כמויות................

אלעד 85

New member
כמויות................

בוקר טוב לכולם למרבה הצער שכחתי כמה דברים מהקורס. יין - כמה מילימטר אני מוזג לתוך הכוס ? שוט שתיים שלוש ? ....... אדום ולבן. אניסים - אותה השאלה. תודה מראש

orian20

New member
אניס שוט דאבל שוט אחד

לגבי יין, קצת קשה להסביר, אבל בדר"כ במקום שאתה עובד מראים לך את הנקודה,זה די תלוי בהם, יש לי הסבר אך הוא מעט עילג, אז ניתן למקצועיים ממני לענות (חוץ מזה שלא מוזגים את זה לפני שוטים, אם אתה מוזג מול לקוח אתה לא תתחיל למדוד לו עם כוס מדידה כמה בדיוק צריך לשים..יש את כל עניין ה"טקסיות"..) שמתי לך תמונה שמראה מה שרציתי להסביר וקצת קשה..בעיקרון, אצלנו לפחות מוזגים בצורה הזו, עד לנקודה בה ה"קיעור" התחתון "נגמר" והכוס מתיישרת, יש גם כמה סוגי כוסות...אז זה באמת תלוי במקום..

speadball

New member
משתנה לפי הכוס...

באופן כללי ההסבר הא נכון - עד שיא הרוחב של הכוס. עובד גם בלבן וגם באדום. בכדי לבדוק בצורה מדויקת פשוט מודדים ארבע כוסות שוות מבקבוק גדול (750 מ"ל) או שתי כוסות מבקבוק קטן (375 מ"ל)

vassily

New member
בקשר ליין

זה טלוי גם באיזה אופן אתה מגיש את היין, עם הלקוח הזמין בקבוק ואתה רק מוזג לו לתוך הכוס אז זה כמו בתמונה שאוריאן צירפה פה (פחות או יותר טלוי בכוס) ואם הלקוח הזמין רק כוס יין אז אתה ממלא לו שני שליש מהכוס (אל תתפוס אותי במילה יכול להיות גם שאפילו קצת יותר גם ברח לי מהראש).

למעלה