כמה

*-*SUNSHINE*-*

New member
אני התכוונתי ל

עדשות שהן לא חד פעמיות...אלא כאלה שמחיזקות יותר זמן..

ailag

New member
האמת

אני ממליצה על חד פעמיות יומיות, הן יותר נוחות (כי אין בהן חומרים שאמורים לגרום להן להחזיק מעמד הרבה זמן), יותר טובות למתחילים (נפלה עדשה? לא צריך לחפש, לוקחים אחרת) לא צריך לטפל בהן כל לילה וטיפול מיוחד פעם בשבועיים, ולפחות לי הן גם יוצאות זולות יותר מעדשות רגילות + חומרים. עכשיו רק שהן יפסיקו לעשות לי דלקות..
(שני הסוגים)

ailag

New member
ועוד משהו קטן

על זה אני לא בטוחה, אבל יומיות אמורות להסתדר עם צורות עין שונות. נגיד, לי יש משהו מוזר בעין שמאל (שאי אפשר לראות אבל בבדיקה כן גילו את זה) שבגללו העדשות הקבועות שלי היו מוזרות בהתאם. עדשות יומיות - פשוט קניתי את הסטנדרטיות וזה עבד.

bigbird™

New member
לא רק

אומנם מה שציינת אכן נכון ומהווה שיקול נכון לבחירה אך לא כולם מתאימים לעדשות חד פעמיות,בעיקר בגלל מה שנקרא צילינדר.. זוהי בעצם הזוית המיוחדת בה רואה כל עין,ויש כאלו שהצילינדר שלהם גבוה יחסית ולכן העדשות הסטנדרטיות המוצעות לקהל הרחב אינן מתאימות להם,באסה אמיתית שמייקרת את הקניה כמובן...

Outlast

New member
אני למשל, משתמשת בעדשות שמחליפים

פעם בשבועיים. הנקיון הוא מאוד מינימלי, והן (כמו חד פעמיות בכלל) הרבה יותר בריאות לטווח ארוך. בקשר לעדשות יומיות- הן אכן לא מתאימות לכל אחד, לי למשל לא. התחליפים הם עדשות לשבועיים/חודש, בהתאמה לעיניים. בכל מקרה- את כל המידע והייעוץ מקבלים מהאופטומטריסט, שקובע מה מתאים, או לפחות ממליץ. בהצלחה!

ספרי לי על זה עוד

יש לי צילינדר גבוהה ואמרו לי שעדשות קשות ממש כואבות בעיניים <וגם המון כסף>.

ALON DORI

New member
לי אמרו

שעדשות קשות עוצרות/מאטות את גדילת המספר אבל הן פחות נוחות... יש עדשות יומיות (חד פעמיות), שבועיות, חודשיות ואם אני לא טועה גם שנתיות. העדשות החד פעמיות יותר יקרות אבל יש את היתרון שלא צריך תמיסות להשרית העדשה בלילה, פשוט בערב לפני שהולכים לישון זורקים אותן לפח.

Outlast

New member
לי עשו עדשות קשות לפני כמה שנים,

ופשוט לא הצלחתי להתרגל אליהן, זה היה בלתי נסבל לשים ולהוציא אותן, והן לא הפסיקו להציק בעיניים. אני חושבת שגם אני לא הייתי מספיק מוכנה לעדשות, אבל עתם היותן קשות בהחלט לא עזר.. לא סתם לרוב הגדול של מרכיבי העדשות יש רכות, הן בהחלט יותר נוחות. אומרים שקשות יותר בריאות, אבל היום גם רכות, בעיקר חד-פעמיות, לא מזיקות לעיניים. אגב, גם לאחותי יש צילינדר גבוה ויש לה עשות רכות (קבועות). נדמה לי שזה רק מייקר אותן.

moran f

New member
היום כבר יש חד פעמיות עם צילינדר

יכול להיות שלצילינדר גבוה זה לא מתאים, אבל זה קיים. יומיות כנראה שלא, אבל עדשות לשבועיים יש.

bigbird™

New member
הלוואי הלוואי

היה מתאים גם לצילינדר שלי,אוף היה חוסך לי כל כך הרבה

ailag

New member
ועוד משהו קטן

על זה אני לא בטוחה, אבל יומיות אמורות להסתדר עם צורות עין שונות. נגיד, לי יש משהו מוזר בעין שמאל (שאי אפשר לראות אבל בבדיקה כן גילו את זה) שבגללו העדשות הקבועות שלי היו מוזרות בהתאם. עדשות יומיות - פשוט קניתי את הסטנדרטיות וזה עבד.

למעלה