היא לא הייתה צריכה שום ספוילר

העונה שודרה בHOT3 היא לא עברה על חוקי הפורום

אל דאגה, המשטרה לא רודפת אחריה

לא עברה על אף חוק. סך הכל הבעתי דיעה. לדעתי יש אנשים שלא צפו בעונה 8. אני מכירה רבים כאלה. אז סתם מנחמדות, לא מכורח החוק. תודה,

נכון... אך ממילא העונה הזו

הייתה לא משהו.. וחבל... אפשר באמת לומר שמיצו את האפשרויות שלהם.... הדברים חוזרים על עצמם. (בוגדים בתוך סי.טי.יו, נשיאים בזויים, רוסים וערבים ביחד.... ג'ק לוקח את החוק לידיים - למרות שדווקא אהבתי אותו מתון בתחילת העונה.... - ואיומים על חברים ברצח.... ) מקווה שהסרט יהיה טוב, מחכה בקוצר רוח. האמת...קשה להיגמל...

דנה1982

New member
אוי, סורי...

לא סימנתי כי העונה (והסדרה) כבר נגמרה ושודרה לפני שבוע, מה גם שזה קרה לפני חצי עונה. להבא, כשיש שרשור שמתייחס לעונה שלמה שנגמרה ועדיין לא ראית, המלצה שלי - תתרחקי ממנו עד שתסיימי. רוב הסיכויים שיהיו שם ספוילרים מבחינתך.

האמת ש....

אני לא קוראת הודעות עם ספויילר. וכשראיתי שאתם מדרגים (כי אני לקראת סיום וכבר מתכננת לשחזר עונות כי הפרידה קשה.
) רציתי לקרוא מה ההמלצות. לא שערתי שתהיינה תוספות בסוגריים..... אני בשוק שהם ימותו... אוף ... לא נורא...

Y. Welis

New member
זהה לשלי כמעט בכל

חוץ ממיקום עונה 8, שהייתי מוריד למטה למקום ה-7 או ה-8. בערך ברמה של עונה 3. אגב סרט, קיפר עשה דמות די קרובה בסרט נחמד מ-06' בשם The Sentinel ('שומר הראש'?), של איש השרות החשאי שמגן על אשת הנשיא. אמנם מייקל דאגלס עשה שם את התפקיד הראשי, אבל אפשר לומר אולי שזה פריקוול אפשרי ל-24.

Nino Schibetta

New member
הנה שלי

כנראה שאני במיעוט כאן, אבל בכל זאת... העונה הכי טובה, עונה 3 (כן ,כן) הפרק שג'ק מוציא את רייאן שאפל להורג היה הפרק הטוב ביותר בתולדות 24 נוסף לזה היה לנו באותה עונה גם את הסוף של נינה מאיירס ושרי פאלמר (ברוך שפטרנו והפוסטמה הזאת) וכל העונה היתה מרתקת לדעתי עם טוויסט גדול בפרק 7. מקום שני הייתי מדרג את עונה 5 הרבה גיבורים מתים בעונה זו וללא ספק מפתיע מאוד מעורבות הנשיא. הפרק הראשון של העונה הכי טוב מכל העונות ! מכאן נעבור לשתי העונות החלשות... עונה 4 החלשה ביותר לדעתי. לא יודע בדיוק להסביר למה אבל כל עניין הרע המרכזי שמתגלה בסוף והופך את הסדרה למעניינת, לא היה כאן. מרוואן הדביל הזה מופיע לנו כבר בפרקים הראשונים. גם עושים לנו טובה שמכניסים את פאלמר הדגול לכמה פרקים בסוף, ממש מאולץ. כל העונה עצמה לא כל כך מלהיבה לדעתי. אחריה הייתי מדרג את עונה 2 לחלשה מאוד בעיקר בזכות סיפורי קים והפומה וכל השטויות שלה. כל העונה הזו היתה מעניינת עד הפיצוץ הגרעיני. מאז זה כבר לא עניין אף אחד אם הולכים לתקוף מדינות אחרות בגלל קלטת מזוייפת. תכלס, חבל שלא תקפו אותם

lyla12

New member
שאפל

ראיתי אותו מסתובב ב"האחות ג'קי" כרופא, כשהוא גם "עושה" אותה. לא ממש עוקבת, והיא האשה של טוני סופרנו.

dar dahan

Member
אח אח אח עלול להכיל ../images/Emo58.gif למי שלא צפה

תוך חצי שנה סיימתי לראות סדרה נהדרת שהסתיימה בצורה מאכזבת, אז דירוג שלי: מקום ראשון: המקום הראשון שלי הוא ללא כל צל של ספק העונה הראשונה, העלילה שבה רואים את ג'ק מנסה להציל את משפחתו ובנוסף למנוע את מותו של פאלמר וגם למצוא את החפרפרת בסי.טי.יו פשוט עלילה נהדרת, ונינה מאיירס שחשבתי שהיא הכי מדהימה ושטוני יהיה המנייק בסוף הוליכה את כולנו שולל. מקום שני: כיאה לחובב סדרות, המקום השני שלי היא העונה השנייה ואני אסביר גם למה, כל העונה הזאת כולל הקלטת מקפריסין הייתה עונה נפלאה ומשובחת, במיוחד הקרב על הפצצה הגרעינית. מקום 3: עונה 4: כנראה שיש לי משיכה לפצצות גרעיניות ולאיומים של ערבים שרוצים לפגוע בארצות הברית
, וגם זה שזייפו את המוות של ג'ק, סיום גאוני פשוט
מקום 4: עונה 3: עונה טובה ומפתיעה, במיוחד הקטע שבו מגלים שגאל מתגלה מחפרפרת לסוכן שעבד על כולם
. מקום 5: עונה 7: עונה סבירה אבל מוזרה למדיי למרות שחשבתי שהיא תהיה עונה גרועה היא הפתיעה אותי לטובה
מקום 6: עונה 6: עונה מעניינת אם כי קצת משעממת, פרקי פתיחת העונה היו נהדרים, במיוחד שג'ק החצי מת הצליח לברוח מפאדי או איך שלא קראו לו :-\ מקום 7: עונה 5: עונה קצת מנומנמת אומנם זה שגילו שהנשיא המתוסבך היה אחראי על הכל, אבל מההתחלה משהו בעונה הזאת היה נראה מוזר >< מקום 8 ואחרון וכנראה שזה בגלל שהעונה האחרונה הייתה חלשה, עונה 8: עונה חלשה עם סיום חלש, יכלו לעשות הרבה יותר דברים ולסיים את הסדרה בצורה יותר טובה וחבל, מה שאני אזכור מ24 יהיה את הפנים של ג'ק חבולות בלי יותר מדיי הסברים מה מי מו, כי לדעתי בסופו של דבר ג'ק היה ראוי לסיום הרבה יותר ארואי והרבה פחות כבד והזוי.

The Human

New member
אז ככה..

מקום 8 - עונה 6. העונה שגמרה את ה-arc story של הסדרה. הכל היה קטסטרופלי. הסיפור המשפחתי של ג'ק. המחזור של עניין פצצות האטום. ההופעה המחודשת והמאולצת ולא אמינה של אודרי וכך גם של לוגן ואישתו. וכל הקטע בסוף שהיו צריכים להוציא את הילד מCTU בשביל לקבל שבב מעאפן מג'יימס קרומוול הקשיש. בנוסף הקאסט של DB Woodside כנשיא היתה החלטה פשוט איומה ונוראה. מקום 7 - עונה 4 - מבין 5 העונות הראשונות מדובר בעונה הכי מופרכת של התוכנית. בעיקר בזכות המקרה שבו התעקשו שלא להתקשר לסין ישירות ולנסות לטלפון בכוח דרך הקונסולייה. מה? אין לווין? אין אינטרנט? מה יש? קונסול שהתעקש להיכנס לקו האש בין השומרים שלו לתוקפי הקונסוליה ולמות בכוח כדי שיהיה עניין. מקום 6 - עונה 7 - החזרה של טוני היתה מאוד מאולצת. הפיכתו לאנטגוניסט היתה גם מאולצת ולא אמינה בעליל. אבל היו כמה נקודות טובות בעונה הזו - הקונפליקטים של הנשיאה, המחלה של ג'ק והדיון הנוקב בעינויים בין ג'ק לרנה. מקום 5 - עונה 2 - הנק' הרעות: קים באוור ודוב הגריזלי והמשחק של האנטגוניסטית מהמשפחה העשירה. וגם הסוף הלא מובן של נסיון ההתנקשות בפאלמר שלא ממש היה רלוונטי לתוכנית. הנק' הטובות: המוות ההירואי של ג'ורג' מייסון. הפתיחה הקטלנית של 4 הפרקים הראשונים והבגידה של נוביק בפאלמר. מקום 4 - עונה 3 - הנק' הרעות: מעט מדי קונפליקטים רציניים. אולי מלבד ההצבה של קים בתור סוכנת שטח והקטיעה של היד של צ'ייס בסוף הפרק. הרעיון של תקיפה כימית די פוספס והיה ניתן לעשות יותר עם זה. הנק' הטובות: אקשן ומתח טובים לאורך כל העונה. אהבתי את הפריצה מהכלא ואת הכניסה של נינה לעניינים וכנ"ל לגבי יציאתה. הפרק שבו ג'ק הרג את נינה לטעמי אחד הפרקים הכי גדולים של הסדרה. וכמובן המוות של שאפל שהוצא להורג בהוראת פאלמר. מקום 3 - עונה 8 - הנק' הרעות: מספר מופרכויות מעצבנות - קצין המבחן שעובד ב-3 בלילה ומגיע ישר לCTU כדי לחשוף את דנה והקלות שבה דנה משוחררת ע"י ג'ק וקול ועצם זה שלוגן נשאר בחיים בסוף אחרי שהוא תקע לעצמו כדור במוח. דבר נוסף שעצבן אותי - איפור הדראג של ג'ק בסוף התכנית. הדברים הטובים: העונה הכי טעונה של התכנית מבחינה עלילתית. הקונפליקטים של טיילור והממשל סחפו וכל הסיפור עם הטרוריסטים הערבים והרוסים עם משאלת המוות של רנה שבסוף הגשימה את עצמה ופתחה את מסע הנקם האדיר של ג'ק שהסתיים בשכנוע של קלואי שרק היא יכלה להניא אותו מכך. מקום 2 - עונה 1: הפתיחה של הסדרה מסמלת גם את המקוריות שבה. הנק' הרעות: האמנזיה הפתאומית של טרי הייתה נק' עלילתית מגוכחת. הנק' הטובות: כל השילוב בין קווי העלילה השונים בין אלו של פאלמר ומשפחתו לזאת של ג'ק ומשפחתו עד לקליימקס הסופי עם נינה והרצח של טרי היה אדיר. מה גם שדניס הופר נתן הופעה מצויינת בתור דרייזן. מקום 1 - עונה 5: העונה הכי קיצונית של התכנית שהפכה את כל העונות שקדמו לה לבילד אפ הגדול ופה למעשה היה המפץ הגדול שבו הרגו דמויות מרכזיות בזו אחר זו. כל הסיפור של הנשק הביולוגי, הרצח של פאלמר והטיוח של לוגן היה מבריק ומרתק, ואם יש סיום שהתעלה על זה של העונה הראשונה זהו הסיום שבו לוגן מופלל בטקס הפרידה מארונו של פאלמר כשנוביק ומרת'ה מסתכלים עליו בחיוכים מרים כשהוא מובל ע"י אנשי FBI לרכב שלו. מיותר גם לציין שהמשחק של כל המעורבים בעונה הזו היה לא פחות ממבריק. ציון כולל לסדרה - 7 מ-10

למעלה