כמויות אלכוהול

limorlim

New member
כמויות אלכוהול

שלום לכולם, אנחנו מתחתנים בקרוב - חתונה בסביבות 250 אורחים פלוס מינוס, מתוכם לדעתי בסביבות 100-150 צעירים. הרגלי שתייה ממוצעים (אין שתיינים כבדים עד כמה שידוע לי). מישהו יכול לכוון אותי על סוגי וכמויות האלכוהול שצריך להצטייד (תצרת חוץ כמובן, מעוניינים לשדרג את הבר)? תודה מראש!
 

pinky0195

New member
יש לך שתי אופציות לחישוב

דרך מחשבון אלכוהול (נותן לך פחות או יותר אינדיקציה של מה להביא וכמה)- http://www.wedplan.co.il/wp-cgi/kamalcohol.cgi אופציה נוספת שאני חושבת שעדיפה אם את מחפשת לשדרג את האלכוהול בחתונה את יכולה לברר עם בית המשקאות של נפתלי- http://www.goodwines.co.il/ הם יכולים להמליץ לך על סוגי אלכוהול, כמות ועוד, ובמידה ויש לך בקבוקים סגורים, את יכולה להחזיר להם אותם ולא תצטרכי לשלם עליהם.
 

FalseAngel

New member
אלכוהול

אני יכולה להגיד מה אנחנו הבאנו- אבל מזהירה מראש שקצת נסחפנו. כמות האורחים היתה 250 מתוכם כ-90 צעירים. חצי מהאורחים שלנו היו רוסים ולכן על כ10 השולחנות שמנו בקבוקי וודקה על השולחן. אם לא היינו עושים את זה, לפי רשימת ההמלצות שקיבלנו מהבר, אז ל 250איש- 15 בקבוקי וודקה+ אקסלים לפי כמות של 10 אקסלים לבקבוק. אנחנו הבאנו 30 בקבוקי פינלנדיה+ אבסולוט איזו מהדורה מיוחדת שהייתה בדיוטי רק בשביל הגיוון לבר+ 5 בקבוקי סטולי שהחברים הסטודנטים שלי אוהבים לשתות. מהוודקה הזדכינו על 10 בקבוקים סגורים ומהשולחנו חזרו לנו כ7 נוספים (חלקם כבר בקבוק שני) האבסולוט נגמר ומהסטולי נשאר בקבוק אחד. ויסקי: הבאנו מהדיוטי פרי 4 בלק לייבל (אפשר גם רד לייבל- הבלק איכותי יותר ועולה בהתאם). 2 שיבאס, חזר כחצי בקבוק בושלמילס 12, ג'ק דניאלס ובקבוק ג'יימסון שנעלם לטובת צ'יסרים למינהם. סה"כ 8 בקבוקי וויסקי +1 קוניאק. הבאנו שני פידג' (כשר.. אין ברירה- חזר חצי בקבוק) 1 באד אפל של ליטר שהלך כולו. בקבוק טקילה למי שאוהב (פתחו אותו בשביל אדם אחד שביקש..) ושדרגנו בנוסף: עם 5 בקבוקי ון גוך (3 דאבל אספרסו, 1 אסהי ואחד קרמל) ובנוסף הבאנו 15 בקבוקי למברוסקו לחברות שלי שלא שותות אלכוהול כבד- חזרו 7 בקבוקים. וגם.... בקבוק מרטיני בקבוק צינזאנו ונדמה לי שהיה עוד משהו ששכחתי. מקווה שזה עזר לך...
 
למעלה