כמה תמונות

• פותח הנושא IgKh
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
../images/Emo51.gif

כמה תמונות

IgKh

New member
הגרנד סנטרל טרמינל

כמה תמונות
הגרנד סנטרל טרמינל
לדעתי, היא אחת מתחנות הרכבת היפות ביותר בעולם. פיסה מאירופה הקלסית באמצע ניו-יורק... התאורה בתחנה מוסיפה מאוד לרושם של המקום, אך מקשה מאוד על הצילום. 7: תנועת אנשים של שעת עומס בתחנה.

צודק 100% . מתמונות רבות מאוד

הגרנד סנטרל טרמינל
לדעתי, היא אחת מתחנות הרכבת היפות ביותר בעולם. פיסה מאירופה הקלסית באמצע ניו-יורק... התאורה בתחנה מוסיפה מאוד לרושם של המקום, אך מקשה מאוד על הצילום. 7: תנועת אנשים של שעת עומס בתחנה.
צודק 100% . מתמונות רבות מאוד
שראיתי עד היום (מעולם לא ביקרתי בתחנה זו) נראה על פניו כי התחנה הזו מדהימה ביופייה !

davidfainshtein

Member
מנהל
באמת תחנה אירופאית!

הגרנד סנטרל טרמינל
באמת תחנה אירופאית!

davidfainshtein

Member
מנהל
והנה סתם דוגמה מהשרוול:

הגרנד סנטרל טרמינל
והנה סתם דוגמה מהשרוול:
תחנת הרכבת של קייב: דומה מאוד!

mucool2

New member
התחנה סיפקה השראה

הגרנד סנטרל טרמינל
התחנה סיפקה השראה
לתפאורת Saturday Night Live (התוכנית משודרת כבר מעל 30 שנה!).

IgKh

New member
8: לוח זמנים עבור הקו לניו הייבן

כמה תמונות
הרכבות המגיעות לתחנה הם רכבות של השירות הפרברי Metro-North, הכולל מספר קווים המקשרים בין ניו יורק העיר לשאר מדינת ניו יורק ולחלקים ממדינת קונטיקוט. זהו שירות פופלרי מאוד המשמש יוממים רבים. אחד מהפרויקטים העיקריים של ה-MTA כיום הוא הקמת מסוף נוסעים בן 8 רציפים מתחת לתחנה הקיימת שיחובר לשירות Long Island Railroad, שירות פרברי עמוס נוסף.

IgKh

New member
9: תקרת התחנה

הרכבות המגיעות לתחנה הם רכבות של השירות הפרברי Metro-North, הכולל מספר קווים המקשרים בין ניו יורק העיר לשאר מדינת ניו יורק ולחלקים ממדינת קונטיקוט. זהו שירות פופלרי מאוד המשמש יוממים רבים. אחד מהפרויקטים העיקריים של ה-MTA כיום הוא הקמת מסוף נוסעים בן 8 רציפים מתחת לתחנה הקיימת שיחובר לשירות Long Island Railroad, שירות פרברי עמוס נוסף.
9: תקרת התחנה

IgKh

New member
11: כבר שוב בניו הייבן

10: הכניסה לרציפים 109-110
נראה לי שסינוורתי בטעות מישהו עם הפלאש שלי.
11: כבר שוב בניו הייבן
הרכבת שנסעתי בה (מערך קרונועי M2, אם אני לא טועה) עומדת ברציף 8.

GP40-2H מספר 6695 של ה-CDOT

12: מוקדש לאביתר,
חובב הדיזלים האמריקאים. קטר מקומי (G26?) עומד ברציף הסמוך, מחובר לרכבת המסומנת כ-Virginia Express.
GP40-2H מספר 6695 של ה-CDOT
אם אני מבין נכון, הקטר שצילמת הוא קטר מספר 6695 של ה-Connecticut DOT (משרד התחבורה של קונטיקט), שצבוע בצבעי חברת הרכבת ההסטורית New York, New Haven and Hartford Railroad (בקיצור, New Haven Railroad). הקטר הוא מדגם המכונה GP40-2H מתוצרת חברת GM-EMD. תמונות נוספות שלו ושל אחיו תוכלו למצוא בקישור זה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה